כיצד לתרגם מסמך וורד

אם אתה עובד עם שפות שונות, אך כישורי השפה שלך חלודים מעט, ייתכן שאתה מחפש כלי תרגום מהיר. מיקרוסופט אופיס מכסה אותך - אתה יכול לתרגם מסמך בקלות בתוך Word עצמו. כך.

הוראות אלה נעשו מתוך מחשבה על הגרסה האחרונה של Word. בגירסאות ישנות יותר של Word, ההוראות והצעדים עשויים להשתנות מעט, אך אתה אמור להיות מסוגל לתרגם קטעי טקסט כמו גם מסמכי Word שלמים באופן דומה.

קשורים: מהי הגרסה האחרונה של Microsoft Office?

תרגום קטעי טקסט ב- Word

תוכל לתרגם במהירות קטעי טקסט קטנים של מילים וביטויים, כמו גם קטעי טקסט שלמים משפה אחת לשפה אחרת ב- Microsoft Word. Word ינסה באופן אוטומטי לקבוע את השפה, אך תוכל להגדיר זאת באופן ידני אם תצטרך.

כדי להתחיל, פתח מסמך Word ובחר את הטקסט שתרצה לתרגם. כשתהיה מוכן, לחץ על הכרטיסייה "סקירה" בסרגל הסרטים ואז בחר בלחצן "תרגם".

בתפריט הנפתח של אפשרויות "תרגם", לחץ על האפשרות "בחירת תרגום".

תפריט "מתרגם" יופיע בצד ימין. Word, כפי שציינו, צריך לזהות באופן אוטומטי את שפת הטקסט.

אם זה לא נכון, בחר אותו ידנית בתפריט הנפתח "מאת".

החלק "אל" למטה יציג את הטקסט המתורגם בשפה המועדפת עליך.

Word גם תנסה לנחש לאיזו שפה אתה מעדיף לתרגם, אך תוכל לשנות זאת לשפה על פי בחירתך על ידי בחירת שפה חדשה באמצעות התפריט הנפתח "אל".

תוכל להציג תצוגה מקדימה מהירה של התרגום לאחר בחירת האפשרויות שלך.

אם אתה מרוצה מהתרגום וברצונך להחליף את הטקסט שבחרת ב- Word בתרגום, בחר בלחצן "הוסף".

Word יחליף את הטקסט המקורי בתרגום. אם ברצונך לחזור למקור, לחץ על Ctrl + Z (או Cmd + Z ב- Mac) או על הלחצן Undo בפינה הימנית העליונה.

תרגום מסמך Word שלם

אם הטקסט במסמך ה- Word שלך נמצא בשפה שונה לחלוטין, תוכל לתרגם אותו מבלי להחליף את המסמך המקורי שלך. לאחר התרגום, Word יפתח מסמך חדש למיקום התרגום, אותו תוכלו לשמור בנפרד.

לשם כך, פתח את מסמך ה- Word שלך ובחר סקירה> תרגום> תרגום מסמך.

תפריט האפשרויות "מתרגם" יופיע בצד ימין, שם Word ינסה באופן אוטומטי לקבוע את השפה בה נעשה שימוש במסמך שלך. אם אתה מעדיף להגדיר זאת בעצמך, שנה את האפשרות "מאת" מ"איתור אוטומטי "לשפה שבחרת.

לחץ על התפריט הנפתח "אל" ובחר שפה לתרגם את המסמך שלך ואז לחץ על "תרגם" כדי לתרגם את המסמך.

לאחר ש- Word יסיים את התרגום, הוא יפתח זאת כמסמך חדש. לאחר מכן תוכל לשמור מסמך מתורגם זה על ידי לחיצה על קובץ> שמור או על ידי לחיצה על סמל "שמור" בפינה הימנית העליונה.