כיצד להשתמש במצב צריכת חשמל נמוכה באייפון (ומה בדיוק הוא עושה)

ל- iPhone שלך ​​יש "מצב צריכת חשמל נמוכה", שתתבקש להפעיל אותו כאשר הטלפון שלך מגיע לסוללה של 20%. אתה יכול גם להפעיל את מצב צריכת חשמל נמוכה לפני אותה נקודה כדי להאריך את חיי הסוללה שלך עוד יותר. ככה זה עובד.

מצב צריכת חשמל נמוכה מבטל הגדרות כמו אחזור דואר, היי סירי ודברים אחרים שאנשים בדרך כלל משנים כאשר הם רוצים לגרום לאייפונים שלהם לחיות זמן רב יותר בין טעינה לחיוב. מכל סיבה שהיא, מצב צריכת חשמל נמוכה זמין רק במכשירי אייפון ולא במכשירי אייפד. החל מ- iOS 11, תוכלו גם להפעיל את מצב צריכת חשמל נמוכה ישירות ממרכז הבקרה.

כיצד להפעיל (ולהשבית) מצב צריכת חשמל נמוכה

כאשר ה- iPhone שלך ​​מגיע ל -20 אחוז מהסוללה שנותרה, תופיע הודעה "מצב צריכת חשמל נמוכה". ה- iPhone שלך ​​יודיע לך אילו תכונות יושבתו באופן זמני, ואתה יכול לבחור "המשך" ולהפעיל את מצב צריכת חשמל נמוכה או "ביטול" ולא להפעיל את מצב צריכת חשמל נמוכה. על פי הדיווחים מצב צריכת חשמל נמוכה יכול לתת לך זמן של שעה עד שלוש שעות יותר לפני שה- iPhone שלך ​​מת. זה באמת תלוי מה אתה עושה עם ה- iPhone שלך.

תוכל גם להפעיל מצב צריכת חשמל נמוכה מתי שתרצה. לדוגמא, נניח שזו תחילתו של יום ארוך ואתה יודע שאתה תהיה רחוק משקע זמן רב.

להפעלת מצב צריכת חשמל נמוכה מאפליקציית ההגדרות, עבור אל הגדרות> סוללה והפעל את המחוון "מצב צריכת חשמל נמוכה". מחוון הסוללה בשורת המצב יצהיב כאשר מצב צריכת חשמל נמוכה מופעלת.

ה- iPhone שלך ​​תמיד ישבית באופן אוטומטי את מצב צריכת החשמל הנמוכה כאשר אתה טוען אותו עד לנקודה מסוימת. מצב צריכת חשמל נמוכה הוא תמיד זמני ונמשך רק עד לטעינה המתאימה הבאה. אין דרך לאפשר את זה לצמיתות.

 

קשורים: כיצד להתאים אישית את מרכז הבקרה של ה- iPhone או ה- iPad שלך

ב- iOS 11, אתה יכול גם להפעיל ולהשבית את מצב צריכת חשמל נמוכה ממרכז הבקרה במקום לחפור באפליקציית ההגדרות בכל פעם. עם זאת, עליך להוסיף את המתג של תכונה זו למרכז הבקרה בעצמך.

לשם כך, עבור אל הגדרות> מרכז בקרה> התאמה אישית של בקרות. הקש על סימן הפלוס משמאל ל"מצב צריכת חשמל נמוכה "כדי להוסיף את המתג למרכז הבקרה שלך, ואז גע בו וגרור אותו כדי למקם אותו במקום שתרצה. כעת באפשרותך להחליק למעלה מהחלק התחתון של המסך ולהקיש על הלחצן בצורת סוללה כדי להפעיל או להשבית את מצב צריכת החשמל הנמוכה.

 

מה עושה מצב צריכת חשמל נמוכה

מצב צריכת חשמל נמוכה עושה מספר דברים כדי לחסוך בסוללה. זה משנה באופן אוטומטי כמה הגדרות כדי לחסוך בחשמל הסוללה, כמו השבתת אחזור אוטומטי של דואר חדש, הפחתת בהירות המסך, נעילה אוטומטית של הטלפון וכיבוי תצוגתו במהירות רבה יותר. אפליקציות יכולות לאתר מצב של צריכת חשמל נמוכה ובוחרות להשבית גם אנימציות ותכונות אחרות הרעב לסוללה.

