כיצד להגדיר ולהשתמש ב- iMessage ב- Mac

iMessage היא אפליקציית העברת הודעות מובנית לכל מי שבמערכת האקולוגית של אפל. מה- Mac שלך, אתה יכול לשלוח הודעות לכל החברים שלך המשתמשים ב- iPhone, ואם יש לך גם iPhone, לשלוח ולקבל הודעות SMS קבועות עם משתמשי Android.

קשורים: כיצד להגדיר העברת הודעות טקסט ב- Mac או ב- iPad שלך

כיצד להגדיר הודעות ב- Mac שלך

אינך צריך להשתמש ב- iCloud (או אפילו להשתמש ב- iPhone) כדי להשתמש ב- iMessage, אך תזדקק למזהה Apple. אם כבר יש לך חשבון iCloud, כתובת הדוא"ל בה השתמשת להרשמה תהיה מזהה Apple שלך.

הפעל את אפליקציית Messages מהתיקייה, מתיקיית היישומים שלך, או על ידי חיפוש אותה באמצעות Command + Space. אם זו הפעם הראשונה שאתה משגר את האפליקציה, תתבקש להיכנס. אם אין לך מזהה Apple, תוכל ללחוץ על "צור מזהה חדש של Apple" בתחתית כדי להירשם. אחרת, היכנס באמצעות מזהה Apple הקיים שלך.

לאחר הכניסה, פתח את הגדרות ההודעה על ידי לחיצה על "הודעות" בסרגל התפריטים ובחירת "העדפות" - או על ידי לחיצה על Command + Comma.

בכרטיסייה "iMessage", תמצא את האפשרויות לניהול חשבון iMessage שלך. תרצה לוודא שמספר הטלפון או הדוא"ל שלך מופיעים תחת "ניתן להגיע אליך לקבלת הודעות בכתובת", אחרת לא תקבל שום הודעה ב- Mac שלך.

אם יש לך שני אנשי קשר, כגון מזהה Apple שלך ​​ומספר הטלפון שלך, תוכל לקבל הודעות בשני החשבונות. בתחתית, אתה יכול לבחור באיזה אחד אתה מעדיף להשתמש בעת שליחת הודעות לאנשים חדשים. שימוש בחשבון iMessage מבוסס דוא"ל זהה לשימוש בחשבון מבוסס טלפון; אתה יכול לשלוח הודעות לכל מי שמשתמש ב- iMessage, אפילו לפי מספר הטלפון שלו. אך רק חשבונות מבוססי טלפון יכולים לשלוח הודעות למשתמשי Android באמצעות SMS.

לפני שתסגור חלון זה, תרצה לוודא ש- "אפשר הודעות ב- iCloud" מופעל כך שכל ההודעות הישנות שלך יסונכרנו כהלכה עם ה- Mac שלך. תרצה להפעיל זאת בכל המכשירים שלך.

קשורים: כיצד לסנכרן את הודעות ה- iMessage שלך ​​בכל מכשירי Apple שלך

אם מספר הטלפון שלך לא מופיע בהעדפות ההודעות, יהיה עליך לוודא שה- iMessage מופעל בטלפון שלך. עבור אל הגדרות> הודעות בטלפון שלך וודא ש- iMessage מופעל. אם לא, תראה "השתמש במזהה Apple שלך ​​ל- iMessage", שעליך ללחוץ ולהיכנס באמצעות החשבון שבו אתה משתמש ב- Mac שלך.

לאחר שהכל מופעל, מספר הטלפון שלך אמור להופיע בהעדפות ההודעות ב- Mac שלך בתוך מספר דקות, ולאחר מכן אתה רשאי להשתמש ב- iMessage כרצונך.

אם ברצונך לשלוח ולקבל הודעות SMS - זה יאפשר לך לתקשר עם משתמשי אנדרואיד וכל אחד אחר שאין לו את iMessage של Apple - יהיה עליך להפעיל גם את העברת הודעות הטקסט ל- iPhone ולקשר בין ה- Mac שלך לבין זה מחובר התקן.

קשורים: כיצד להגדיר העברת הודעות טקסט ב- Mac או ב- iPad שלך

יהיה עליך להשתמש ב- FaceTime אם ברצונך לבצע שיחות שמע או וידאו. FaceTime הוא יישום נפרד אך יש לו תהליך הגדרה דומה.