כיצד לשבור את Jailbreak Paperwhite שלך ​​לשומרי מסך, אפליקציות ועוד

הראינו לך כיצד לשבור את קינדל שלך בעבר, אך Paperwhite החדש (עם מסך יפה ברזולוציה גבוהה יותר שמתחנן לשומרי מסך מותאמים אישית) דורש שקית חדשה של טריקים כדי לשבור את הכלא. המשך לקרוא כאשר אנו מפסיקים Paperwhite ומציגים את מצבי שומר המסך החדשים.

מדוע אני רוצה לעשות זאת?

ישנם שני אלמנטים במדריך זה. ראשית, יש את הכלא עצמו. ה- jailbreak מאפשר לך לגשת ל- Kindle Paperwhite כאילו אתה מפתח עם גישה מלאה למערכת ההפעלה ולמבנה הקבצים של המכשיר. זה מדהים מכיוון שהוא מאפשר לך להשתמש במכשיר כרצונך, כולל טעינת פריצות צד שלישי, תוספות וציוצים מגניבים אחרים.

החלק השני של ההדרכה מכסה דוגמה נהדרת למה שאתה יכול לעשות עם Paperwhite שבור בכלא, והתקנת שומרי מסך מותאמים אישית. הגרזן המקורי של שומר המסך היה מדהים למדי (מכיוון שהוא מאפשר לכם להחליף את שומרי המסך קינדל במלאי שלכם), אך גרסת שומר המסך החדשה טובה עוד יותר מכיוון שהוא מאפשר שלושה מצבים: שומרי מסך מותאמים אישית, המציגים את כריכת הספר האחרון שנקרא, וכיסוי "שינה" קל משקל השומר על העמוד הנוכחי. נפרט כיצד מצבים אלה פועלים לאחר התקנת הפריצה. אנחנו לא יודעים מה איתכם, אבל סביב How-To Geek אנחנו אוהבים להתאים את הדברים הגדולים והקטנים, כך שהפריצה הזו נמצאת ממש בסמטה שלנו.

מה אני צריך?

להדרכה זו תזדקק לדברים הבאים:

 • קינדל נייר לבן
 • כבל סינכרון USB
 • מחשב מארח

אמנם כל הקינדלס ניתנים לשבירה בכלא, אך קינדל Paperwhite הוא החדש ביותר וגם דורש גישה שונה באופן משמעותי מ- Kindles ישנים יותר. אם יש לך קינדל ישן יותר, אל תתייאש, אתה יכול לבדוק את המדריך הישן שלנו של קינדל.

קשורים: Jailbreak שלך קינדל להתאמה אישית של שומר מסך פשוט

תזדקק גם למחשב מארח המסוגל לפתוח ארכיוני .zip ולהרכיב את Paperwhite כאחסון פלאש נשלף. מכיוון שהמחשב פשוט משמש כפלטפורמה להעברת קבצים לקינדל, ההדרכה היא אגנוסטית של מערכת ההפעלה.

לבסוף תצטרכו קומץ קבצים קטנים לכל שלב בתהליך (פריצת jail והתקנת גרזן של שומר המסך) אליהם נקשר ישירות בכל חלק של ההדרכה בזמן המתאים.

שדרוג מערכת ההפעלה של Paperwhite שלך ​​/ שדרוגה לאחור

אם גרסת ה- Kindle OS של Paperwhite שלך ​​היא 5.3.3 או 5.3.6+, אינך יכול להתקין את פריצת ה- jailbreak ותצטרך לשדרג / לשדרג לאחור את גרסת מערכת ההפעלה שלך לגירסה מתאימה.

הערה: אם גרסת מערכת ההפעלה הנוכחית של קינדל שלך, כפי שנבדקה על ידי מעבר לתפריט -> הגדרות -> תפריט -> פרטי המכשיר, היא 5.3.0, 5.3.1, 5.3.4 או 5.3.5, אז אתה לא צריך שדרג או שדרג לאחור את גרסת מערכת ההפעלה הנוכחית שלך. אם גרסת מערכת ההפעלה שלך מוקדמת יותר מ -5.3.0 אנו ממליצים בחום לשדרג למהדורה העדכנית ביותר אך הידידותית לכלא 5.3.5. אם אתה כרגע בגרסת Kindle OS מקובלת, עבור לקטע הבא, התקנת ה- Jailbreak .

