כיצד להטמיע סרטון YouTube ב- PowerPoint

במהלך מצגת, שילוב של מדיה תמיד מבצע את הביצועים הטובים ביותר. שימוש בתמונות, גרפים, תרשימים וסרטונים לא רק הופך את המצגת שלך לאינפורמטיבית יותר אלא גם מרתק יותר עבור הקהל. אם יש לך סרטון YouTube שתרצה להשתמש בו במהלך המצגת שלך, זה פשוט כמו להטמיע אותו בשקופית. כך.

איתור קוד ההטמעה של סרטון YouTube

במקום לקשר לסרטון YouTube במצגת שלך, הטבעה שלו בשקופית היא בדרך כלל האפשרות הטובה יותר. זה מעניק למצגת שלך מראה מקצועי יותר מכיוון שלא תעזוב את השקופית שלך כדי לפתוח את אתר YouTube. עם זאת, זכור שגם עם הווידאו המוטמע במצגת שלך, עדיין יהיה עליך להיות מחובר לאינטרנט כדי להפעיל את הווידאו.

ראשית, עבור אל YouTube ומצא את הסרטון שברצונך להטמיע. ברגע שאתה שם, בחר באפשרות "שתף" שתמצא בתיאור הסרטון.

יופיע חלון שייתן לך כמה כלי רכב שונים לשיתוף הסרטון. המשך ולחץ על האפשרות "הטמע" במקטע "שתף קישור".

יופיע חלון נוסף המספק את קוד ההטמעה יחד עם כמה אפשרויות אחרות. אם ברצונך להפעיל את הסרטון בזמן מסוים, בחר בתיבה "התחל ב" והזן את השעה שבה תרצה שהסרטון יתחיל. בנוסף, תוכל לבחור אם ברצונך שפקדי הנגן יופיעו ואם ברצונך להפעיל מצב משופר בפרטיות.

הערה: מצב משופר בפרטיות מונע מ- YouTube לאחסן מידע על מבקרים שמבקרים באתר שלך שהווידאו מוטבע בהם אלא אם כן הם מנגנים את הסרטון. מכיוון שנשתמש בקוד ההטמעה במצגת PowerPoint, אפשרות זו אינה נחוצה.

בחר "העתק" בפינה השמאלית התחתונה של החלון כדי להעתיק את קוד ההטבעה ללוח. לחלופין, בחר את הקוד והשתמש בקיצור הדרך Ctrl + C.

סיימנו עם YouTube לעת עתה, אז עבור אל PowerPoint ופתח את המצגת שלך.

הטמעת סרטון YouTube ב- PowerPoint

בחר את השקופית שבה ברצונך להטמיע את סרטון YouTube. בכרטיסייה "הוסף", לחץ על כפתור "וידאו".

בתפריט הנפתח בחר באפשרות "וידאו מקוון".

החלון Insert Video שמופיע מאפשר לך לחפש סרטון ב- YouTube או להדביק את קוד ההטבעה שהעתקת מאתר YouTube. הדבק את קוד ההטבעה ולחץ על החץ להשלמת הפעולה.

הסרטון שלך יופיע כעת במצגת. כדי לשנות את גודל הסרטון, לחץ וגרור את הפינות.

שים לב שבהתחלה הסרטון יופיע כמלבן שחור. אל תדאג - זה נורמלי. פשוט לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על הסרטון ואז בחר "תצוגה מקדימה".

זה ייתן לך תצוגה מקדימה מהירה של איך הסרטון ייראה במהלך המצגת שלך.

חיפוש בסרטון YouTube ב- PowerPoint

אתה יכול גם לחפש סרטון YouTube מאותו חלון הוסף וידאו ב- PowerPoint. הקלד את מונחי החיפוש שלך ואז לחץ על סמל החיפוש.

יופיעו כמה אפשרויות - 888,341 במקרה של הסרטון "לעולם לא הולך לתת לך" של ריק אסטלי אליו חיפשנו. בחר את אחד שברצונך להשתמש בו.

לאחר מכן בחר "הוסף" בפינה השמאלית התחתונה של החלון.

זה כל מה שיש בזה. באופן כללי, אנו ממליצים לחפש באתר YouTube בפועל ולהשתמש בקוד ההטמעה כפי שתיארנו קודם - בעיקר מכיוון שהאתר קל הרבה יותר לחיפוש ותוכלו לצפות בסרטונים לפני שתבחרו בסרט הרצוי. ובכל זאת, אם אתה יודע בדיוק מה אתה מחפש, שיטה זו עשויה לעבוד בסדר עבורך.