כיצד למחוק אפליקציות ב- iPhone או iPad באמצעות iOS 13

אפל שינתה את אופן העבודה של מסך הבית של האייפון והאייפד שלך ב- iOS 13. כעת, כאשר תלחץ לחיצה ארוכה על סמל האפליקציה, תראה תחילה תפריט הקשר ולא סמלי הצחקוק הרגילים עם לחצני "x".

כל זה בגלל שאפל נפטרת מ- 3D Touch. במקום ללחוץ על המסך חזק במיוחד כדי לפתוח את התפריט ההקשר, אתה רק צריך ללחוץ לחיצה ארוכה על סמל והתפריט יופיע. עכשיו יש צעד נוסף לפני שסמלי האפליקציה האלה יתחילו לרעוד.

מחק אפליקציות ממסך הבית

כדי להשתמש בתפריט ההקשר החדש, לחץ לחיצה ארוכה על סמל יישום עד להופעת התפריט והקש על "סידור מחדש של אפליקציות". אייקוני האפליקציה יתחילו לזעוג, ותוכלו להזיז אותם או למחוק אותם.

ניתן גם ללחוץ לחיצה ארוכה על סמל האפליקציה ולהמשיך ללחוץ לחיצה ארוכה מבלי להרים את האצבע, גם לאחר שמופיע תפריט ההקשר. אם תחכה לרגע נוסף, התפריט ייעלם, וסמלי האפליקציה יתחילו לרגש.

הקש על כפתור "x" עבור סמל אפליקציה והקש על "מחק" כדי לאשר. הקש על "בוצע" בפינה השמאלית העליונה של המסך כשתסיים.

הסר התקנה של אפליקציות מההגדרות

ניתן גם להסיר את ההתקנה של אפליקציות מהגדרות. עבור אל הגדרות> כללי> אחסון iPhone או אחסון iPad. מסך זה מציג רשימה של האפליקציות המותקנות יחד עם כמות האחסון המקומי שהם משתמשים בו. הקש על אפליקציה ברשימה זו והקש על "מחק אפליקציה" כדי למחוק אותה.

הסר אפליקציות מחנות האפליקציות

החל מ- iOS 13, תוכלו גם למחוק אפליקציות מרשימת העדכונים ב- App Store. פתח את App Store והקש על סמל הפרופיל שלך כדי לגשת לרשימת העדכונים. תחת עדכונים אוטומטיים קרובים או עודכן לאחרונה, החלק שמאלה באפליקציה ואז הקש על "מחק" כדי להסיר אותה.

אם אפליקציה עומדת לעדכן את עצמה - או פשוט להתעדכן, והבנת שאתה כבר לא רוצה שהיא מותקנת - עכשיו קל להסיר אותה מכאן מבלי לחפש אותה במקום אחר.

הסרת ההתקנה של אפליקציות פשוט נוגעת ברז נוסף או לחיצה ארוכה מעט ארוכה יותר לאחר ש- iOS 13 יצא. זה לא עניין גדול - אבל זה קצת מפתיע כאשר אתה לוחץ לחיצה ארוכה על סמל האפליקציה ורואה את תפריט ההקשר החדש הזה.

קשורים: אף אחד לא ידע שקיים מגע תלת-ממדי ועכשיו זה מת