כיצד להעביר תזכירים קוליים מהאייפון למחשב שלך

אפליקציית התזכירים הקוליים הכלולה באייפון שלך היא דרך נוחה להקליט הודעות קוליות מהירות, או כל דבר אחר שתשמע. תזכירים קוליים בדרך כלל נשארים ב- iPhone שלך, אך אתה יכול להעביר אותם למחשב באמצעות תכונת השיתוף או דרך iTunes.

אפשרות ראשונה: שלח תזכירים קוליים בודדים למחשב שלך

קשורים: כיצד ליצור תזכירים קוליים ב- iPhone שלך

תכונת השיתוף מאפשרת לך לשלוח תזכורות קוליות בודדות מאפליקציית התזכירים הקוליים לשירותים אחרים. לדוגמה, אתה יכול לקחת תזכורת קולית ולשתף אותה באפליקציית הדואר כדי לשלוח את התזכורת הקולית לעצמך או למישהו אחר.

תוכל גם לשתף את התזכיר הקול לשירות כמו Dropbox, Google Drive או Microsoft OneDrive המותקן בטלפון שלך. לחלופין, אם יש לך Mac, תכונת השיתוף תאפשר לך גם להשתמש ב- AirDrop כדי לשלוח את קובץ התזכורת הקולית ישירות מה- iPhone שלך ​​ל- Mac שלך.

כדי להשתמש בתכונת שיתוף זו, פתח את האפליקציה 'תזכירים קוליים', הקש על התזכיר שברצונך לשתף והקש על כפתור השיתוף כדי להתחיל. כפתור זה נראה כמו תיבה עם חץ למעלה שיוצא ממנה.

בחר את השירות שאליו ברצונך לשתף - לדוגמה, בחר דואר כדי לשלוח לעצמך את התזכורת הקולית. אם תשלח את התזכיר בדוא"ל לכתובת הדוא"ל שלך, תוכל לפתוח את הדוא"ל שלך במחשב האישי וב- Mac ולהוריד את הקובץ.

גלול ימינה והקש על "עוד" כדי להציג שירותים נוספים שתוכל להפעיל. כדי להשתמש בשירות, האפליקציה שלו חייבת להיות מותקנת בטלפון שלך. לדוגמה, כדי להשתמש ב- Dropbox, עליך להיות בעל אפליקציית Dropbox ב- iPhone שלך.

חזור על תהליך זה עבור כל תזכיר קול שברצונך לשתף.

אפשרות שנייה: סנכרן את כל התזכירים הקוליים עם המחשב באמצעות iTunes

אם אתה משתמש בתזכירים קוליים לעתים קרובות וברצונך להעביר מספר תזכירים קוליים בו זמנית למחשב האישי או ל- Mac שלך, תוכל להשתמש ב- iTunes כדי לסנכרן אוטומטית תזכורות קוליות למחשב שלך. במחשב Windows, יהיה עליך להוריד ולהתקין את iTunes לשם כך. iTunes מגיע כלול במחשבי מקינטוש.

חבר את ה- iPhone למחשב האישי או ל- Mac באמצעות כבל ה- USB הכלול. זהו אותו כבל שבו אתה משתמש לטעינת ה- iPhone שלך.

אתר את ה- iPhone שלך ​​בחלונית השמאלית של iTunes. לחץ לחיצה ימנית עליו ובחר "סנכרן" ב- Windows. ב- Mac, החזק את מקש Command לחוץ ולחץ עליו במקום זאת.

אם לא חיברת בעבר את ה- iPhone שלך ​​ל- iTunes במחשב זה, יהיה עליך לבטל את נעילת ה- iPhone שלך ​​ולחץ על "אמון" כדי לסמוך על המחשב. בצע את ההוראות ב- iTunes.

iTunes תודיע לך שיש תזכירים קוליים חדשים ותשאל אם ברצונך להעתיק אותם למחשב האישי שלך. לחץ על "העתק תזכירים קוליים" כדי להמשיך.

בעתיד, תוכל לחבר מחדש את ה- iPhone למחשב שלך, לסנכרן ב- iTunes ולסנכרן עם ה- iPhone שלך ​​כדי להעתיק תזכירים קוליים חדשים למחשב האישי או ל- Mac.

תזכירים קוליים אלה נשמרים כקובץ שמע במחשב שלך.

ב- Windows, נווט אל C:\Users\NAME\Music\iTunes\iTunes Media\Voice Memosסייר הקבצים.

ב- macOS, עבור אל /Users/NAME/Music/iTunes/iTunes Media/Voice MemosFinder.

תמצא כאן את כל התזכירים הקוליים שלך, הנקובים על פי התאריך והשעה שבהם הם הוקלטו. הם בפורמט .m4a, או שמע MP4. ניתן לפתוח קבצים אלה ב- iTunes, באפליקציית המוסיקה של Windows 10, ב- VLC ובנגני מדיה נפוצים רבים אחרים.