כיצד להגדיר Chromecast עם ה- iPhone שלך

אם אתה רוצה להזרים תוכן לטלוויזיה שלך ללא ממיר יקר יקר, ה- Chromecast של גוגל הוא אפשרות מדהימה! אתה יכול אפילו לשלוט בהפעלה באמצעות ה- iPhone שלך. אנו נדריך אותך דרך ההתקנה.

Chromecast הוא מקלט שמזרם מדיה לטלוויזיה שלך. זה לא כולל אפליקציות מובנות כמו Apple TV או Roku. במקום זאת, פשוט הקש על כפתור Cast בכל יישום תומך ב- iPhone שלך, ו- Google מזרימה את התוכן למכשיר ה- Chromecast שלך.

ה- Chromecast דומה ל- UFO מיניאטורי שקשור לטלוויזיה שלך באמצעות כבל HDMI קצר. ספק הכוח הכלול מתחבר ליציאת המיקרו-USB בהתקן. המודל הסטנדרטי (35 $ בכתיבה זו) תומך בתוכן 1080p ב 60 הרץ, ואילו דגם ה- Ultra יקר יותר (69 $ בכתיבה זו) אך תומך בתוכן 4K עם טווח דינמי גבוה.

כחלק מתהליך ההתקנה, אתה מחבר את מכשיר ה- Chromecast ל- Google Assistant. בדרך זו, אתה יכול להשתמש בפקודות מילוליות כדי לגשת לתוכן ולזרם אותו. לדוגמא, אתה יכול לומר, "היי, גוגל. השמיע את הפרק האחרון של דברים זרים בטלוויזיה בסלון. "

העוזר של גוגל יעביר את הפרק הזה למכשיר ה- Chromecast המחובר לטלוויזיה שלך. עם זאת, הקפד לזהות נכון את מכשיר ה- Chromecast ("טלוויזיה בסלון" בדוגמה זו), כך ש- Google Assistant יבין ויעביר ליעד הנכון.

להלן כמה מהשירותים התואמים ל- Google Assistant:

 • מוּסִיקָה:
  • מוסיקה ביוטיוב
  • Google Play מוזיקה
  • פנדורה
  • ספוטיפיי
  • דייזר
  • SiriusXM
 • אפליקציות, סרטונים ותמונות סטרימינג:
  • נטפליקס
  • HBO עכשיו
  • CBS
  • ויקי
  • YouTube ילדים
  • סטארז ישיר
  • קלע טלוויזיה
  • תמונות גוגל

הכן את המכשירים שלך

חבר את הפלאג של Chromecast ליציאת ה- HDMI של הטלוויזיה שלך ואז חבר את ספק הכוח לשקע חשמל. תראה הודעה בטלוויזיה שלך עם הוראות לקבלת אפליקציית Google Home.

הורד והתקן את אפליקציית Google Home מחנות האפליקציות. לאחר מכן, פתח את מרכז הבקרה של ה- iPhone. אם ל- iPhone שלך ​​יש כפתור בית, אתה יכול לעשות זאת על ידי החלקה כלפי מעלה מהקצה התחתון; אם יש לך מכשיר חדש יותר, החלק למטה מהפינה השמאלית העליונה. כמו כן, וודא כי Bluetooth מופעל (הסמל צריך להיות כחול).

אם אינך רוצה להשתמש ב- Bluetooth, הקש על "לא תודה" כאשר ה- Chromecast יבקש ממך להפעיל אותו. לאחר מכן יהיה עליך להתחבר ישירות ל- Chromecast באמצעות Wi-Fi. לשם כך, פתח את אפליקציית ההגדרות באייפון שלך, הקש על אפשרות ה- Wi-Fi ולאחר מכן בחר את מכשיר ה- Chromecast שלך מהרשימה.

הגדר את Chromecast

כדי להגדיר את ה- Chromecast שלך, פתח את אפליקציית Google Home באייפון שלך. בחלק העליון, אתה אמור לראות הנחיה להתקין מכשיר מזוהה אחד; הקש עליו כדי להמשיך. אם אינך רואה הנחיה, עבור למרחק של מטרים ספורים מה- Chromecast ובדוק אם היא מופיעה.

