איך מגדירים תרומות בעווית

אנשים רבים בטוויץ 'זורמים כתחביב. אם אתה חושב ללכת למשרה מלאה, תצטרך לגייס קצת מזומנים. הגדרת תרומות ב- Twitch היא אחת הדרכים שתוכל לעשות זאת!

לצד שירות המנויים המובנה של Twitch, חלק מהזרמים יכולים לקבל תרומות באמצעות המטבע המובנה של הפלטפורמה (Bits), שנרכש בכסף אמיתי.

אם אינך רוצה ש- Twitch יקח קיצוץ מתרומותיך, או שאינך מסוגל לקבל מנויים או ביטים, תצטרך לבחון שיטות אחרות. PayPal היא אחת הדרכים הטובות ביותר, אך ישנם שירותי תרומה של צד שלישי שמאפשרים לאנשים לשלוח לך קצת מזומנים.

עוויתות ומנויים: השיטה הרשמית

כפי שציינו לעיל, Twitch מציעה שתי שיטות לאנשים לתמוך בסטרימרים על ידי שליחת מזומנים: מנויים ו- Bits.

קשורים: כיצד להירשם לסטרימר של עווית באמצעות אמזון פריים

מנויים מאפשרים לאנשים "להירשם" לערוץ כחבר בתשלום. זה מקנה להם יתרונות נוספים, כגון רגשות צ'אט למנויים בלבד. בכל פעם שמישהו מנוי, תקבל הודעה על כך שתוכל לזהות ו / או להודות לאותו אדם על תמיכתו.

אנשים יכולים גם לתרום באופן אקראי עם Twitch Bits. הם קונים את המטבע המובנה הזה בכסף אמיתי, ואז יכולים לשלוח אותו לסטרימר באמצעות cheerהפקודה בחדר הצ'ט של אותו אדם.

זה לא באמת קונה לשולח הטבות, אבל אתה יכול לזהות תרומות לפני או בזמן הסרטון. תראה גם דגש נוסף על כל הודעות הצ'אט המכילות את cheerהפקודה, מה שהופך אותה לדרך טובה לתקשר עם הקהל שלך.

עליכם להיות שותפים או שותפים של עווית כדי לקבל זאת. כמו כן, גם אם אתה יכול לקבל ביטים או מנויים, Twitch לוקח אחוזים כדי לסייע בתמיכה בשירות.

ביטים ומנויים מתקבלים ומופעלים אוטומטית בערוץ שלך ברגע שאתה מגיע למצב של Twitch Affiliate ומגדיר את הגדרות התשלום שלך. עם זאת, תוכל לשנות את הגדרות התרומות בלוח המחוונים של ערוץ Twitch שלך.

שימוש בשירותי תרומות של צד שלישי

סטרימרים של Twitch שאין להם מעמד של שותף או שותף אינם יכולים לקבל תשלומים או תמיכה כספית ישירות דרך Twitch.

עם זאת, אתה יכול להשתמש בצדדים שלישיים כדי להביא תרומות לערוץ שלך. שירותים כמו Streamlabs ו- Muxy מאפשרים לך להרחיב את הערוץ שלך עם אפשרויות תשלום נוספות מחוץ ל- Twitch.

קשורים: כיצד להפעיל את זרם העווית שלך עם Streamlabs

אם אתה משתמש ב- Streamlabs, תוכל להוסיף אפשרות תרומה מלוח המחוונים של Streamlabs. כדי להתחיל, לחץ על "הגדרות" בתפריט משמאל.

עבור אל הגדרות תרומה> שיטות להוספת חשבונות תשלום משלך, כולל PayPal, Skrill או כרטיס אשראי.

בחר את שיטת התשלום המועדפת עליך ופעל לפי ההוראות שעל המסך.

תוכל לשנות את המטבע, סכום התרומה המינימלי והגדרות אחרות עבור Streamlabs תחת הגדרות תרומה> הגדרות.

ברגע שיש לך אמצעי תשלום (או מספר שיטות) פעיל בחשבון Streamlabs שלך, אנשים אחרים ב- Twitch יכולים לתרום לך ישירות דרך דף הטיפים שלך ב- Streamlabs. הקישור מופיע בצורה בולטת תחת "הגדרות תרומות".

כל מי שצופה בזרם שלך יכול לתרום לך ישירות דרך דף זה. תצטרך לפרסם את הקישור במהלך הזרם שלך, כדי להודיע ​​לאנשים כיצד הם יכולים לתרום.

הוספת קישור לתרומת PayPal

אתה יכול גם להפיל לחצן תרומת PayPal פשוט או קישור PayPal.me בתיאור הערוץ שלך. זה מאפשר לאנשים ב- Twitch עם חשבון PayPal לשלוח תרומות ישירות לחשבונך.

כדי לשנות את תיאור הערוץ שלך, עבור לאתר Twitch ואז לחץ על סמל הערוץ שלך בצד שמאל למעלה. בחר "ערוץ" מהתפריט הנפתח כדי לגשת לדף הערוץ שלך.

לחץ על "אודות" ולאחר מכן החלף את האפשרות "ערוך לוחות".

לחץ על כפתור ההוספה הגדול שמופיע מתחתיו, ואז בחר באפשרות "הוסף טקסט או לוח תמונה". תן לפאנל שם וודא שאתה מקשר כאן את פרטי התרומה שלך ב- PayPal.

לאחר שתסיים, לחץ על "שלח".

קישור או כפתור ל- PayPal יתווסף לפרופיל ה- Twitch שלך. כל מי שרוצה לתרום יכול כעת ללחוץ על הקישור או על הכפתור ולשלוח לך כסף ישירות.

זכור כי PayPal תחייב בתשלום עבור כל תרומה שתקבל, וכן על דמי המרה עבור תרומות שבוצעו במטבעות אחרים.