בחרנו jailbreak באמצעות הגרסה הגבוהה ביותר שעדיין ניתנת לריצה, 5.3.5, ולא היו לנו בעיות. חלק מהמשתמשים דיווחו על בעיות וקופצים כל הדרך חזרה ל 5.3.1. תוכל להוריד את קבצי השדרוג / ההדרגה הדרושים ישירות משרתי אמזון כאן:

 • מערכת ההפעלה קינדל של מארז אמזון 5.3.1
 • מערכת ההפעלה קינדל של מארז אמזון 5.3.5

אם מסיבה כלשהי הקישורים שלמעלה נשברים (למשל, אמזון כבר לא מציעה קבצי מערכת הפעלה ישנים יותר של קינדל להורדה) הקבצים זמינים גם באתר צד ג 'זה, בהנחיית Kindle modder / מפתח Ixtab:

 • צד שלישי מארח קינדל מערכת הפעלה 5.3.1
 • צד שלישי מארח קינדל במארח 5.3.5

הורד את קובץ ה- .bin המתאים של קינדל OS למחשב שלך.

לפני שתמשיך, הכנס את Paperwhite למצב טיסה על ידי ניווט לתפריט -> הגדרות והחלפת המצב "מצב טיסה" הגדול בחלקו העליון של המסך למצב "פועל". איננו רוצים שה- Paperwhite יתחבר לשרתי אמזון במהלך תהליך זה, ככל הנראה שהוא ינסה לשדרג אוויר או הפרעות מסוג אחר.

הרכיב את Paperwhite שלך ​​כהתקן נשלף במחשב שלך על ידי חיבורו באמצעות כבל הסינכרון USB. העתק את קובץ ה- .bin מהמחשב שלך לספריית הבסיס, כך:

אל תדאג אם אין את הקבצים האחרים בצילום המסך בספריה שלך, כגון קבצי .calibre, מכיוון שהם תוצר לוואי של השימוש במנהל הספרים של קליבר (אם אתה לא משתמש בקליבר, הם זכו לא להיות במכשיר שלך).

קשורים: כיצד לארגן את אוסף הספרים האלקטרוניים שלך עם קליבר

לאחר שהעברת את קובץ ה- .bin בהצלחה ל- Paperwhite שלך, הוצא את ההתקן מהמחשב ונתק את כבל ה- USB. נווט אל תפריט -> הגדרות -> תפריט -> עדכן את קינדל שלך.

Paperwhite שלך ​​יאתחל מחדש ולאחר רגע בערך תראה מסך עדכון תוכנה עם מד התקדמות. תשאיר את זה כך; זה יסיים את העדכון ויופעל מחדש בכוחות עצמו לאחר כ 5-10 דקות.

לאחר שהאתחול מחדש של Paperwhite, בדוק שוב את פרטי ההתקן כדי לוודא שגרסת ה- Kindle OS התקינה הובהבה למכשיר. נווט לתפריט -> הגדרות -> תפריט -> פרטי מכשיר כמו שעשית קודם במדריך וודא שהעדכון הצליח.

קשורים: כיצד להפשיט את ה- DRM מהספרים האלקטרוניים של קינדל שלך להנאה וארכיון בין מכשירים

התקנת ה- Jailbreak

עכשיו, כשאנחנו בגרסת Kindle OS הנכונה, הגיע הזמן להתקין את ה- jailbreak. למרות שאנחנו מתייחסים לכל התהליך כאל "שובר כלבים", הם למעשה כמה דברים מעניינים שקורים מתחת למכסה המנוע.

ראשית, פרוץ הכלא בפועל מוחל על Paperwhite. זוהי אישור שונה המאפשר התקנת חבילות עדכון מותאמות אישית (בדומה לשבירת כליאה במכשיר iOS מאפשרת התקנת חבילות לא חתומות במכשיר שלך).

שנית, הוא מתקין את גשר Jailbreak; מעט קוד זה נועד לסייע בשמירה / העברה של jailbreak לנוכח עדכונים עתידיים.

שלישית, הוא מתקין קבוצה של אישורי מפתח קינדל. קינדלונים הם יישומונים של Java עבור קינדל (למשל המשחקים הקטנים שאתה יכול לשחק בקינדל). על ידי התקנת מראש של האישורים עבור מפתחי ה- jailbreak / צד שלישי הנפוצים ביותר הפעילים בקהילת modle Kindle, זה מקל על התקנת קינדלטים של צד שלישי בהמשך.

רביעית, הוא מתקין את מה שמכונה "חבילת הצלה" שפותחה על ידי Kindle modder Ixtab המאפשרת שרת SSH ב- Paperwhite שלך. למרות שזה די קשה לפגוע בפועל בדגמי קינדל השונים באמצעות פריצה לכלא ודבקות בכלים וטכניקות כלולות ידועות, תמיד אפשר לדפוק דברים אם אתה מתחיל לעשות דחיפה מתקדמת יותר בתוך Paperwhite שלך. חבילת ההצלה של שרת ה- SSH מספקת נקודת כניסה לניגוב ואיפוס ה- Paperwhite שלך ​​במקרה הצורך.

