כיצד לצטט תמונות ב- PowerPoint

מיליארדי תמונות נמצאים באינטרנט - אך לא כולם חופשיים לשימוש. כשאתה מוסיף תמונות מורשות למסמכי PowerPoint, כנראה שתצטרך לצטט מהיכן ומי עשה את זה. כך.

לפני שנתחיל, חשוב לזכור כי האופן שבו אתה מצטט תמונות עשוי להשתנות. ציטוט רשמי נדרש במסגרת אקדמית, שבה סגנונות פורמליים כמו APA משמשים למסמכים. לחלופין, רישוי זכויות יוצרים עשוי לדרוש ממך לצטט תמונות בדרך אחרת, בהתאם לרישיון בו משתמשים.

כיצד לצטט תמונות ותמונות ב- PowerPoint

התהליך לציון תמונות ותמונות ב- PowerPoint הוא למעשה די פשוט. שלא כמו ציטוטים במיקרוסופט וורד או בתוכנות אופיס אחרות, PowerPoint לא באמת מתוכנן עם התחשבות. זה לא אומר שאתה לא צריך לצטט תמונות ב- PowerPoint - זה עדיין יכול להיות דרישה מסיבות אקדמיות ורישוי.

כדי לצטט תמונה או תמונה ב- PowerPoint, תחילה עליך לפתוח מצגת PowerPoint ולהכניס תמונה או תמונה.

קשורים: כיצד להכניס תמונה או אובייקט אחר ל- Microsoft Office

כדי להוסיף ציטוט לתמונה, יהיה עליך להוסיף תיבת טקסט. לשם כך, לחץ על הוסף> תיבת טקסט בסרגל הכלים.

לאחר מכן, צייר את תיבת הטקסט באמצעות העכבר או משטח העקיבה - הנח זאת מתחת לתמונתך או במיקום מתאים קרוב אליו.

לאחר יצירת תיבת הטקסט, תוכלו להוסיף את הציטוט.

עיין במדריך רישוי התמונות הרלוונטי או במדריך לסגנון אקדמי כיצד לעשות זאת. לצורך התייחסות אקדמית, תוכלו להשתמש בשירות Cite This For Me כדי ליצור ציטוט אותו תוכלו להעתיק לתיבת הטקסט שלכם.

לאחר שהציטוט שלך נמצא במקום, תוכל לעצב את הטקסט באמצעות אפשרויות העיצוב בסרגל הכלים בכרטיסייה "בית".

קיבוץ טקסט ותמונות ציטוט יחד ב- PowerPoint

זה כנראה רעיון טוב, ברגע שהציטוט שלך במקום, לעגן אותו לתמונה שלך באמצעות תכונת הקיבוץ של PowerPoint.

קשורים: כיצד לעגן תמונות לטקסט ב- PowerPoint

לשם כך, בחר הן בתיבת הטקסט לציטוט והן בתמונה באמצעות העכבר ואז לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני. בתפריט האפשרויות שמופיע, בחר קבוצה> קבוצה כדי לאגד את התמונה ואת תיבת הטקסט יחד.

על ידי קיבוץ תיבת הטקסט והצילום שלך יחד, כל שינוי שתבצע בתמונתך (למשל שינוי גודל או העברת התמונה) יחולו כעת על שניהם בו זמנית.

כדי לבטל את קבוצתן מאוחר יותר, פשוט חזור על השלבים שלמעלה על ידי לחיצה ימנית על התמונה או על תיבת הטקסט שלך ואז לחץ על קבוצה> בטל קבוצה במקום.