אם ההנחיה עדיין לא מופיעה, בדוק פעמיים שה- Chromecast מופעל ומציג הודעה בטלוויזיה שלך. אתה יכול גם להפעיל מחדש את האפליקציה או את ה- iPhone שלך ​​ולראות אם זה פותר את הבעיה.

בחר בית (או צור בית חדש) במסך הבא, ואז הקש על "הבא". לאחר מכן הבית יסרוק אחר מכשירים.

בחר את מכשיר ה- Chromecast שלך בתוצאות ואז הקש על "הבא".

ודא שהקוד שאתה רואה ב- iPhone שלך ​​תואם לקוד המוצג בטלוויזיה שלך; אם כן, הקש על "כן".

במסך הבא תישאל אם ברצונך לעזור לגוגל לשפר את חוויית Chromecast; הקש על "כן, אני בפנים" או "לא תודה." עליך גם להקיש על "אני מסכים" כדי לקבל את הסכם הבוררות למכשירים של גוגל.

משם, בחר את החדר בו שוכן ה- Chromecast שלך, ואז הקש על "הבא". זה שומר על כל המכשירים שלך מסודרים, במיוחד אם אתה משתמש בנורות חכמות, מנעולים, רמקולים, מספר מכשירי Chromecast וכן הלאה בבית שלך.

לאחר שבחרת חדר, בחר ברשת ה- Wi-Fi שאליה תרצה Chromecast להתחבר, ואז הקש על "הבא". כאשר Chromecast מנסה להתחבר, ייתכן שתתבקש להקליד סיסמה. לאחר התחברות המכשיר, תתבקש לקשר את המכשיר לחשבון Google שלך. הקש על "המשך" כדי להמשיך.

המסכים הבאים עוסקים ב- Google Assistant. תחילה תראה מידע על השותפים, השירותים, הפרטיות, האורחים וההמלצות של YouTube של גוגל. לאחר מכן, תתבקש להעניק ל- Google Assistant גישה לכל אנשי הקשר במכשירים המקושרים שלך.

השלב הבא הוא להוסיף את שירותי הרדיו, הווידאו והטלוויזיה שלך ל- Google Assistant. היכנס ידנית לכל שירות כדי לקשר אותו, ואז הקש על "הבא". אם אתה מעדיף לקשר שירותים אלה מאוחר יותר, פשוט הקש על "לא עכשיו".

בסוף התהליך אתה רואה סיכום, כולל היכן שוכן ה- Chromecast, רשת ה- Wi-Fi המשויכת והשירותים המקושרים שלך. אם הכל נראה תקין, הקש על "הבא". דף הבית של גוגל מציע קטעי הדרכה לדוגמה, אך תוכלו לדלג עליהם אם תרצו.

לבסוף, שים לב אל השם שהוקצה למכשיר ה- Chromecast שלך ב- Google Home. בדוגמה שלנו, האפליקציה כינתה אותה "טלוויזיה בסלון" מכיוון שהיא מותקנת תחת הקבוצה "סלון".

כדי ליצור שם חדש, הקש על המכשיר באפליקציית הבית של Google. במסך הבא, הקש על סמל גלגל השיניים בפינה השמאלית העליונה. הקש על שם המכשיר הנוכחי במסך הבא כדי לשנות את שמו.

הוסף ידנית את Chromecast

אם לא ראית בקשה באפליקציית Google Home להוסיף את מכשיר ה- Chromecast, הקש על סימן הפלוס (+) בפינה השמאלית העליונה.

במסך הבא, הקש על "הגדר מכשיר" בקטע "הוסף לבית".

הקש על "הגדר התקנים חדשים" במסך הבא.

במסך הבא, בחר את הבית בו שוכן המכשיר והקש על "הבא". מכאן, בצע את ההוראות המכוסות לעיל בסעיף "הגדר את Chromecast".