כיצד להוסיף צבע רקע, תמונה או מרקם למסמך Word

תוכל להוסיף במהירות ערעור חזותי למסמך Microsoft Word על ידי הוספת צבע, תמונה או מרקם רקע. תוכלו לבחור מתוך מגוון צבעים ואפקטים של מילוי. הוספת תמונת רקע צבעונית יכולה להועיל בעת יצירת חוברת, מצגת או חומרים שיווקיים.

כיצד להוסיף צבע רקע

כדי להוסיף צבע רקע למסמך שלך, עבור לכרטיסייה "עיצוב" ברצועת הכלים של Word, ואז לחץ על כפתור "צבע עמוד". פעולה זו פותחת תפריט נפתח עם מבחר צבעים, כולל צבעי נושא וצבעים סטנדרטיים. לחץ על צבע כדי להחיל אותו על הרקע.

לקבלת אפשרויות צבע נוספות, לחץ על "עוד צבעים".

בחלון הצבעים שנפתח, לחץ על הכרטיסייה "מותאם אישית" ואז לחץ במקום כלשהו בפריזמת הצבע כדי לבחור צבע. אתה יכול גם להזין ערכי RGB בשדות שלהם בהתאמה אם אתה מחפש צבע ספציפי. כשתסיים, לחץ על כפתור "אישור".

לקבלת אפשרויות נוספות, לחץ על הכרטיסייה "רגיל". לחץ על צבע מהלוח ולאחר מכן לחץ על כפתור "אישור".

כיצד להוסיף תמונה לרקע המסמך

כדי להוסיף תמונה לרקע המסמך שלך, עבור לכרטיסייה "עיצוב" ברצועת הכלים של Word, ואז לחץ על כפתור "צבע עמוד". בתפריט הנפתח, לחץ על האפשרות "מילוי אפקטים".

בחלון מילוי אפקטים, עבור לכרטיסייה "תמונה" ואז לחץ על כפתור "בחר תמונה". החלון הוסף תמונות שנפתח מאפשר לך לבחור תמונה מהכונן המקומי שלך, באמצעות חיפוש בינג או מ- OneDrive. לאחר שתבחר, תמצא את עצמך בחזרה בחלון מילוי אפקטים, שם תוכל ללחוץ על כפתור "אישור" כדי להוסיף את רקע התמונה.

כיצד להוסיף מרקם לרקע המסמך

כדי להוסיף מרקם לרקע המסמך שלך, עבור לכרטיסייה "עיצוב" ברצועת הכלים של Word, ואז לחץ על כפתור "צבע עמוד". בתפריט הנפתח, לחץ על האפשרות "מילוי אפקטים".

בחלון מילוי אפקטים, עבור ללשונית "מרקם", בחר מרקם ואז לחץ על כפתור "אישור".

תוכל גם להשתמש בשיפועים או בתבניות כרקע שלך על ידי מעבר לאחת מהכרטיסיות האלה. הם עובדים בערך באותו אופן כמו כרטיסיית המרקם.

אם תבחר צבע כהה עבור הרקע שלך, שקול לשנות את צבע הטקסט שלך ללבן או לצבע בהיר כך שהוא ישתלב היטב ויבולט. הוספת צבע רקע, תמונה או מרקם למסמך Word יכולה לגרום למסמך שלך להראות מושך יותר ולהוסיף מעט התלקחות.