כיצד לעדכן את Windows 7 בבת אחת עם אוסף הנוחות של מיקרוסופט

כאשר אתה מתקין את Windows 7 במערכת חדשה, באופן מסורתי אתה צריך לעבור תהליך ארוך של הורדת שנים של עדכונים והפעלה מחדש ללא הרף. כבר לא: מיקרוסופט מציעה כעת "אוסף נוחות של Windows 7 SP1" שבעצם מתפקד כ- Windows 7 Service Pack 2. עם הורדה אחת, אתה יכול להתקין את מאות העדכונים בבת אחת. אבל יש מלכוד.

חבילת עדכון זו, המשלבת עדכונים החל מפברואר 2011, אינה זמינה ב- Windows Update. אם אתה מתקין מערכת Windows 7 מאפס, תצטרך לחרוג ולהתקין אותה. אם לא, Windows Update יוריד ויתקין את העדכונים בזה אחר זה - הדרך האיטית והמייגעת יותר.

כך תוכל להוריד ולהתקין את אוסף הנוחות כך שלא תצטרך לעשות זאת בדרך הקשה.

שלב ראשון: התקן את Service Pack 1 אם אין לך את זה כבר

קשורים: היכן ניתן להוריד את Windows 10, 8.1 ו- 7 ISO באופן חוקי

אוסף הנוחות של Windows 7 Service Pack 1 מחייב שכבר מותקן ב- Service Pack 1. אם אתה מתקין את Windows 7 מאפס, תוכל להשיג זאת באחת משתי דרכים:

  • התקן מדיסק או ISO המכיל Service Pack 1 : מיקרוסופט מציעה תמונות Windows 7 ISO להורדה. תמונות ISO אלה משולבות ב- Service Pack 1, כך שכבר יהיה לך Service Pack 1 לאחר ההתקנה מהן.
  • הורד והתקן את SP1  בנפרד : אם התקנת מדיסק ישן יותר של Windows 7 ללא SP1 משולב, יהיה עליך להתקין את Service Pack 1 לאחר מכן. הפעל את Windows Update, חפש עדכונים והתקן את העדכון "Service Pack עבור Microsoft Windows (KB976932)" כדי להתקין אותו. תוכל גם להוריד את Service Pack 1 ישירות ממיקרוסופט ולהתקין אותה מבלי לעבור דרך Windows Update.

אם אינך בטוח אם התקנת את Windows 7 Service Pack 1, פתח את תפריט התחל, הקלד "winver" בתיבת החיפוש ולחץ על Enter. אם בחלון מופיע "Service Pack 1", יש לך Service Pack 1. אם לא, עליך להתקין את Service Pack 1.

שלב שני: גלה אם אתה משתמש בגרסת 32 סיביות או 64 סיביות של Windows 7

אם אינך בטוח אם אתה משתמש בגירסת 32 סיביות או 64 סיביות של Windows 7, תצטרך לברר במהירות.

לחץ על כפתור "התחל", לחץ לחיצה ימנית על "מחשב" בתפריט התחל ובחר "מאפיינים". תראה מידע זה מימין ל"סוג מערכת "מתחת לכותרת המערכת.

שלב שלישי: הורד והתקן את עדכון "ערימת השירות" באפריל 2015

אתה לא יכול פשוט להתקין את אוסף הנוחות לאחר התקנת Service Pack 1. תחילה עליך להתקין את עדכון מחסנית השירות באפריל 2015. אל תשאל אותנו מדוע; תשאלו את מיקרוסופט.

עבור אל דף ההורדות של עדכון שירות ערימת אפריל 2015 וגלול מטה אל קישורי ההורדה. לחץ על הקישור המתאים כדי להוריד את העדכון עבור x86 (32 סיביות) או x64 (גרסת 64 סיביות) של Windows 7.

לחץ על הקישור "הורד" בעמוד הבא כדי להוריד את הקובץ, ואז לחץ פעמיים על קובץ העדכון שהורדת כדי להתקין אותו.

