8 דברים שאתה יכול לעשות באפשרויות המפתחים של Android

תפריט אפשרויות המפתחים באנדרואיד הוא תפריט נסתר עם מגוון אפשרויות מתקדמות. אפשרויות אלה מיועדות למפתחים, אך רבות מהן יהיו מעניינות לגיקים.

יהיה עליך לבצע לחיצת יד סודית כדי לאפשר את תפריט אפשרויות המפתח במסך ההגדרות, מכיוון שהוא מוסתר ממשתמשי Android כברירת מחדל. בצע את הצעדים הפשוטים כדי להפעיל במהירות אפשרויות מפתח.

אפשר איתור באגים באמצעות USB

"איתור באגים ב- USB" נשמע כמו אופציה שרק מפתח אנדרואיד יצטרך, אבל זה כנראה האפשרות הנסתרת הנפוצה ביותר באנדרואיד. איתור באגים באמצעות USB מאפשר ליישומים במחשב שלך להתממשק לטלפון אנדרואיד שלך באמצעות חיבור ה- USB.

זה נדרש למגוון טריקים מתקדמים, כולל השתרשות טלפון אנדרואיד, ביטול נעילה, התקנת ROM מותאם אישית או אפילו שימוש בתוכנית שולחן עבודה שמצלמת צילומי מסך של מסך מכשיר האנדרואיד שלך. אתה יכול גם להשתמש בפקודות ADB כדי לדחוף ולמשוך קבצים בין המכשיר למחשב שלך או ליצור ולשחזר גיבויים מקומיים מלאים של מכשיר ה- Android שלך ללא השתרשות.

איתור באגים ב- USB יכול להוות חשש לביטחון, מכיוון שהוא נותן למחשבים שתחבר את המכשיר לגישה לטלפון שלך. אתה יכול לחבר את המכשיר שלך ליציאת טעינה זדונית של USB, שתנסה לפגוע בך. לכן אנדרואיד מכריחה אותך להסכים להנחיה בכל פעם שתחבר את המכשיר למחשב חדש עם ניפוי באגים באמצעות USB.

הגדר סיסמת גיבוי לשולחן העבודה

קשורים: כיצד ליצור גיבוי מלא לטלפון או לטאבלט אנדרואיד מבלי להבריש או לבטל את נעילת המכשיר שלך

אם אתה משתמש בטריק ADB לעיל כדי ליצור גיבויים מקומיים של מכשיר ה- Android שלך באמצעות USB, אתה יכול להגן עליהם באמצעות סיסמה באמצעות האפשרות הגדר סיסמת גיבוי לשולחן העבודה כאן. סיסמה זו מצפנת את הגיבויים שלך כדי לאבטח אותם, כך שלא תוכל לגשת אליהם אם תשכח את הסיסמה.

השבת או האץ את האנימציות

קשורים: כיצד לזרז אנימציות בכדי לגרום לאנדרואיד להרגיש מהיר יותר

כשאתה עובר בין אפליקציות ומסכים באנדרואיד, אתה מקדיש זמן מה להסתכל על אנימציות ומחכה שייעלמו. תוכל להשבית את הנפשות האלה לחלוטין על ידי שינוי סולם האנימציה של חלון, סולם האנימציה של המעבר ואפשרויות סולם משך האנימטור כאן. אם אתה אוהב אנימציות אך רק רוצה שיהיו מהירים יותר, תוכל להאיץ אותן.

בטלפון או בטאבלט מהירים זה יכול להפוך את המעבר בין אפליקציות לכמעט מיידי. אם חשבתם שטלפון האנדרואיד שלכם היה מהיר בעבר, פשוט נסו להשבית אנימציות ותופתעו כמה זה יכול להיראות מהר יותר.

הפעל FXAA בכוח למשחקי OpenGL

אם יש לך טלפון או טאבלט יוקרתיים עם ביצועי גרפיקה נהדרים ואתה משחק במשחקי תלת מימד, יש דרך לגרום למשחקים האלה להיראות אפילו יותר טובים. פשוט עבור אל מסך אפשרויות המפתח והפעל את האפשרות Force 4x MSAA.

