כיצד לעצור את סקייפ מלהפוך את כל השאר לשקט כל כך

אתה מפעיל את סקייפ ופתאום הכל במחשב שלך שקט יותר. אמנם זה נהדר כדי להבטיח שאתה לא מפוצץ את שותפי ועידת הווידיאו שלך במוזיקה, אבל זה יכול להזיק גם כשהוא משתיק צלילים שאתה צריך לשמוע. המשך לקרוא כשאנחנו מתקנים את בעיית ההשתקה של Skype.

How-To Geek יקרים,

לאחרונה אני משתמש בסקייפ כדי לדבר עם האחיין שלי בזמן שאנחנו משחקים יחד משחקי וידאו. זה עובד די טוב כערוץ צ'אט קולי בזמן שאנחנו מנגנים, אבל יש תכונה סופר מעצבנת שאני לא מצליחה לתקן.

בכל פעם שאני מפעיל את סקייפ, נראה כי סקייפ כמעט משתיקה את כל האודיו האחר (כל מקור שמע אך סקייפ הוא כנראה רק 10-20% מהנפח הקודם). חיפשתי בכל מקום בתפריטים של סקייפ, אבל אני לא יכול למצוא דבר אחד שמעיד על שליטה כלשהי באפקט זה של שיכוך עוצמת הקול.

אני יכול לפתוח ידנית את מערבל עוצמת הקול של Windows ממגש המערכת ולהתעסק עם כל בקרת עוצמת קול פרטנית עבור כל מקור שמע בודד, אך זה 1) כאב עצום ו -2) רק זמני כאשר אני מכבה את Skype ומתחיל שוב ואז הכל הנפחים מופחתים אוטומטית.

מה נותן? כיצד ניתן לתקן זאת?

בכנות,

זה שקט מדי

הסיבה שאינך יכול למצוא הגדרה כלשהי בסקייפ כדי לשלוט על התאמות הנפח הגורפות המתרחשות כאשר אתה מריץ את Skype במקביל לאפליקציות אחרות המפיקות צליל (כמו משחק הווידאו שלך) היא משום שסקייפ אינו מבצע את השינוי.

Windows מזהה באופן אוטומטי את סקייפ ככלי תקשורת צ'אט אודיו / וידאו, וכברירת מחדל, מניח שכאשר כלי התקשורת פעיל, היית רוצה שכל צלילי המערכת האחרים ישתתקו כדי לשמוע את בן הזוג שלך בצורה ברורה יותר ולא שיהיו להם כאלה נשמע לפוצץ את המיקרופון שלך וליצור המון הפרעות ורעש רקע.

ביישום שלך, עם זאת, סביר להניח שתרצה לשמוע את צלילי המשחק (חבישת אוזניות לבידוד הצלילים מהמיקרופון היא אידיאלית כאן)  ואת האדם שאתה משוחח איתו. על מנת להתאים דברים נצטרך להיכנס אל לוח הבקרה של Windows.

נווט ללוח הבקרה -> חומרה וסאונד -> צליל ואז בחר בכרטיסיית תקשורת (תוכל גם לקפוץ להגדרות הקול על ידי הקלדת mmsys.cpl בתיבת הדו-שיח הפעלה).

כברירת מחדל Windows מתאימה אוטומטית את עוצמת הקול של צלילים אחרים ב 80% (הניחוש שלך שהצלילים היו 10-20% מהנפח הקודם שלהם היה די טוב). אתה יכול לבחור לצמצם את הצלילים רק ב 50%, להיות מושתק לחלוטין, או ש- Windows לא יעשה כלום.

במצבך זה אידיאלי להגדיר שהוא לא יעשה כלום ואז, אם אתה מוצא צליל מסוים חזק מדי, אתה יכול לפתוח את מיקסר עוצמת הקול ולעשות התאמות קטנות לפי הצורך.

יש לך שאלה טכנולוגית דוחקת? שלח לנו דוא"ל בכתובת [email protected] ואנחנו נעשה כמיטב יכולתנו לענות עליו.