גם אפקטים של תנועה וטפטים מונפשים מושבתים. פעילויות רקע ורשתות מושהות כדי למנוע ניקוז חשמל מיותר ברקע. ה- iPhone שלך ​​אפילו מקטין באופן אוטומטי את ביצועי המעבד וה- GPU שלו, מה שהופך אותו לביצועים מעט איטיים יותר אך חוסך חיי סוללה. בבדיקות נמצא כי הדבר מאט את מכשירי האייפון בכ- 40 אחוז כאשר מצב צריכת חשמל נמוכה מופעל.

מצב צריכת חשמל נמוכה הוא אגרסיבי למדי, ולכן הוא אינו מופעל כל הזמן. זה יעזור לך לסחוט עוד חיי סוללה מהטלפון שלך במידת הצורך, אך סביר להניח שלא תרצה להשתמש בו כל הזמן.

כיצד לשנות חלק מהגדרות אלה לצמיתות

קשורים: השתמש ברענון ידני כדי לחסוך חיי סוללה בכל טאבלט או טלפון חכם

אמנם אינך יכול להפעיל לצמיתות את מצב צריכת חשמל נמוכה, אך באפשרותך לשנות לצמיתות חלק מההגדרות שמצב צריכת חשמל נמוכה עושה. תוכל גם להשתמש באפשרויות במסך הגדרות הסוללה כדי לראות אילו אפליקציות משתמשות בסוללה מרבית ולבחור להסיר אותן או לשנות את הגדרותיהן.

  • השבת אחזור דואר : אם יש לך חשבונות דוא"ל מוגדרים "לאחזר" דואר חדש, ה- iPhone שלך ​​בודק אותם באופן אוטומטי במרווחי זמן קבועים ומוריד דואר חדש. זה מכריח את האייפון שלך להתעורר באופן קבוע ולעשות עבודה. הגדר את חשבונות הדואר שלך "לדחוף" אליך דואר חדש או פשוט להשבית זאת ולבדוק ידנית אם יש דואר חדש כדי לחסוך בחשמל. שימוש ברענון ידני ימנע ממך לקבל התראות בדוא"ל. זה פשרה.
  • בהירות המסך : הפעלת בהירות אוטומטית תבטיח שהמסך שלך אינו בהיר מדי כשאינו צריך להיות, וכך יחסוך כוח בסוללה. הגדרה זו צריכה להיות מופעלת כברירת מחדל - פשוט אל תשבית אותה. אתה יכול גם להחליק למעלה מהחלק התחתון של המסך בכל עת כדי לכוונן את רמת הבהירות באופן ידני. ככל שהתצוגה שלך בהירה יותר, כך הסוללה שלך מתרוקנת מהר יותר. זה זמין תחת "תצוגה ובהירות" באפליקציית ההגדרות.
  • פסק זמן לנעילה אוטומטית : כדי לחסוך בחשמל בסוללה, תוכל לאייפון שלך לנעול את עצמו באופן אוטומטי ולכבות את תצוגתו לאחר פרק זמן קצר יותר כאשר אינך משתמש בו. פתח את אפליקציית ההגדרות ונווט אל כללי> נעילה אוטומטית כדי למצוא הגדרה זו. לדוגמה, ייתכן שהתצוגה שלך תכבה באופן אוטומטי לאחר 30 שניות בלבד.
  • השבת רענון רקע : תוכל למנוע מאפליקציות ב- iPhone שלך ​​להתרענן באופן אוטומטי ברקע גם כאשר אינך משתמש בהן. לשם כך, פתח את אפליקציית ההגדרות ונווט אל כללי> רענון אפליקציות רקע. תוכל להשבית מכאן רענון אפליקציות רקע עבור כל אפליקציה, או פשוט למנוע רענון של אפליקציות בודדות.

עם זאת, אין דרך לצמצם לצמיתות את המעבד או את ה- GPU של הטלפון שלך. יהיה עליך להפעיל מצב צריכת חשמל נמוכה בכל פעם שתרצה להאט את החומרה שלך כדי לחסוך בסוללה.

 

קשורים: טיפ מהיר: מקם את ה- iPhone שלך ​​כלפי מטה כדי לחסוך חיי סוללה

הנה טיפ בונוס: תצוגת ה- iPhone שלך ​​לא תידלק כאשר היא תקבל התראות אם היא מונחת עם הפנים כלפי מטה על שולחן או שולחן. מקם את האייפון שלך כלפי מטה כדי לחסוך קצת כוח בסוללה ולמנוע מהצג להידלק אם לא אכפת לך לראות התראות כאשר הן נכנסות בכל זמן נתון.

קרדיט תמונה: קרליס דמברנס בפליקר