בדיוק כמו השתרשות / פריצה של מכשירים אחרים, גם ה- jailbreak עצמו לא עושה הרבה. זה פותח את  הפוטנציאל לעשות הרבה מאוד, עם זאת, אשר אנו נשתמש בו לאחר שסיימנו לשבור את הכלא.

כדי להתחיל, הורד את קבצי ה- jailbreak של Paperwhite כאן: החוט הרשמי של Mobileread (נדרש חשבון Mobileread חינם).

לאחר שהורדת את הקובץ, kpw_jb.zip, פתח את הקובץ וחלץ את התוכן למיקום זמני במחשב שלך. חבר את Paperwhite למחשב ופתח את עוצמת הקול המותקנת. העתק את שלושת הקבצים שאינם לקריאה מהארכיון kpw_jb: jailbreak.sh, MOBI8_DEBUG ו- jailbreak.mobi ל- Paperwhite שלך ​​והציב אותם בספריות הבאות:

Root\

--- MOBI8_DEBUG

--- jailbreak.sh

--- \documents\

------ jailbreak.mobi

אי הצבת קבצי DEBUG ו- .sh על השורש ו- jailbreak.mobi בתיקיית המסמכים תמנע ממך להפעיל את ה- jailbreak. לאחר שהנחתם את כל הקבצים כהלכה, המשיכו והוציאו את Paperwhite מהמחשב. הסר את כבל ה- USB.

Paperwhite שלך ​​יחזור למסך האחרון בו השתמשת; לחץ על כפתור הבית כדי לחזור למסך הבית אם אתה עדיין לא נמצא בו. על מסך הבית אתה אמור לראות מסמך אישי חדש:

אם אינך רואה את המסמך החדש, בדוק בתפריט הנפתח ממש מתחת לסרגל הניווט. אם מוגדר להצגת ספרים בלבד, למשל, לא תראה את מסמך jailbreak. לחץ על המסמך החדש כדי לפתוח את קובץ .mobi.

לאחר פתיחת המסמך, יתקבל בקישור ענק "לחץ לכתיבה" בדף הראשון:

מתנצלת על הירידה הפתאומית באיכות צילום המסך, לכידת המסך מושבתת במסמכים מסיבות של זכויות יוצרים, ולכן עברנו לצלם ידנית את המסך של Paperwhite.

לאחר שתלחץ על הקישור, תראה מסך מעקב עם הוראות נוספות, כך:

עשו בדיוק כמו שכתוב: לחצו בעדינות למספר שניות בפינת המסך. זה יאתחל במהירות לתהליך ההתקנה של jailbreak:

לאחר השלמת התהליך, הוא יבעט אותך חזרה למסך הבית של Paperwhite (שהוא הפסקה מעניינת מכלי jailbreak קודמים שמפעילים מחדש את המכשיר לחלוטין). מסמך ה- jailbreak הקודם יוחלף ביומן של תהליך ה- jailbreak, כך:

פתיחת המסמך פשוט מפרטת את מה ש- jailbreak עשה (שהוא בעצם רק רשימה של דברים שדיברנו עליהם קודם במדריך כמו התקנת Jailbreak Bridge).

בשלב זה, המכשיר נשבר לחלוטין! הפונקציונליות היחידה שלא זמינה מיד לאחר ההתקנה היא חבילת הצלה מבוססת SSH (עליך להפעיל מחדש את Paperwhite שלך ​​פעם אחת כדי להפעיל את שרת SSH).

התקנת גרזן שומר המסך

עכשיו שיש לנו את PaperWite שבור בכלא, הגיע הזמן לנצל את הכלא כדי לעשות דברים מהנים. הסיבה העיקרית לכך שאנשים שולחים מחדש את קינדל שלהם היא להשיג שומרי מסך מותאמים אישית, לכן אנו נראה לכם כיצד לסכם את פריצת ה- jailbreak שלכם עם חבילת שומרי מסך מותאמת אישית.

כדי להתחיל, עלינו להוריד שני קבצים, חבילת Python for Kindle ואת גרזן שומר המסך בפועל (kindle-python-0.5.N.zip ו- kindle-linkss-0.11.N.zip, בהתאמה).