זה יאלץ את אנדרואיד להשתמש ב -4 דוגמאות נגד שינויים רב-מדגמיות במשחקי OpenGL ES 2.0 ובאפליקציות אחרות. זה דורש יותר כוח גרפי וככל הנראה ירוקן את הסוללה קצת יותר מהר, אבל זה ישפר את איכות התמונה בחלק מהמשחקים. זה קצת כמו הפעלת אנטי-חיוג בכוח באמצעות לוח הבקרה של NVIDIA במחשב המשחקים של Windows.

ראה עד כמה רוצחי משימות גרועים

כתבנו בעבר כיצד רוצחי משימות גרועים יותר מחסרי תועלת באנדרואיד. אם אתה משתמש ברוצח משימות, אתה רק מאט את המערכת שלך על ידי השלכת נתונים במטמון ואילוץ אנדרואיד לטעון יישומים מאחסון המערכת בכל פעם שאתה פותח אותם שוב.

לא מאמינים לנו? הפעל את האפשרות אל תשמור פעילויות במסך אפשרויות המפתח ואנדרואיד יסגור בכוח כל אפליקציה שתשתמש בה ברגע שתצא ממנה. הפעל יישום זה והשתמש בטלפון שלך כרגיל למשך מספר דקות - תראה עד כמה מזיק לזרוק את כל הנתונים השמורים במטמון וכמה זה יאט את הטלפון שלך.

אל תשתמש בפועל באפשרות זו אלא אם כן אתה רוצה לראות כמה זה גרוע! זה יגרום לטלפון שלך להופיע הרבה יותר לאט - יש סיבה שגוגל הסתירה את האפשרויות האלה ממשתמשים ממוצעים שעלולים לשנות אותן בטעות.

מזויף את מיקום ה- GPS שלך

האפשרות אפשר מיקומים מדומים מאפשרת לך להגדיר מיקומי GPS מזויפים, ולהערים על אנדרואיד לחשוב שאתה נמצא במקום שבו אתה באמת לא נמצא. השתמש באפשרות זו יחד עם אפליקציה כמו מיקום GPS מזויף ותוכל להונות את מכשיר ה- Android שלך ואת האפליקציות הפועלות עליו לחשוב שאתה נמצא במיקומים שבהם אתה באמת לא נמצא.

איך זה יועיל? ובכן, אתה יכול לזייף צ'ק-אין GPS במיקום מבלי להגיע לשם בפועל או לבלבל את חבריך באפליקציית מעקב אחר מיקום על ידי לכאורה טלפורט ברחבי העולם.

הישאר ער בזמן הטעינה

קשורים: 5+ שימושים מגניבים למצב בהקיץ של אנדרואיד

תוכל להשתמש במצב Daydream של Android כדי להציג אפליקציות מסוימות בזמן טעינת המכשיר. אם ברצונך להכריח את אנדרואיד להציג אפליקציית אנדרואיד רגילה שלא תוכננה למצב בהקיץ, תוכל להפעיל את האפשרות הישאר ער כאן. אנדרואיד ישמור על מסך המכשיר שלך בזמן הטעינה ולא יכבה אותו.

זה כמו מצב בהקיץ, אבל יכול לתמוך בכל אפליקציה ומאפשר למשתמשים לקיים איתם קשר.

הראה שימוש תמיד במעלה המעבד

באפשרותך להציג נתוני שימוש במעבד על ידי החלפת האפשרות הצג שימוש במעבד למצב מופעל. מידע זה יופיע על גבי כל האפליקציה שבה אתה משתמש. אם אתה משתמש בלינוקס, שלושת המספרים בראשם כנראה נראים מוכרים - הם מייצגים את ממוצע עומסי המערכת. משמאל לימין, המספרים מייצגים את עומס המערכת שלך בדקה, חמש וחמש עשרה האחרונות.

זה לא מסוג הדברים שתרצה להפעיל רוב הזמן, אבל זה יכול לחסוך ממך צורך להתקין אפליקציות מעבד צפות של צד שלישי אם אתה רוצה לראות מידע על שימוש במעבד מסיבה כלשהי.

רוב האפשרויות האחרות כאן יהיו שימושיות רק למפתחים באגים באפליקציות אנדרואיד שלהם. אתה לא צריך להתחיל לשנות אפשרויות שאתה לא מבין.

אם ברצונך לבטל את השינויים הללו, תוכל למחוק במהירות את כל האפשרויות המותאמות אישית שלך על ידי החלקה של המתג בחלק העליון של המסך למצב כבוי.