כיצד להשתמש ביומן שלך משורת המשימות של Windows 10

ל- Windows 10 יש אפליקציית לוח שנה מובנית, אך אינך צריך להשתמש בה. אתה יכול להציג וליצור אירועי לוח שנה ישירות משורת המשימות של Windows. אתה יכול אפילו לקשר חשבונות כמו יומן Google או יומן iCloud ולראות את לוחות השנה המקוונים שלך בלחיצה אחת על שורת המשימות שלך.

אפליקציית לוח השנה ושורת המשימות מקושרות

ל- Windows 10 יש אפליקציית לוח שנה מובנית שתוכל להשתמש בה, אך תוכל להשתמש ביומן שלך בלי האפליקציה. פשוט לחץ על השעון בצד ימין של שורת המשימות שלך ותראה את חלון הקופץ של היומן. אם אינך רואה אירועים, לחץ על "הצג סדר יום" בתחתית. אם אינך רוצה לראות אירועים, לחץ על "הסתר סדר יום" לחלונית שעון פשוטה.

לוח שורות המשימות הזה משולב באפליקציית לוח השנה המובנית של Windows 10. כל האירועים שתוסיף לאפליקציית היומן יופיעו בו, וכל האירועים שתוסיף משורת המשימות יופיעו באפליקציית היומן. עם זאת, תוכל להשתמש בפונקציות חיוניות של לוח השנה ישירות משורת המשימות מבלי לפתוח את האפליקציה.

כיצד להוסיף אירועי לוח שנה

כדי להוסיף במהירות אירוע בלוח השנה, פתח את חלון החלונות הקופץ ובחר בתאריך בו תרצה להוסיף את האירוע. לדוגמה, אם ברצונך להוסיף אירוע ב -10 לחודש הבא, לחץ על תאריך זה בלוח השנה. אתה יכול להשתמש בחצים שמשמאל לשם החודש כדי לעבור בין חודשים שונים.

עם בחירת התאריך הרצוי, לחץ על התיבה "הוסף אירוע או תזכורת" והתחל להקליד.

הערה : אפשרות זו חדשה בעדכון של Windows 10 בנובמבר 2019, הידוע גם בשם Windows 10 1909 או 19H2. אם אינך רואה את התיבה "הוסף אירוע או תזכורת", עדיין לא התקנת עדכון זה.

Windows ייתן לך אפשרויות נוספות ברגע שתעשה זאת. ניתן לקבוע זמן ספציפי לאירוע או להזין מיקום בו יתקיים האירוע.

אם יש לך מספר יומנים, תוכל ללחוץ על התיבה משמאל לשם ערך היומן ולבחור לוח שנה לאירוע. אירועים בלוחות השנה השונים יודגשו בצבעים שונים בלוח כאן.

לחץ על "שמור פרטים" כשתסיים. לקבלת אפשרויות נוספות, לחץ על "פרטים נוספים" ו- Windows יפתח את אפליקציית לוח השנה עם ממשק "הוסף אירוע".

קשורים: מה חדש בעדכון של Windows 10 בנובמבר 2019, זמין כעת

כיצד להציג ולערוך אירועי לוח שנה

כדי להציג אירוע בלוח השנה, פשוט פתח את לוח השעונים. תראה רשימת אירועים ביומן שלך היום. תוכל לראות אירועים בתאריך אחר על ידי לחיצה על תאריך זה ביומן.

כדי לערוך או למחוק אירוע, לחץ עליו, ו- Windows 10 יפתח את אפליקציית לוח השנה עם פרטי האירוע.

כיצד ליצור לוח שנה או לקשר חשבון מקוון

כל זה די שימושי. ניתן ליצור ולהציג אירועי לוח שנה בכמה לחיצות מבלי לפתוח יישום נוסף. אבל כדי לקשר לוח שנה מקוון, להוסיף יומנים אחרים או לערוך יומנים, יהיה עליך לפתוח את אפליקציית היומן.

