כיצד להרוויח את לוח האש של אמזון בסך 50 דולר יותר כמו אנדרואיד מלאי (ללא השתרשות)

לוח האש של אמזון בסך 50 דולר עשוי להיות אחת העסקאות הטובות ביותר בתחום הטכנולוגיה - במיוחד כאשר הוא מוצע מדי פעם למכירה במחיר של 35 דולר. זה אולי מרגיש מוגבל, אבל עם כמה שינויים - ללא צורך בשורשים - אתה יכול להפוך אותו (ואת אחיו הגדולים, היקרים מעט יותר) לטאבלט אנדרואיד כמעט מלאי המושלם לקריאה, צפייה ואפילו משחק קל.

קשורים: מערכת ההפעלה של אמזון לעומת אנדרואיד של גוגל: מה ההבדל?

אל תבינו אותנו לא נכון: טאבלט 7 Amazon של אמזון הוא כמעט לא הטאבלט הטוב ביותר בשוק. התצוגה שלה ברזולוציה נמוכה למדי, היא לא חזקה במיוחד, ויש לה רק 8 ג'יגה-בייט אחסון (אם כי ניתן להוסיף כרטיס microSD בנפח 64GB בזול מאוד). אבל תמורת 50 $ - 35 $ אם אתה סבלני - זו עסקה רוצחת לחלוטין , במיוחד אם אתה פשוט משתמש בה לצריכת מדיה. למעשה, זה כל כך הרבה, אני מרגיש אשם על שהוצאתי מאות דולרים על iPad כאשר האש עושה את רוב מה שאני צריך די טוב.

החיסרון הגדול ביותר בטאבלט Fire הוא Fire OS, גרסת Android שונה של אמזון. ל- Appstore של אמזון יש יתרונות, אך אין לה כמעט אפשרות לבחור ב- Google Play. ומערכת ההפעלה של Fire כל כך עמוסה במודעות ובהודעות "מבצעים מיוחדים" שרוב האנשים מעדיפים לקבל משהו עם אנדרואיד אמיתי.

קשורים: כיצד להשיג טונות של רכישות מתוך האפליקציה בחינם באמצעות אמזון אנדרגראונד באנדרואיד

אבל לא אתה. אתה מתכוון חסר מעש, ואתה מוכן לפרוץ את דרכך לחוויית אנדרואיד דמוית מלאי. ולמרבה המזל, זה ממש קל לעשות - אתה אפילו לא צריך לשרש את המכשיר שלך. מדריך זה נכתב עם מחשבי לוח האש 7 ″, אך חלקם יעבדו גם על Fire HD 8 וטאבלטים אחרים של אמזון.

התקן את חנות Google Play לאפליקציות נוספות

דבר ראשון: בואו להשיג חנות אפליקציות אמיתית על הדבר הזה. Appstore של אמזון די חלש, אז אם אתה רוצה את כל האפליקציות שאתה רגיל באנדרואיד, תזדקק לחנות Google Play המלאה.

קשורים: כיצד להתקין את חנות Google Play על לוח האמזון או Fire HD 8

עיין במדריך המלא שלנו לקבלת הוראות שלב אחר שלב, אבל זה די פשוט: פשוט הורד כמה קבצי APK, התקן אותם בטאבלט שלך, ותצא למרוצים. תהיה לך גרסה מלאה של Google Play הפועלת ב- Fire שלך, עם כל היישומים שאין לאמזון - כולל Chrome, Gmail וכל שאר האפליקציות והמשחקים המועדפים עליך.

קבל משגר למסך בית מסורתי יותר

אני דווקא אוהב את מסך הבית של אמזון, אבל אם אתה מעדיף משהו שדומה יותר למלאי אנדרואיד - עם מסכי הבית שמגלגלים בצד, מגירת האפליקציה המוקפצת והווידג'טים - אתה יכול להשיג את זה בטאבלט שלך בעזרת פיתרון קטן של פריצה. .

קשורים: כיצד להשתמש במפעיל מסך ביתי אחר בטאבלט האש של אמזון (בלי להשריש אותו)

פשוט הורד את משגר הבחירה שלך - אנו ממליצים על נובה משגר - ותופס את ה- APK של LauncherHijack מדף זה. לאחר התקנת שניהם, עבור אל הגדרות> נגישות והפעל את האפשרות "הפעל לחיצה על לחצן דף הבית" בהגדרות> נגישות. בפעם הבאה שתלחץ על כפתור הבית, יתקבל במסך הבית המוכר של אנדרואיד, מוכן להוסיף ולהסדיר את קיצורי הדרך שלך. שוב, עיין במדריך המלא שלנו לקבלת ההוראות שלב אחר שלב על כל התהליך.

החלק הכי טוב ב- Nova Launcher הוא שאתה יכול להסתיר אפליקציות ממגירת האפליקציות - מה שאומר שאתה יכול להסתיר את אפליקציות אמזון המצורפות מראש שאתה לא משתמש בהן.

