כיצד לשלוט ב- Xbox One באמצעות הטלפון החכם שלך

אפליקציית Xbox SmartGlass של מיקרוסופט מאפשרת לכם להפעיל משחקים, לדפדף ברשימות טלוויזיה ולשלוט באפליקציות ב- Xbox One שלכם. אתה יכול אפילו להשתמש בו כדי להזרים טלוויזיה בשידור חי מה- Xbox One לטלפון שלך. זה זמין עבור טלפונים אנדרואיד, מכשירי iPhone, Windows 10 ו- 8 ואפילו טלפונים של Windows.

לצערנו SmartGlass אינו תומך בסטרימינג של משחקים, כפי שאפליקציית Xbox עבור Windows 10 עושה זאת, אך היא עדיין יכולה לעשות הרבה.

שלב ראשון: הורד את האפליקציה

הורד את אפליקציית Xbox One SmartGlass מחנות האפליקציות של אפל, גוגל פליי, חנות הטלפון של Windows או חנות Windows, תלוי בפלטפורמה שלך.

בעוד שהאפליקציה נועדה במקור לטלפונים, ניתן להשתמש בה גם במכשירי אייפד, טאבלטים של Android ואפילו מחשבי Windows 10. זה כנראה יהיה שימושי ביותר בטאבלט קטן יותר של Windows 10 שיש לך על ספה מאשר מחשב שולחני של Windows 10.

אנו מכסים את אפליקציית Xbox One SmartGlass כאן, אך מיקרוסופט מציעה גם אפליקציות Xbox 360 SmartGlass אם אתה משתמש ב- Xbox 360 במקום זאת. הורד את אפליקציית Xbox 360 SmartGlass מחנות האפליקציות של אפל, גוגל פליי, חנות הטלפון של Windows או מחנות Windows כדי להשתמש באפליקציה דומה עם ה- Xbox 360.

שלב שני: התחבר ל- Xbox One שלך

היכנס ל- SmartGlass עם אותו חשבון Microsoft שאיתו נכנסת ל- Xbox שלך. לאחר הכניסה, האפליקציה צריכה לגלות באופן אוטומטי את ה- Xbox One שלך, בהנחה שהמכשיר שלך ו- Xbox One נמצאים באותה רשת. הקש על ה- Xbox One שלך ​​והקש על "התחבר" כדי להתחבר למסוף. השאר את תיבת הסימון "התחבר אוטומטית" והאפליקציה תתחבר אוטומטית ל- Xbox One שלך ​​בעתיד.

אם האפליקציה לא מוצאת את ה- Xbox One שלך, הקש על "הזן כתובת IP" כדי להתחבר על ידי הזנת כתובת ה- IP של ה- Xbox One שלך. אתה יכול למצוא את כתובת ה- IP של ה- Xbox One ב'כל ההגדרות '>' רשת '>' הגדרות רשת '>' הגדרות מתקדמות 'ב- Xbox One עצמו.

שלב שלישי: השתמש בסמארטפון שלך כשלט רחוק

קשורים: כיצד לצפות בטלוויזיה דרך ה- Xbox One שלך, אפילו ללא כבלים

לאחר שהתחברת, תוכל להשתמש באפליקציה כדי לנווט בממשק ה- Xbox One שלך. לדוגמה, אתה יכול להקיש על משחק או אפליקציה בממשק SmartGlass ולהקיש על "הפעל ב- Xbox One" כדי להפעיל את המשחק או האפליקציה על המסוף שלך.

אם הגדרת טלוויזיה ב- Xbox One שלך, תוכל לפתוח את התפריט ולהקיש על "OneGuide" כדי להציג את רשימות הטלוויזיה. הקש על תוכנית והקש על "הפעל" כדי להתחיל לצפות בה בטלוויזיה שלך.

בעת צפייה בטלוויזיה או שימוש באפליקציית מדיה אחרת, תקבל ממשק מרוחק עם לחצני הפעלה שונים שתוכל להקיש על הטלפון שלך כדי לשלוט בהפעלה במסוף שלך.

התכונות המסופקות כאן שונות בהתאם לאפליקציה שבה אתה משתמש. אם אתה משתמש במשחק או באפליקציה המשתמשים בתכונות המסך השני של אפליקציית Xbox SmartGlass שלך, תראה מידע נוסף או פקדים הגיוניים לאפליקציה זו. לדוגמא, במשחק, ייתכן שתראה מפה בתוך המשחק. עם זאת, מרבית המשחקים אינם מיישמים תכונה זו. משחקים שמיישמים את התכונה הזו משתמשים בה למשהו מינורי, ולא למשהו חיוני למשחק.

לדוגמה, אם אתה מפעיל את דפדפן Edge, תראה סרגל עם "Microsoft Edge" בתחתית המסך. לאחר מכן תוכל להקיש על סמל השלט רחוק בפינה השמאלית התחתונה של המסך ותקבל ממשק המספק לחצנים להחלקה והקשה על מנת לשלוט באפליקציה, כמו גם מקלדת בטלפון החכם בעת בחירת שדה טקסט.

אם אתה רוצה מקלדת טובה עוד יותר, אתה יכול לחבר מקלדת פיזית ליציאת ה- USB של ה- Xbox One ולהשתמש בה כדי לנווט בממשק.

קשורים: כיצד להשיג ערוצי טלוויזיה HD בחינם (מבלי לשלם עבור כבלים)

אם הגדרת טלוויזיה דרך האוויר עם אנטנה, אתה יכול עכשיו להזרים טלוויזיה מה- Xbox One שלך ​​ישירות לסמארטפון שלך. לשם כך, הקש על האריח "טלוויזיה" באפליקציית SmartGlass והקש על "צפה בטלוויזיה".

למרבה הצער, תכונה זו אינה פועלת עם טלוויזיה בכבלים או בלוויין המחוברת ל- Xbox One שלך ​​באמצעות כבל ה- HDMI המעבר שלה. אתה צריך אנטנה וטלוויזיה אוויר כדי לעשות זאת.

השתמש בתכונות אחרות של Xbox Live, אפילו דרך האינטרנט

המסך הראשי מספק את עדכון הפעילות של Xbox Live, כך שתוכל לגלול בין ההודעות האחרונות ולהגיב או להשאיר תגובות. פתח את התפריט ותמצא מגוון של תכונות אחרות אליהן תוכל לגשת גם דרך האינטרנט, גם אם ה- Xbox One שלך ​​אינו מופעל.

באפשרותך להציג את רשימת החברים שלך ולשלוח הודעות, לקרוא הודעות, לגלול בין ההישגים שלך, לגשת לצילומי מסך ולסרטונים שהקלטת ב- Xbox One שלך ​​ולעיין בחנות Xbox לרכישת מדיה.

ה- Xbox One שלך ​​יתעורר באופן אוטומטי ויוריד משחקים ומדיה אחרת שתרכוש בחנות, בהנחה שהוא נמצא במצב ברירת המחדל של "הפעלה מיידית". משחקים צריכים להיות מוכנים לשחק כשתחזור למסוף שלך.

אפליקציית Xbox SmartGlass של מיקרוסופט הייתה יותר מובחנת כאשר היא הושקה עבור ה- Xbox 360, אך סוני התאימה אותה במידה רבה לאפליקציית פלייסטיישן. SmartGlass עדיין מציע ממשק חלק יותר ומספק כמה תכונות נוספות, אך הוא אינו בן לוויה חיוני לחלוטין עבור ה- Xbox One. גם משחקים המציעים תכונות של מסך שני אינם דורשים אותם למשחק - הם רק בונוס.