לחיצה על אירוע שיצרת או לחיצה על "פרטים נוספים" בעת יצירת אירוע תפתח את האפליקציה. עם זאת, ניתן גם לפתוח את תפריט התחלה של Windows 10, לחפש "לוח שנה" ולפתוח את קיצור הדרך של אפליקציית לוח השנה. זה זה עם רקע כחול עם סמל לוח שנה לבן.

האפשרות "הוסף יומנים" כאן תאפשר לך להוסיף יומנים לחגים, קבוצות ספורט ותוכניות טלוויזיה.

כדי להוסיף אחד מהיומנים שלך, לחץ על סמל "הגדרות" בצורת גלגל השיניים בתחתית סרגל הצד השמאלי.

לחץ על "נהל חשבונות" בסרגל הצד שמופיע בצד ימין.

לחץ על "הוסף חשבון" ברשימת החשבונות ותראה רשימת חשבונות שתוכל להוסיף. לוח השנה של Windows 10 תומך ב- Google, Apple iCloud, Microsoft Outlook.com, Microsoft Exchange ו- Yahoo! לוחות שנה.

לדוגמה, אם אתה משתמש ביומן Google, אתה יכול להוסיף את חשבון Google שלך ​​ליומן. Windows יסנכרן את עצמו אוטומטית עם יומן Google שלך. כל שינוי שתבצע במחשב שלך יסונכרן עם חשבון Google שלך, וכל שינוי שתבצע במקום אחר יסונכרן עם המחשב האישי שלך.

לאחר שהוספת חשבון, לוחות השנה שלו יופיעו בחלונית הימנית ותוכל לבחור את אשר ברצונך לראות. ביומנים עם סימן ביקורת משמאל יופיעו האירועים שלהם גם באפליקציית היומן הראשית וגם בשורת המשימות.

לאחר קישור חשבונות לוח שנה אחרים, תוכלו להוסיף אירועים ממקומות אחרים - באמצעות אתר יומן Google, למשל, או באפליקציית לוח השנה באייפון שלכם. הם יסונכרנו ויופיעו בחלונית לוח השנה של שורת המשימות שלך.

כאשר אתה יוצר אירוע לוח שנה משורת המשימות, אתה יכול לבחור באיזה לוח שנה הוא ימוקם. לחץ על העיגול הצבעוני שמשמאל לשדה שם האירוע ובחר כל לוח שנה מוגדר.

אם אינך רואה לוח שנה שמופיע באפליקציית היומן שלך ברשימה בחלון הקופץ של שורת המשימות, כנראה שזה לוח שנה לקריאה בלבד המשותף איתך. אינך יכול להוסיף אירועים ליומנים לקריאה בלבד.

אתה יכול להשתמש בקורטנה כדי ליצור אירועי לוח שנה גם עם הקול שלך.

קשורים: 15 דברים שאתה יכול לעשות עם Cortana ב- Windows 10

מצטערים, אין לוחות שנה מקומיים

אם נכנסת ל- Windows 10 עם חשבון מיקרוסופט, אפליקציית לוח השנה תאחסן את האירועים שלך בלוח השנה של Outlook.com כברירת מחדל.

עם זאת, אם נכנסת ל- Windows באמצעות חשבון משתמש מקומי, תיתקל בבעיה: מיקרוסופט לא תאפשר לך ליצור לוחות שנה מקומיים באמצעות אפליקציית היומן של Windows 10.

אתה עדיין יכול להוסיף חשבונות שאינם של Microsoft כמו יומן Google ו- Apple iCloud. אינך צריך להיכנס ל- Windows באמצעות חשבון Microsoft כדי להשתמש ביומן.

עם זאת, אינך יכול לאחסן את פרטי היומן שלך רק באופן מקומי במחשב שלך - לא באמצעות תכונות היומן המובנות של Windows 10. עליכם לסנכרן אותם עם שירות מקוון. זה אכן מבטיח שהם מגובים תמיד כך שלא תאבד אותם, לפחות.