כיצד להכניס PDF ל- Excel

Excel מספק שפע של תכונות לארגון, מניפולציה וטיפול בנתונים שלך. אחת התכונות הייחודיות הללו היא הכנסת קובץ PDF ישירות ל- Excel. החדשות הטובות הן שזה כולל רק כמה צעדים פשוטים לעשות את זה. כך.

הכנסת קובץ PDF ל- Excel

בקובץ Excel, עבור לכרטיסייה "הוסף" ואז לחץ על כפתור "אובייקט".

בחלון האובייקט שמופיע, עבור לכרטיסייה "צור מקובץ" ואז לחץ על "עיון".

דפדף למיקום הקובץ שלך, בחר את הקובץ ולחץ על "פתח".

חזרה בחלון "אובייקט" תראה את נתיב הקובץ של ה- PDF שלך. כעת עליך לספר ל- Excel כיצד ברצונך שהקובץ יופיע בגיליון האלקטרוני. יש כאן כמה אפשרויות שונות. אם תבחר באפשרות "אישור" מבלי לנקוט בפעולה נוספת בחלון "אובייקט", קובץ ה- PDF מופיע ב- Excel המציג את תוכן ה- PDF במלואו.

לחלופין, תוכל לסמן את התיבה שליד "הצג כסמל" עבור אפשרות פחות פולשנית. שיטה זו, כפי שהשם מרמז, מכניסה אייקון המייצג את תוכן הקובץ שלך. לחיצה כפולה על הסמל פותחת את הקובץ במציג PDF המוגדר כברירת מחדל למחשב.

פיתרון אחר יהיה לבדוק את האפשרות "קישור לקובץ". אפשרות זו, כמו עם האחרים, מציבה את תוכן ה- PDF שלך ב- Excel. ההבדל כאן הוא שהוא יוצר קישור לקובץ המקור, מה שהופך אותו למסמך חי. כל שינוי בקובץ המקור יבוא לידי ביטוי במסמך שלך.

זכור גם שתוכל לבחור גם באפשרויות "קישור לקובץ" וגם "הצג כסמל", וכך תיצור שיטה פחות פולשנית לגישה למסמך חי.

לאחר שבחרת באפשרות המתאימה ביותר עבורך, לחץ על "אישור".

כעת ה- PDF שלך יוכנס ל- Excel כסמל.

תבחין כי לאחר ההכנסה, ה- PDF מקבל סגנון פריסה של "מול הטקסט" ומרחף מעל התאים. אם ברצונך לעגן את ה- PDF לתא ספציפי (ולעצב אותו), לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על הסמל ובחר "עיצוב אובייקט" מהתפריט הנפתח.

כעת יופיע חלון "עיצוב אובייקט". ישנם מספר דברים שונים שתוכלו לעשות כאן, כולל שינוי הגודל והצבע, החיתוך ואפילו הוספת טקסט אלט לאובייקט. אולם מה שמעניין אותנו במיוחד הוא מיקום אובייקטים.

ראשית בחר בלשונית "מאפיינים". תוכלו למצוא כמה אפשרויות הנוגעות למיקום האובייקט. כאן בחר "העבר וגודל עם תאים" ואז לחץ על "אישור".

הערה: אם אינך רוצה שהסמל יופיע בגירסה המודפסת של הגיליון, בטל את הסימון בתיבת הסימון "הדפס אובייקט".

כעת כל שינוי שנעשה בתא, כולל הסתרה או שינוי גודל, יחול גם על הסמל.

חזור על שלבים אלה כדי להוסיף מספר קבצי PDF לגליון Excel שלך.