אתה יכול להוריד אותם כאן: החוט הרשמי של Mobileread (נדרש חשבון חינם)

לאחר שהורדתם את הקבצים, הגיע הזמן להתחיל. לפני שנוכל להשתמש בפריצת שומר המסך, עלינו להתקין את Python על Paperwhite.  הרכיב את המכשיר באמצעות כבל הסנכרון USB וחלץ את update_python_0.5.N_install.bin לשורש ה- Paperwhite (  אינך צריך לחלץ קבצים אחרים מארכיון kindle-python-0.5.N.zip). לאחר שהקובץ הועבר בהצלחה, הוציאו את Paperwhite מהמחשב והסירו את כבל ה- USB.

יזם עדכון ב- Paperwhite, בדיוק כפי שעשינו בחלק הקודם של ההדרכה, על ידי ניווט לתפריט -> הגדרות -> תפריט -> עדכן את קינדל שלך. לחץ על אישור כדי לאשר את העדכון ואז המתן מספר דקות בזמן שהוא מסיים את תהליך העדכון.

ברגע שחזרת למסך הבית של Paperwhite, המשך והצמד אותו למחשב באמצעות כבל הסנכרון USB שוב. עכשיו הגיע הזמן להעביר את גרזן שומר המסך. חלץ את הקובץ update_linkss_0.11.N_install.bin מארכיון kindle-linkss-0.11.N.zip והציב אותו בספריה הבסיסית של Paperwhite שלך ​​(שוב, ישנם קבצים אחרים בארכיון שנותרו ללא מגע). חזור על אותו תהליך עדכון, דרך תפריט -> הגדרות -> תפריט -> עדכן את קינדל שלך. לאחר שתאשר את העדכון המכשיר יופעל מחדש.

לאחר ההפעלה מחדש וחזרה מוצלחת למסך הבית של Paperwhite, הרכיב שוב את Paperwhite דרך כבל הסנכרון USB. כשאתה מסתכל בתוך ספריית הבסיס של Paperwhite תראה כמה תוספות חדשות:

התיקיה / python / ו- / extensions / נוצרת על ידי מתקין ה- Python ויש להשאיר אותה לבד לגמרי. התיקיה / קישורים / נוצר על ידי גרזן של שומר המסך ומכיל קבצים ותיקיות שמעניינים אותנו. בעוד שרוב הקבצים ב- / קישורים / צריכים להישאר לבד, יש מעטים שדורשים אינטראקציה שלנו על מנת ליצור את אפקט שומר המסך הרצוי לנו. בואו נסתכל על אפשרויות התצורה השונות כעת.

הערה : באפשרותך להשתמש רק באחת מתצורות אלה בו זמנית. הגדרה של יותר מאחד בו זמנית תשאיר אתכם עם שומר מסך ריק ברוב המקרים ותקלות ושגיאות באחרים.

הגדרת Paperwhite למצב תצוגת כריכה: אם אתה רוצה ש- Paperwhite יציג את כריכת הספר שקראת לאחרונה (או שקראת כרגע) כשומר המסך שלו, עליך פשוט ליצור קובץ ריק בשם "כריכה" ב / קישורים / ספריה ככה:

אתה יכול ליצור מסמך טקסט חדש ופשוט להסיר את סיומת .txt או, כפי שעשינו כאן, אתה יכול להעתיק את הקובץ הריק הקיים "autoreboot" ופשוט לשנות את שמו. החלק החשוב הוא שזה קובץ דמה ללא סיומת. מחק את קובץ "האתחול האוטומטי" בזמן שאתה שם (על כך עוד רגע). הוצא את Paperwhite והפעל אותו מחדש באמצעות תפריט -> הגדרות -> תפריט -> הפעל מחדש.

כאשר Paperwhite שלך ​​מסתיים בהפעלה מחדש וחזר למסך הבית, פתח ספר ואז המתן דקה או שתיים עד שהפרצה תעבד את הכריכה. אם אתה מרדים את Paperwhite מיד תקבל שומר מסך שכתוב עליו "The ScreenSavers Hack נמצא כרגע במצב 'כריכה', אך עדיין לא עיבד בהצלחה כריכת ספר :)". במילים אחרות, עשית הכל נכון אבל זה עדיין לא הכין את הכריכה לשימוש.

הגדרת Paperwhite למצב שכבת-שינה: אם ברצונך שה- Paperwhite יציג שכבת-על קטנה המציינת שהמכשיר ישן על פני התוכן הגלוי האחרון, עליך לחזור על התהליך מהשלב הקודם על ידי שם הקובץ הריק "האחרון". בזמן שאתה שם, מחק שוב את הקובץ הריק "autoreboot".

אמנם שיטה זו חדישה בכך שהיא מראה לך בדיוק מה היה על Paperwhite שלך ​​כשהרדמת אותו (לכן אם אתה יכול, למשל, לקרוא מתכון מבלי לדאוג שהמכשיר ישנה), יש לו פוטנציאל רב להוביל לבלבול. .

