כיצד להוריד סרטים ותוכניות טלוויזיה לצפייה בהם במטוס (או בכל מקום אחר במצב לא מקוון)

חיבורי אינטרנט מוצקים אינם זמינים בכל מקום. אם אתה רוצה לראות סרטים ותוכניות טלוויזיה זורמים במטוס, ברכבת התחתית או אי שם במדבר הרחק ממגדלי הסלולר, תוכל להוריד אותם מבעוד מועד.

לא כל שירות מציע תכונת הורדה, אך לא מעט שירותים מאפשרים לכם להוריד סרטונים מבעוד מועד כדי שתוכלו לקחת אותם איתכם. זה יכול לחסוך הרבה נתונים סלולריים יקרי ערך, במיוחד אם אתה משוטט ברחבי העולם. בואו נסתכל על כמה מהאפשרויות שלכם.

אמזון פריים

אפליקציית הווידיאו של אמזון זמינה למכשירי אייפון ואייפד, מכשירי אנדרואיד, ו- Kindle Fires של אמזון עצמה מאפשרת לכם להוריד קטעי וידאו למכשיר שלכם כדי שתוכלו לצפות בהם במצב לא מקוון.

פשוט הורד את האפליקציה והיכנס באמצעות חשבון אמזון שלך. מצא את הסרט או תוכנית הטלוויזיה שאתה רוצה לראות והקש על כפתור "הורד" שמשמאלו. סרטונים שהורדו יופיעו במקטע "הורדות" של האפליקציה מאוחר יותר, כך שתוכל לפתוח את האפליקציה ולצפות בהם - גם ללא חיבור לאינטרנט.

תכונה זו זמינה רק באפליקציות Amazon Video עבור iOS, Android ו- OS של אמזון. אינך יכול לעשות זאת מהאתר ולכן אינך יכול לעשות זאת במחשב נייד. אתה צריך טלפון חכם או טאבלט - ולא טאבלט של Windows.

YouTube Red

YouTube מציע את הפיצ'ר הזה, אבל רק אם אתה משלם עבור YouTube Red (שזה למעשה לא מבצע רע אם אתה משתמש ב- Google Play מוסיקה, הכלול - אתה מקבל גם את ספריית המוסיקה של Google Play Music וגם את YouTube Red באותו מחיר אתה משלם עבור Spotify או Apple Music.)

כדי להוריד סרטון, פתח את אפליקציית YouTube במכשיר iPhone, iPad או Android והקש על כפתור התפריט שליד סרטון. הקש על "שמור במצב לא מקוון" ותתבקש לבחור באיזו רזולוציה תרצה להוריד את הווידאו. רזולוציות גבוהות יותר מציעות וידאו באיכות טובה יותר, אך תפנה מקום רב יותר במכשיר שלך.

תמצאו את הסרטונים ששמרתם לשימוש לא מקוון בכרטיסיית הפרופיל. הקש על "סרטונים לא מקוונים" ותראה רשימה של סרטונים שתוכל לצפות בהם במצב לא מקוון.

תכונה זו זמינה באפליקציית YouTube רק למכשירי iPhone, iPad ומכשירי Android. אינך יכול לעשות זאת מאתר YouTube ולכן אינך יכול לעשות זאת במחשב נייד.

השכרת וידאו ורכישות

אמזון ויוטיוב מציעים שניהם תכונה זו כחלק מתוכניות הסטרימינג שלהם, וזה נוח. עם זאת, תוכל לקבל גישה למבחר רחב יותר של סרטונים אם אתה מוכן לשלם על כל סרטון - או כהשכרה זמנית או כרכישה שתוכל לצפות בה ככל שתרצה.

זה גם נוח מכיוון שחלק משירותים אלה מאפשרים לך להוריד קטעי וידאו למחשב Windows, Mac או Chromebook של Windows. אתה יכול לשמור קטעי וידאו ולצפות בהם במחשב נייד או בטאבלט של Windows, בעוד שאמזון ויוטיוב מציעים תכונה זו רק באפליקציות הניידות שלהם.

