כיצד ליצור ולעצב תיבת טקסט ב- Microsoft Word

תיבות טקסט מאפשרות לך להדגיש או להביא דגש לטקסט ספציפי במסמך Microsoft Word. אתה יכול לבחור מתוך מגוון תיבות טקסט מעוצבות מראש, או לצייר ולעצב בעצמך. הם נהדרים להוספת דברים כמו הצעות מחיר, או אפילו להנחת טקסט ותמונות על דברים כמו פליירים.

ל- Word יש מספר סגנונות של תיבות טקסט שתוכלו להשתמש בהן, או שתוכלו לצייר בעצמכם. לא משנה באיזו דרך אתה יוצר את תיבת הטקסט, תוכל לעצב אותה בהתאם לצרכים שלך. כך הם עובדים.

הכנס תיבת טקסט מובנית

עבור לכרטיסייה "הוסף" ברצועת הכלים של Word, ואז לחץ על הלחצן "תיבת טקסט".

פעולה זו פותחת תפריט נפתח עם מבחר סגנונות תיבת טקסט שהוגדרו מראש. ישנם מגוון סגנונות ועיצוב לבחירה, כולל תיבות טקסט עם גבולות, הצללה, צבעי גופן ותכונות אחרות. לחץ על אחד כדי להכניס אותו למסמך שלך. ואל תדאג, תוכל להתאים את העיצוב והצבעים מאוחר יותר.

כשאתה מכניס את תיבת הטקסט, הטקסט שבפנים נבחר באופן אוטומטי, כך שתוכל להתחיל להקליד משהו מייד כדי להחליף את הטקסט של מציין המיקום.

תיבות הטקסט שהוגדרו מראש מכילות גם אפשרויות פריסה שנבחרו מראש, כולל גודלן ומיקומן בעמוד. לאחר הכנסת אחד, קל לשנות את גודלו או להעבירו למיקום אחר. אתה יכול לגרור כל אחת מהידיות בארבע הפינות או הצדדים כדי לשנות את גודל התיבה. ידית הסיבוב בחלק העליון של התיבה (החץ העגול) מאפשרת לך לסובב את התיבה. וכדי להזיז אותו למקום אחר במסמך שלך, פשוט מקם את הסמן בקצה התיבה עד שתראה חץ בעל ארבעה ראשים ואז תוכל לגרור אותו לאן שתרצה.

אתה יכול גם לשנות כיצד (ואם) טקסט מסמך רגיל עוטף את תיבת הטקסט שלך - בדיוק כמו שאתה יכול בכל צורה או אובייקט אחר. יש לנו מדריך מלא לעבודה עם תמונות, צורות וגרפיקה ב- Microsoft Word אם אתה מעוניין ללמוד עוד על כך.

צייר תיבת טקסט משלך

אתה יכול גם לצייר תיבת טקסט משלך אם כבר יש לך גודל ומיקום בחשבון.

עבור לכרטיסייה "הוסף" ברצועת הכלים של Word, ואז לחץ על הלחצן "תיבת טקסט". בתפריט הנפתח, לחץ על הפקודה "צייר תיבת טקסט".

המצביע שלך משתנה לסמל צולב שיער. לחץ וגרור את העכבר כדי לצייר את תיבת הטקסט שלך.

לאחר שתיצור את תיבת הטקסט החדשה, תוכל להתחיל להקליד את הטקסט מיד.

דבר אחד ששונה בציור תיבת טקסט משלך הוא ש- Word כברירת מחדל להציב אותו לפני כל טקסט.

זה בסדר אם אתה רק מצייר ומסדר תיבות טקסט בדף ללא טקסט, כך שתוכל לבצע פריסה מיוחדת. אך אם יש לך טקסט בדף שלך, תרצה ללחוץ על כפתור "אפשרויות פריסה" שמופיע משמאל לתיבת הטקסט, ואז לבחור באחת מאפשרויות הפריסה האחרות.

קשורים: עבודה עם תמונות, צורות וגרפיקה

עיצוב תיבת טקסט

בכדי לעצב את תיבת הטקסט שלך, יש מגוון אפשרויות עיצוב בכרטיסייה "עיצוב" ברצועת הכלים. כדי להחיל סגנונות של תיבות טקסט, הצבע על סגנון כדי לראות איך הוא ייראה. לחץ על הסגנון כדי להחיל אותו על תיבת הטקסט שלך.

לאחר מכן, התחל לחקור אפשרויות עיצוב אחרות כמו מילוי צורה, מתאר צורה ושינוי צורה - כל אלה זמינים גם בכרטיסיה עיצוב.

ראשית, הקפד ללחוץ על קצה תיבת הטקסט כדי לוודא שהתיבה נבחרה. לאחר מכן בחר אפשרות עיצוב בכרטיסיה עיצוב. בנוסף, תוכלו להחיל אפקטים של צל ואפקטים תלת-ממדיים על תיבת הטקסט שלכם.

כדי לשנות את הגופן, צבע הגופן או מאפייני גופן אחרים, השתמש באפשרויות העיצוב בקבוצת הגופנים בכרטיסיה בית. היית מחיל תכונות גופן על הטקסט שלך באותו אופן שאתה מעצב טקסט אחר במסמך שלך. פשוט בחר את הטקסט שלך ואז לחץ על אפשרות עיצוב כדי לשנות את הגופן, צבע הגופן או גודל הגופן, או להחיל מאפייני עיצוב אחרים כולל מודגש, נטוי, קו תחתון, צל או הדגשה.

תוך זמן קצר, תוכל להתאים אישית את תיבת הטקסט שלך בהתאם לצרכים שלך.

קשורים: כיצד להוסיף ראשי צד ולמשוך הצעות מחיר למסמכי Word של מיקרוסופט