כיצד להפוך את השקופיות לאנכיות ב- PowerPoint

כאשר אתה פותח מצגת PowerPoint חדשה, השקופיות הן אופקיות כברירת מחדל. עם זאת, תוכלו לשנות אותם לכיוון אנכי בכמה צעדים פשוטים. כך תוכל להחליף את השקופיות שלך מנוף לעיצוב פורטרט.

שנה שקופיות מנוף לדיוקן

ראשית, פתח את מצגת ה- PowerPoint שלך. בקבוצה "התאם אישית" בכרטיסייה "עיצוב" בחר "גודל שקופיות". לחץ על "גודל שקופיות מותאם אישית" ("הגדרת עמוד" ב- Mac) בתפריט הנפתח.

תיבת הדו-שיח "גודל השקופית" מופיעה. בקבוצה "שקופיות" בקטע "כיוון", בחר בלחצן הבחירה שלצד דיוקן או נוף ואז לחץ על "אישור".

תיבת דו-שיח חדשה מופיעה. כאן תוכל למקסם או לשנות את גודל התוכן כך שיתאים לכיוון החדש של השקופית. בחר באפשרות המתאימה לך ביותר, וסיימת!

השתמש בשקופיות אנכיות ואופקיות באותה מצגת

מיקרוסופט אינה מספקת פונקציונליות זו. אבל אם אתה מקשר בין שתי מצגות יחד, אתה יכול ליצור אשליה שגם שקופיות נוף וגם דיוקן נמצאות באותה מצגת.

זכור שברגע שאתה מקשר בין שתי מצגות יחד, אתה מנתק את הקישור הזה אם אתה מעביר את אחת מהן למיקום אחר. כדי למנוע זאת, העבר את שתי המצגות לאותה תיקייה לפני שאתה מקשר אותן.

בדוגמה זו, אנו מניחים שלמצגת הראשונה יש שקופיות נוף, ולשנייה יש דיוקן. אנו פותחים את המצגת הראשונה ועוברים לשקופית שממנה אנו רוצים ליצור את הקישור. לאחר ההגעה, אנו בוחרים אובייקט לשימוש בכדי להוסיף את הקישור. ניתן להוסיף קישור בטקסט, בתמונות או באובייקטים.

כדי להמחיש את הנקודה שלנו, נשתמש בתיבת טקסט.

לאחר מכן נעבור לקבוצת "קישורים" בכרטיסייה "הוספה" ובחר באפשרות "פעולה".

בתיבת הדו-שיח "הגדרות פעולה" המופיעה, אנו בוחרים בלחצן הבחירה לצד "היפר-קישור אל". אנו פותחים את התפריט הנפתח ואז בוחרים באפשרות "מצגת PowerPoint אחרת".

על חוקר הקבצים להיפתח. אנו בוחרים את המצגת שאליה אנו רוצים לקשר, ואז לוחצים על "אישור".

חזרה בתיבת הדו-שיח "הגדרות פעולות", נתיב הקובץ של המצגת השנייה אמור להופיע בתיבה "היפר-קישור אל". אם הכל נראה טוב, לחץ על 'אישור'.

הקישור מופיע כעת באובייקט שנבחר.

כאשר אתה לוחץ על קישור זה, הוא מעביר אותך בצורה חלקה למצגת השנייה. בתצוגת מצגת שקופיות, זה יוצר אשליה שיש לך שקופיות של שני הכיוון באותה מצגת.

עם זאת, אם ברצונך לחזור למצגת אחת, עליך לקשר אליה מהמצגת השנייה.