יש לך לא מעט אפשרויות כאן, כולל:

  • iTunes (Windows, Mac, iOS) : ה- iTunes של אפל זמין עבור Windows וכלול ב- Mac, iPhone ו- iPad. זה מאפשר לך לשכור סרטים, לרכוש פרקים בודדים או עונות שלמות של תוכניות טלוויזיה, או לרכוש סרטים. אם תבחר לשכור סרט, יהיו לך שלושים יום להתחיל לצפות בו. לאחר שתתחיל לצפות בו, יהיו לך 24 שעות לסיום. אם אתה מתכנן לצאת לטיול, אתה יכול לשכור מספר סרטים מ- iTunes, להוריד אותם למחשב Windows, Mac, iPhone או iPad של Windows שלך ולעזור לצפות בהם בכל עת תוך 30 יום ללא חיבור לאינטרנט. אם אתה רוכש פרק של תוכנית טלוויזיה או סרט שלם, אתה יכול להוריד אותו ולצפות בו מתי שאתה רוצה ללא תפוגה.

  • אמזון וידיאו (iOS, אנדרואיד, קינדל פייר) : בנוסף לספריית הסרטונים החינמיים הזמינים עם אמזון פריים, אמזון מאפשרת לכם לשכור ולרכוש סרטים בודדים ופרקי תוכנית טלוויזיה. עם זאת, אינך יכול להוריד סרטונים שנרכשו למחשב שלך לצפייה לא מקוונת - אתה יכול להוריד אותם רק לאפליקציית Amazon Video ב- iOS, Android או Kindle Fire.
  • VUDU (iOS, Android) : ה- VUDU של Walmart מאפשר לך גם לשכור ולרכוש גם סרטים ותוכניות טלוויזיה, אך ניתן להוריד סרטונים רק למכשירי iPhone, iPad ומכשירי Android. למשתמשים במחשבים ניידים אין מזל.
  • חנות Windows של מיקרוסופט (Windows 10) : Windows 10 כולל את חנות Windows, וחנות Windows כוללת חלק "סרטים וטלוויזיה" שלם המציע השכרת רכישות וידאו. לאחר מכן ניתן לצפות בסרטונים שאתה משלם עליהם באפליקציית סרטים וטלוויזיה הכלולים ב- Windows 10. זו החלופה העיקרית ל- iTunes לרכישה וצפייה בסרטונים במצב לא מקוון במחשב Windows.

  • Google Play סרטים וטלוויזיה (אנדרואיד, iOS, מערכת ההפעלה של Chrome) : במכשירי Android, אפליקציית Google Play סרטים וטלוויזיה מספקת השכרת תוכניות סרטים וטלוויזיה. אפליקציית Google Play סרטים וטלוויזיה זמינה גם באייפון ובאייפד, ושתי הפלטפורמות מאפשרות להוריד סרטונים במצב לא מקוון ולצפות בהם באפליקציה. גוגל מציעה אפליקציית Chrome ל- Google Play סרטים וטלוויזיה המאפשרת לך להוריד ולצפות בסרטונים במצב לא מקוון, אך תכונה זו פועלת רק במחשבי Chromebook. זו האפשרות היחידה למכשירי מערכת ההפעלה של Chrome.

קרע את תקליטורי ה- DVD או Blu-rays שלך

קשורים: המרת DVD ל- MP4 / H.264 עם HD מפענח ובלם יד

לבסוף, אם יש לך סרטים או תוכניות טלוויזיה בדיסקי DVD או Blu-ray פיזיים, אתה יכול "לקרוע" אותם לקבצי וידאו דיגיטליים שתוכל לקחת איתך ביתר קלות. אחסן קבצים אלה במחשב נייד, סמארטפון או טאבלט ותוכל לצפות בהם מבלי לקחת איתך את הדיסק.

אתה יכול לקרוע תקליטורי DVD ו Blu-rays עם מגוון תוכניות, אבל אנחנו אוהבים במיוחד את בלם היד - זה בחינם ומכיל קביעות מוגדרות מראש לקריעת קבצים התואמים ל- iPhone, iPad, Android ועוד.

נטפליקס עדיין לא מציעה את התכונה הזו, אך שמועות מציעות כי נטפליקס עובדת עליה. אם וכאשר Netflix אכן תציע תכונה זו, סביר להניח שהיא תפעל בצורה דומה לאפליקציות אמזון וידיאו ו- YouTube.

קרדיט תמונה: אולריקה