הגדרת Paperwhite למצב שומר מסך מותאם אישית: למרות שכיסוי הספר הנוכחי הוא ממש מגניב, זה המצב שרוב האנשים חושבים עליו כשהם חושבים על שומרי מסך מותאמים אישית ב- Kindle, היכולת למקם תמונות משלך על המכשיר ו להציג אותם.

ראשית, עליך להסיר את כל הקבצים הריקים שיצרת עבור שתי הטכניקות הקודמות (אם השתמשת בהם), כגון "אחרון" או "כיסוי". לאחר מכן, עליך להרכיב את Paperwhite באמצעות כבל ה- USB ולעיין בתיקיה / קישורים / שומרי מסך /.

בתוך תיקיה זו תמצא קובץ PNG יחיד, שנראה כך:

מלבד לשמש כמציין מיקום ולהצביע על כך שפריצת שומר המסך הצליחה, קובץ זה מראה לנו גם אילו פרמטרים שומר מסך Paperwhite זקוק לו. זה חשוב מכיוון  שאם קובץ לא עומד באחד הקריטריונים הבאים הוא לא יעבוד:

 • הקובץ חייב להיות בפורמט .png.
 • הקובץ חייב להיות במידות 758 × 1024.

אמנם מבחינה טכנית Paperwhite יכול להתמודד עם הצגת תמונות צבע במכשיר, אך אתה מאבד שליטה על התהליך כך שהתמונות עשויות שלא להופיע כפי שתרצה. עם זאת, מומלץ מאוד להמיר את התמונה בגודל אפור של 8 סיביות. אתה יכול לבצע את ההמרה בכל חבילת עריכת תמונות נפוצה כמו Adobe Photoshop ו- GIMP.

למבחן שלנו יצרנו .png של לוגו How-To Geek. אם תרצה להשתמש בשומר המסך ב- Paperwhite שלך, תוכל להוריד אותו כאן.

לאחר שהנחתם את שומר המסך שלכם על Paperwhite בתיקיה / קישורים / שומרי מסך /, הוציאו את Paperwhite. שומרי המסך החדשים שלך לא יופיעו רק לאחר שתפעיל מחדש את המכשיר, אז עשה זאת באמצעות תפריט -> הגדרות -> תפריט -> הפעל מחדש.

טריקים אחרים של שומר מסך : בנוסף לטכניקות שהתארנו לעיל, ישנם כמה שינויים וטריקים קטנים המסתתרים בפריצת שומר המסך שכדאי להזכיר. אתה יכול להשתמש בקבצים הריקים הבאים, שנוצרו בדיוק כמו שיצרנו את הקבצים הריקים האחרים, כדי להשיג תוצאות שונות:

 • autoreboot : זהו דגל ספציפי המשמש כמה תוספים עבור Caliber לאתחול אוטומטי של Paperwhite לאחר שביצעו את עבודתם. אם אינך משתמש בתוסף הדורש זאת, אינך זקוק לדגל זה.
 • אתחול מחדש : אם הקובץ קיים, Paperwhite יאתחל מחדש באופן אוטומטי 10 שניות לאחר שנפלט מהמחשב. דגל זה שימושי רק אם אתה משתמש בכריכות מותאמות אישית משלך (ואתה מוסיף חדשים לעתים קרובות) מכיוון שאין צורך לבצע אתחול מחדש בעת שימוש בשיטת הכיסוי או הכיסוי.
 • אקראי : אם הקובץ קיים, רשימת הקבצים של שומר המסך תוצג באקראי בכל פעם שה- Paperwhite יופעל מחדש.
 • דשדוש : דגל הדשדוש נקשר ישירות לדגל האתחול האוטומטי ומשמש לאקראי לסדר הכיסויים לאחר קריאת פונקציית האתחול האוטומטי. אם אינך משתמש בדגל האתחול האוטומטי, אתה לא צריך להשתמש בדגל זה.

אם בכל עת אינך מעוניין יותר להשתמש בדגל נתון (למשל אתחול מחדש), פשוט מחק את הקובץ הריק מהתיקיה / קישורים / והפעל מחדש את Paperwhite.

זה כל מה שיש בזה! התקן את jailbreak, התקן את גרזן שומר המסך, החל כמות זעירה של צביטה ראשונית וזה שומרי מסך מותאמים אישית כל הדרך למטה.

האם יש פריצה, טריק או שינויים של קינדל או ספר אלקטרוני שעליהם היינו רוצים לכתוב אותנו? נשמע בתגובות ונגיע לחקירה.