קשורים: כיצד להתקין את Nova Launcher למסך בית חזק יותר של Android

אילף את ההודעות המעצבנות של אמזון

נמאס לכם לראות התראות קבועות מ"ההצעות המיוחדות "של אמזון ואפליקציות אחרות כלולות? יש תיקון ממש פשוט, והוא מובנה ממש בתוך אנדרואיד. בפעם הבאה שתראה הודעה שאינך רוצה, לחץ עליה והחזק אותה. לאחר מכן, הקש על סמל "i" שמופיע.

תועבר למסך עם כמה אפשרויות שונות. בחר מה שאתה רוצה - בדרך כלל אני פשוט "חוסם" התראות מהאפליקציה ההיא - ולא תתרגז עליהם יותר.

קשורים: כיצד לנהל, להתאים אישית ולחסום התראות ב- Lollipop ו- Marshmallow של Android

במקרים מסוימים - כמו אפליקציית וושינגטון פוסט הכלולה - ניתן פשוט להסיר את ההתקנה של האפליקציה לחלוטין, אם אינך משתמש בה. אתה יכול גם לבדוק את הגדרות האפליקציה כדי לראות אם יש לה אפשרויות לכבות את ההתראות. אבל אפליקציית ההצעות המיוחדות של אמזון אינה מציעה אף אחת מהאפשרויות הללו, כך שחסימת התראות מהגדרות האש היא ממש שימושית.

היפטר מהמודעות של אמזון

אתה יכול להשיג את לוח האש ללא "מבצעים מיוחדים", אך הוא זול יותר אם אתה מקבל אותו עם מודעות אמזון מובנות. מלבד ההודעות שנדונו לעיל, המודעות של אמזון אינן פולשניות מדי - לרוב תראה אותן על מסך הנעילה. במקום הטפט שלך. אבל אם מאוחר יותר תחליט שאתה בכלל לא רוצה מודעות אלה, תוכל להיפטר מהן.

הנה המלכוד: תצטרך לשלם עבורו.

פעם הייתה דרך פשוטה לחסום את המודעות של אמזון, אבל אמזון חכמה וסגרה את הפרצה הזו. לכן, אם אתה רוצה לחסום באמת את המודעות של אמזון בגרסה האחרונה של Fire OS, תצטרך לספר את ה -15 דולר בכדי להיפטר מהדרך של אמזון.

לשם כך, פתח דפדפן אינטרנט ועבור לדף ניהול התוכן וההתקנים של אמזון. לחץ על הכרטיסייה "המכשירים שלך", לחץ על הלחצן "..." לצד המכשיר שלך ברשימה, ומתחת "מבצעים / מבצעים ומודעות מיוחדים" לחץ על "ערוך".

משם תוכל לבטל את הרישום למודעות במכשיר זה תמורת 15 דולר.

כבה תכונות ספציפיות לאמזון שאינך רוצה

מלבד מודעות, ל- Fire יש גם כמה תכונות ספציפיות לאמזון ששולחות התראות מעצבנות, ובמקרים מסוימים אפילו אוכלות את רוחב הפס שלך. אז בוא נלך לצוד.

עבור אל הגדרות> אפליקציות ומשחקים> הגדרות היישום של אמזון. כאן תוכלו לראות את כל תכונות האש הנוספות של אמזון שהוסיפו לאנדרואיד. אתה יכול לחקור את ההגדרות האלה בעצמך, אבל אני ממליץ לשנות את הדברים הבאים:

  • עבור אל הגדרות מסך הבית והשבית את המלצות הבית, הצג פריטים חדשים בדף הבית וכל הגדרות אחרות שתרצה כאן. זה קצת מבטל את המסך הביתי (כלומר, אם עוד לא עברת ל- Launcher של נובה.) תכונת הניווט של דף הבית היא גם קצת יותר אנדרואיד.
  • עבור אל הגדרות הקורא> הודעות דחיפה שנשלחו למכשיר זה וכבה את כל ההודעות שאתה לא רוצה לראות.
  • עבור אל הגדרות ההצעות המיוחדות, ואם לא שילמת כדי להיפטר ממודעות, תוכל לבטל המלצות מותאמות אישית אם אתה מוצא מודעות ממוקדות מצמררות.
  • עבור אל הגדרות הווידאו של אמזון וכבה את "על הסיפון", שמוריד אוטומטית סרטים ומראה שאמזון "ממליצה" ללא רשותך. זה גם ימנע ממנה לשלוח לך התראות על אותם סרטים ותוכניות.

אלה הגדולים, אך אל תהסס לעקור סביב הגדרות אלה. תחת אפליקציות ומשחקים, למשל, תוכל גם לכבות את "איסוף נתוני שימוש באפליקציות" אם אינך רוצה שאמזון תעקוב אחר התדירות והכמה שאתה משתמש באפליקציות מסוימות.

עם כל השינויים האלה, הטאבלט של 50 $ מרגיש כאילו זה שווה הרבה יותר. גם אם אתה משלם 15 דולר כדי להיפטר ממודעות ו -20 דולר עבור כרטיס microSD בנפח 64GB, אתה עדיין מקבל טאבלט מן המניין - ברצינות, טאבלט אנדרואיד שמיש למעשה - הרבה פחות מ- 100 דולר. לא משנה מה התקציב שלכם, זו עסקה די ללא תחרות.