כיצד להשתמש בסימניות טוויטר לשמירת ציוצים למועד מאוחר יותר

לטוויטר יש תכונה חדשה של סימניות המאפשרת לשמור ציוצים באופן פרטי למועד מאוחר יותר. אם השתמשת בתכונה 'לייק' כפתרון לשמירת ציוצים, הנה הסיבה שאתה צריך להתחיל להוסיף סימניות.

מדוע לעבור מלייק לסימניות?

במהלך השנתיים האחרונות, טוויטר שינתה לאט את ההתנהגות של כפתור הלייק (שהיה ידוע בעבר כמועדף). פעם זו הייתה דרך להראות הערכה לפוסט. זה היה גם דרך לעקיפת הבעיה לשמירת ציוצים ולאוטומציה של משימות באמצעות שירותים כמו IFTTT.

כעת, משתמשים בתכונה הלייק באופן ציבורי למדי, והיא נכנסת למנוע ההמלצות של טוויטר. כשמישהו במעגל שלך אוהב ציוץ של מישהו אחר, הוא מופיע בפיד שלך. טוויטר אפילו תשלח התראה לעוקבים שלך על ציוצים שאהבת.

אם אהבתם ציוצים אך ורק כדי לשמור אותם למועד מאוחר יותר, כנראה שזה לא מה שאתם רוצים שיקרה.

יהיה עליך להתחיל לסמן ציוצים עכשיו. הסימניות נעשות באופן פרטי, והנתונים אינם משותפים עם איש. חלק נפרד לסימניות טוויטר כולל את כל הציוצים שסימנתם. כך עובדת התכונה סימניות טוויטר באפליקציה לנייד ובאתר.

קשורים: כיצד להפוך את האפליקציות המועדפות עליך באמצעות IFTTT

כיצד להוסיף ציוצים לסימניות באפליקציה לנייד

כשאתה גולש בפיד הטוויטר שלך ואתה נתקל בציוץ או קישור שברצונך לשמור למועד מאוחר יותר, הקש על כפתור "שתף". אתה יכול לעשות את אותו הדבר גם מהתצוגה המורחבת של הציוץ.

הערה: התמונה למטה ממחישה את אייקון השיתוף של האייפון והאייפד. הכפתור במכשירי Android נראה כמו שלוש נקודות מחוברות זו לזו.

מהחלון הקופץ, הקש על "הוסף ציוץ לסימניות".

כעת הציוץ הושג בסימניות.

בואו נמצא אותו כעת בסעיף הסימניות של טוויטר. עבור למסך הבית של אפליקציית טוויטר, והקש על סמל "הפרופיל" שלך בפינה השמאלית העליונה (או החלק פנימה מקצה שמאל של המסך).

מכאן, הקש על "סימניות".

כל הציוצים השמורים שלך יופיעו כאן. הציוץ האחרון שסומן בסימניות יהיה בראש. הציוץ יכלול את כל המדיה המצורפת. אתה יכול להקיש עליו כדי להרחיב את הציוץ ולהציג את התשובות.

אם ברצונך להסיר ציוץ מסימניות, הקש על כפתור "שתף" ואז בחר באפשרות "הסר מסימניות".

כיצד להוסיף ציוצים לסימניות באתר של טוויטר

התהליך דומה באתר טוויטר אליו ניתן לגשת מכל מחשב או דפדפן אינטרנט סלולרי. פתח את אתר טוויטר ומצא את הציוץ שברצונך להוסיף לסימניות.

לחץ על כפתור "שתף" בתחתית הציוץ.

בתפריט, לחץ על "הוסף ציוץ לסימניות." הציוץ יסומן בסימניות.

למצוא את קטע הסימניות קל בהרבה באתר שולחן העבודה. תראה כפתור סימניות בסרגל הצד. (אם אתה משתמש במחשב נייד או בתצוגה קטנה יותר וסרגל הצד נמצא במצב קומפקטי, תראה רק סמל סימניות.)

לחץ על כפתור "סימניות" בסרגל הצד כדי לפתוח את הציוצים המסומנים שלך.

כעת תוכל לדפדף בכל הציוצים השמורים שלך.

אם ברצונך להסיר ציוץ מרשימת הסימניות, לחץ על כפתור "שתף" ובחר באפשרות "הסר ציוץ מסימניות".

עכשיו שאתה יודע להשתמש בסימניות טוויטר כדי לשמור ציוצים להמשך, נסה ליצור רשימות טוויטר כדי לכבות את הרעש ולהפחית את העומס בעדכון הטוויטר שלך.

קשורים: כיצד לחתוך את הרעש ברשימות טוויטר