כיצד להשיג כעת כרטיסיות סייר קבצים ב- Windows 10

מיקרוסופט עבדה על תכונת "סטים" שתביא כרטיסיות לסייר הקבצים וליישומים אחרים. הסטים לא הגיעו לעדכון באוקטובר 2018 ונראים כעת מבוטלים. אבל אתה יכול לקבל כרטיסיות בסייר הקבצים היום.

התקן את הגרפי של סטארדוק

Stardock מציע יישום בשם Groupy שמוסיף תכונה כמו סטים ל- Windows כיום. זו יישום בתשלום שעולה 10 דולר לבד, אך סטארדוק מציע ניסיון חינם למשך חודש. זה כלול גם עם חבילת התוכנה של אובייקט שולחן העבודה של סטארדוק.

כמו תכונת Windows שעליה עבדה מיקרוסופט, Groupy מוסיף כרטיסיות ליישומים רבים ושונים. אתה אפילו יכול לערבב ולהתאים את היישומים, ולמזג כרטיסיות ממספר יישומים יחד בחלון אחד. אתה יכול לגרור ולשחרר חלונות לסרגל הכרטיסיות כדי להפוך אותם לכרטיסיות, או לגרור כרטיסיות מהסרגל כדי להפוך אותם לחלונות נפרדים - כמו לעבוד עם מספר כרטיסיות וחלונות בדפדפן שלך.

כמו התוכנות האחרות של סטארדוק, זו חוויה מלוטשת. Stardock עדכנה אותו ושחררה את גרסת 1.2 ב- 7 במאי 2019. היא פועלת גם ב- Windows 7, Windows 8.1 ו- Windows 10, כך שגם משתמשי Windows 7 יכולים לנצל את התכונה הזו.

פעם SmartScreen של מיקרוסופט חסם עבורנו את ההורדה של Groupy, אך VirusTotal אומרת שהקובץ בסדר וסטארדוק הייתה חברה אמינה מזה שנים. אם אתה רואה אזהרת SmartScreen בזמן ההורדה וההתקנה של Groupy, זה בטוח להתעלם.

השתמש בסייר קבצים חלופי

במקום לתפוס תוכנית שמוסיפה כרטיסיות לכל היישומים במערכת שלך, אתה יכול פשוט להתקין ולהשתמש במנהל קבצים חלופי. אלה משתמשים באותן תצוגות קבצים ותיקיות המשמשות בסייר הקבצים ובסייר Windows, כך שהכל עובד באופן דומה. אך מנהלי קבצים של צד שלישי בונים ממשקים משלהם סביב תצוגת מנהל הקבצים הרגילה, ורבים מהם כוללים כרטיסיות.

אנחנו אוהבים את יישום Explorer ++ החופשי, בעל קוד פתוח וקל משקל, הפועל על הכל החל מ- Windows 7 ועד Windows 10. יש לו ממשק משתמש הניתן להתאמה אישית, אך הכרטיסיות הן התכונה המועדפת עלינו.

אותם קיצורי מקשים שבהם אתה משתמש בכרטיסיות בדפדפן האינטרנט שלך עובדים עם Explorer ++. אתה יכול ללחוץ על Ctrl + T כדי לפתוח כרטיסייה חדשה, Ctrl + W כדי לסגור את הכרטיסייה הנוכחית, Ctrl + Tab כדי לעבור לכרטיסייה הבאה, ו- Ctrl + Shift + Tab כדי לעבור לכרטיסייה הקודמת.

הוסר: שדרג ל- Redstone 5 עבור כרטיסיות באמצעות תכונת הסטים הרשמיים

עדכון : תכונה זו הוסרה ואינה זמינה עוד אפילו במבני Insider לא יציבים של Windows 10.

קשורים: האם עליך להשתמש בתצוגה המקדימה של Windows 10 Insider?

התמיכה הרשמית בכרטיסיות סייר הקבצים זמינה כרגע כחלק מבניית Redstone 5 Insider Preview. אתה יכול לשדרג אליהם ולקבל את התכונה הזו לפני שהיא תושק רשמית בסוף 2018.

אזהרה : אנו לא ממליצים להריץ מבני Insider Preview על המחשב הרגיל שלך. הם לא יציבים מבחינה טכנית, כך שעלולות להיות לך בעיות במערכת.

אם אתה נתקל בבעיות בבניינים אלה, יהיה עליך לבצע שדרוג לאחור תוך עשרה ימים או להתקין מחדש את Windows 10 כדי לחזור לגרסה היציבה.

אם אתה מעוניין, עם זאת, תוכל לשדרג אליו על ידי כותרת אל הגדרות> עדכון ואבטחה> תוכנית Windows Insider, ולאחר מכן בחר בבניית תצוגה מקדימה של Insider. זה יעבוד רק לאחר שהעדכון באפריל 2018, שמספרו הקוד רדסטון 4, ישוחרר רשמית ב 30 באפריל. אם זה עדיין לא קרה, תוכל לשדרג רק אם מיקרוסופט מאפשרת כרגע לאנשים "לדלג קדימה" לרדסטון 5.

לאחר שדרוגך, תוכל לפתוח את חלון סייר הקבצים (או יישומים רבים אחרים) ולהשתמש בתכונת הסטים החדשה. קיצורי המקשים פועלים כמו קיצורי הדרך הסטנדרטיים בהם תשתמשו בכרטיסיות בדפדפן האינטרנט וביישומים אחרים, אך כוללים גם את מקש Windows. לדוגמה, לחץ על Ctrl + Windows + Tab כדי לעבור לכרטיסייה הבאה ועל Ctrl + Windows + Shift + Tab כדי לעבור לכרטיסייה הקודמת. לחץ על Ctrl + Windows + T כדי לפתוח כרטיסייה חדשה ועל Ctrl + Windows + W כדי לסגור את הכרטיסייה הנוכחית.

תכונה זו תתפתח ותשתנה עם הזמן כשמיקרוסופט תתאים אותה ותחליט בדיוק כיצד הם רוצים שכרטיסיות מובנות אלה יעבדו.