ממירי הווידאו החינמיים הטובים ביותר

אם אתה צופה בסרטונים במגוון מכשירים, סביר להניח שנתקלת בבעיות תאימות. ה- iPhone שלך ​​עשוי להקליט וידאו 4K, אך האם פלייסטיישן או הטלוויזיה החכמה שלך יכולים להפעיל את הווידאו בצורה חלקה? למרבה המזל, ישנם רבים ממירי הווידאו החינמיים הזמינים שיעזרו לך להמיר ולצפות בסרטונים המועדפים עליך במכשיר על פי בחירתך. הנה הבחירות המובילות שלנו.

בלם יד: הבחירה הטובה ביותר עבור רוב האנשים (Windows, macOS, Linux)

בלם יד הוא ממיר וידאו בקוד פתוח הזמין עבור מערכות מבוססות Windows, Mac ו- Linux. הוא תומך במגוון רחב של פורמטי וידאו ושמע להמרה, אשר הרשימה המלאה שלהם נמצאת בתמונה למטה.

ישנן מספר תכונות בבלם יד שהופכות אותה לבחירה עליונה עבור תוכנת המרת וידאו.

הראשון הוא מגוון עצום של קביעות מוגדרות מראש. גם אם אינך יודע דבר על המרת וידאו, תוכל לבחור קביעה מוגדרת מראש ולקבל תוצאה די טובה. אתה מקבל את האפשרות לשנות את ההגדרות של המרה מוגדרת מראש, מה שהופך אותה ליותר שימושית.

התכונה הבולטת השנייה היא תצוגה מקדימה חיה. אם אתה ממיר חבורה של קטעי וידאו ואינך בטוח לגבי איכות ההגדרה המוגדרת מראש שבחרת, תוכל להשתמש בתצוגה המקדימה החיה כדי להמיר קטע קטן בסרטון. לאחר מכן תוכל להציג תצוגה מקדימה של הקליפ המומר באופן מיידי ולהחליט אם הגדרה קבועה מראש זו פועלת לצרכיך, או אם עליך להתעסק בהגדרות או לעבור להגדרה קבועה מראש אחרת.

החיסרון היחיד של בלם היד הוא שתהליך ההמרה שלו איטי יותר מכמה ממירים אחרים ברשימה שלנו.

קשורים: כיצד להשתמש בבלם יד להמרת כל קובץ וידאו לכל פורמט

המרה מקוונת: פתרון מקוון פשוט (דפדפן אינטרנט)

Convert Online מאפשר לך להמיר קטעי וידאו בדפדפן שלך, כך שתוכל להשתמש בו בכל פלטפורמה.

תהליך המרת הסרטונים ב- Online-Convert שונה במקצת מרוב האתרים מסוגם. במקום להעלות קובץ ואז לבחור את הפורמט להמרה אליו, תחילה עליך לבחור פורמט קובץ. לאחר מכן, תוכל להעלות קובץ, להזין כתובת אתר או לבחור קובץ מחשבון Dropbox או מחשבון Google Drive שלך.

אינך מקבל הרבה אפשרויות להמרה כמו חלק מהתוכנות האחרות, אך היא מכסה את היסודות. דבר אחד שיש לציין הוא כי Online-Convert אינו מציג מטא נתונים על קובץ המקור שאתה מעלה. זה מקשה על בחירת ההגדרות הנכונות אם אינך יודע כמה פרטים על קובץ המקור שלך. עם זאת, תהליך ההמרה בפועל הוא די מהיר ותוכלו להוריד את הקובץ ברגע שהוא הומר.

בסך הכל, Online-Convert הוא בחירה ראויה לאנשים שלא רוצים לדאוג לפרטים ורק רוצים להמיר את הקובץ.

מטה MediaCoder: המרה מהירה (Windows)

Media Encoder HQ הוא ממיר וידאו פנטסטי, אך הוא זמין רק עבור Windows. זה קיים מאז 2005 והוא מתעדכן לעתים קרובות. הוא תומך גם במגוון רחב של פורמטים, כפי שמוצג בתמונה למטה.

Media Encoder HQ תומך בהמרת קבצים מקומיים ומתארחים. עם זאת, שימוש בכתובות אתרים מאתרי הזרמת וידאו אינו פועל. עבור קבצים מקומיים, תהליך ההמרה הוא די מהיר הודות לתהליך ההמרה המואץ של GPU.

חסרון קטן אחד של Media Encoder הוא שהוא לא בדיוק מיועד למתחילים. איתור הגדרות הוא מסובך, וכך גם הגדרת התהליך של קידוד. עם זאת, אם אתה מכיר כמה יסודות של המרת וידאו, אתה אמור להיות מסוגל לעבוד על זה מספיק בקלות.

ממיר וידאו כלשהו: ממשק פשוט ואינטואיטיבי (Windows, macOS)

כל ממיר וידאו, או בקיצור AVC, הוא ממיר וידאו אחר ידידותי למשתמש הזמין עבור Windows ו- Mac. הממשק הפשוט והמאורגן של AVC הופך אותו לידידותי יותר למשתמש מכמה מהממירים האחרים ברשימה שלנו.

בדומה לבלם יד, ל- AVC יש גם הרבה הגדרות קבועות מראש המובנות שמוציאות את הניחושים מתהליך העריכה. ההגדרות הקבועות מראש מסודרות לפי סוג המכשיר, מה שמקל על מציאת ההגדרה הקבועה מראש.

אף על פי ש- AVC הוא ללא מודעות, הוא אמנם מנחה אותך להתקין תוכנה נוספת, לעתים קרובות לא רצויה במהלך ההתקנה. קל לפספס אם אתה לא שם לב, אז אל תשכח על זה.