כיצד להזרים את סדרת העולם 2020 ברשת

הבילוי החביב על אמריקה מגיע לשיאו במהלך סדרת העולם. הדודג'רס של לוס אנג'לס, רוכבים גבוה אחרי זכיית סדרת הקאמבק שלהם בסיבוב הלפני אחרון, מנצחים את קרני מפרץ טמפה. כך תוכלו לצפות.

איך לצפות במשחק בשידור חי בארצות הברית

אם אתה אוהד בייסבול שמעוניין בפתרון קבוע יותר, אתה תמיד יכול לבדוק את Hulu + TV Live.

המחיר הנוכחי מסתכם ב- 55 $ לחודש, שנראה אולי אגורה יפה עבור ארבעה משחקים בלבד, אך עדיין זול יותר מעלות הכבלים לחודש. עם Hulu + TV Live תקבלו כל ערוץ הנושא משחקי MLB, אך לא את רשת ה- MLB. פירוש הדבר שתקבל את ESPN, ESPN 2, TBS, Fox ו- FS1 כל השנה אם תמשיך במנוי לאחר תקופת הניסיון בחינם של שבעה ימים.

אם אתה רוצה גישה לרשת ה- MLB ואתה מוכן לשלם קצת תוספת, שקול לצפות בסדרה העולמית בטלוויזיה של קלע.

כדי להשיג את כל הערוצים שמובילים משחקי MLB, תצטרך להירשם לחבילות Sling Blue ו- Sling Orange. כל חבילה עולה כ- $ 30 לחודש, כך שתוכלו לשלם בסך הכל קצת יותר מ- $ 60 לחודש. תמורת 10 דולר נוסף לחודש, תוכלו גם להזמין את התוספת "תוספת ספורט" כדי לקבל גישה לרשת ה- MLB.

יש לך בעיות שעוקפות מגבלות גיאוגרפיות? השתמש ב- VPN

בין אם אתם נוסעים מארץ מולדתכם ובין אם אתם גרים במקום שיש בו מגבלות מגוחכות על הזמינות, הפיתרון לעקוף מגבלות הוא תמיד להשתמש ב- VPN, שיגרום לו להיראות כאילו אתם מגיעים ממיקום אחר. בחירות ה- VPN שלנו הן אלה:

ExpressVPN: אפשרות VPN זו מהירה להפליא, קלה לשימוש ויש לה לקוחות ידידותיים מאוד לכל פלטפורמה. כך תוכלו לראות את המשחק:

  1. הורד אקספרס VPN.
  2. התחבר לשרת הממוקם בארה"ב
  3. פתח Hulu + טלוויזיה בשידור חי או Sling TV. יתכן שתצטרך לספק מיקוד חוקי.

StrongVPN: VPN זה לא ממש ידידותי למשתמש, אך הוא מהיר מאוד ונוטה להיות שימושי לעקוף מגבלות מכיוון שהוא לא ידוע כל כך.

באופן כללי, הדרך לעקוף מגבלות היא להחליף את שרת ה- VPN למדינה אחרת שיש לה גישה לאתר שאתה מנסה להציג. אם הוא עדיין חסום, נסה שרת אחר. שתי האפשרויות מציעות ניסיונות בחינם, כך שלא תצטרכו לשלם עבור משהו שלא מתאים לכם.