שלב רביעי: הורד והתקן את אוסף הנוחות של Windows 7 SP1

עדכון : באפשרותך להוריד במהירות את אוסף הנוחות באמצעות קישורי ההורדה הישירה שלהלן. מיקרוסופט יכולה לשנות אותם בכל עת, אז שלח לנו הערה אם קישורים אלה נראים מתים. אם קישורי ההורדה הישירה עובדים, תוכל לדלג על הורדת העדכון מאתר Microsoft Update Catalog. פשוט הורד את העדכון המתאים והפעל אותו כדי להתקין אותו.

  • הורד את גרסת ה- 64 סיביות.
  • הורד את גרסת 32 הסיביות.

אם קישורי ההורדה הישירה לא עובדים או שסתם תרצה להוריד את העדכון בדרך הרשמית, יהיה עליך להוריד את אוסף הנוחות של Windows 7 SP1 מאתר קטלוג העדכונים של מיקרוסופט.

למרבה הצער, אתר זה דורש ActiveX, מה שאומר שהוא עובד רק ב- Internet Explorer - אינך יכול להשתמש ב- Google Chrome, Mozilla Firefox, ואפילו לא ב- Microsoft Edge במחשב Windows 10.

לאחר פתיחת האתר ב- Internet Explorer, לחץ על סרגל המידע הצהוב ובחר "התקן תוסף זה לכל המשתמשים במחשב זה." יהיה עליך להסכים לחלון קופץ לבקרת חשבון משתמש לאחר התקנת פקד ה- ActiveX.

תראה כמה חבילות עדכון זמינות להורדה:

  • עדכון עבור Windows 7 (KB3125574) : הורד זאת אם אתה משתמש בגרסת 32 סיביות של Windows 7.
  • עדכון למהדורת Windows Server 2008 R2 x64 (KB3125574) : הורד זאת אם אתה משתמש בגרסת 64 סיביות של Windows Server 2008 R2.
  • עדכון ל- Windows 7 למערכות מבוססות x64 (KB3125574) : הורד זאת אם אתה משתמש בגרסת 64 סיביות של Windows 7.

כדי להוריד את העדכון הנכון עבור המערכת שלך, לחץ על כפתור "הוסף" שמשמאלו בדף.

אם ברצונך להוריד יותר מעדכון אחד - למשל, אם תעדכן מערכות של 32 סיביות ו -64 סיביות של Windows 7 ותרצה עותקים לא מקוונים של התיקון - תוכל ללחוץ על כפתור "הוסף" ליותר מאחד. עדכן כדי להוריד אותם בבת אחת.

לאחר שתעשה זאת, לחץ על הקישור "הצג סל" בפינה השמאלית העליונה של הדף.

לחץ כאן על הלחצן "הורד" כדי להוריד את העדכון - או העדכונים - שבחרת.

יהיה עליך לבחור מיקום הורדה לעדכון. לדוגמה, תוכל לבחור בתיקיית ההורדות או בשולחן העבודה.

לחץ על כפתור "עיון", בחר תיקיה ואז לחץ על "המשך".

ההורדה של העדכון תתחיל, אז המתן עד שזה יקרה. בהתאם לעדכון שבחרת, ההורדה היא בין 300MB לבין 500MB בסך הכל.

כאשר הוא מוריד, אתה יכול לפתוח את התיקיה שאליה הורדת את העדכון וללחוץ עליו פעמיים כדי להפעיל אותו ולעדכן את מערכת Windows 7 שלך.

באפשרותך גם להעתיק קובץ עדכון זה לכונן USB או למיקום רשת ולהפעיל אותו במחשבי Windows 7 נוספים, ולעדכן אותם במהירות כל עוד כבר מותקן ב- Service Pack 1.

חבילת עדכונים זו מתקינה רק את כל העדכונים שפורסמו לאחר Service Pack 1 ולפני 16 במאי 2016. עדכונים עתידיים לא יתווספו אליו. אם אתה מוריד חבילה זו לאחר תאריך זה, יהיה עליך להתקין את אוסף הנוחות ולאחר מכן להפעיל את Windows Update כדי להתקין את העדכונים שפורסמו לאחר חבילה זו.

בהמשך, מיקרוסופט תציע עדכון אחד גדול פעם בחודש עם תיקוני באגים ויציבות. כמו כן, הוא יציע עדכונים קטנים יותר לבעיות אבטחה, כרגיל. זה אמור לגרום פחות עדכונים להתקנה לאחר התקנת חבילת אוסף הנוחות הגדולה.