כיצד לפצח את סיסמת Windows הנשכחת שלך

כאן ב- How-To Geek סקרנו דרכים רבות ושונות לאיפוס הסיסמה שלך ל- Windows - אך מה אם אינך יכול לאפס את הסיסמה שלך? או מה אם אתה משתמש בהצפנת כונן שתמחק את הקבצים שלך אם תשנה את הסיסמה? הגיע הזמן לפצח את הסיסמה במקום זאת.

לשם כך נשתמש בכלי בשם Ophcrack שיכול לפצח את הסיסמה שלך כדי שתוכל להתחבר מבלי לשנות אותה.

הורד את אופקרק

הדבר הראשון שנצטרך לעשות הוא להוריד את תמונת התקליטור מאתר Ophcrack. ישנן שתי אפשרויות להורדה, XP או Vista, אז וודא שאתה תופס את האפשרות הנכונה. ההורדה של ויסטה פועלת עם חלונות ויסטה או חלונות 7, וההבדל היחיד בין XP לוויסטה הוא ה"טבלאות "שאופקרק משתמש בהן לקביעת הסיסמה.

לאחר הורדת קובץ .iso, צרוב אותו לתקליטור באמצעות המדריך שלמטה.

אם אתה מתכוון לפצח את הסיסמה שלך במשהו שאין בו כונן CD, כגון netbook, הורד את יוצר ה- USB האוניברסלי מ- PenDrive Linux ( קישור למטה ). כונן USB לא רק יפעל מהר יותר, אלא שתוכל גם להשתמש בכונן USB יחיד עבור Windows XP, Vista ו- 7 אם תעתיק את הטבלאות הדרושות לכונן.

כדי ליצור כונן USB שעובד עם כל גרסאות Windows, הורד את טבלאות הסיסמאות בחינם מאתר Ophcrack.

הערה: ישנם טבלאות בחינם באתר Ophcrack ויש טבלאות בתשלום, השולחנות בתשלום בדרך כלל יבצעו את העבודה מהר יותר ויוכלו לפצח סיסמאות מורכבות יותר, אך השולחנות בתשלום עשויים שלא להתאים לכונן USB מכיוון שהם נעים גודל מ 3 GB ל 135 GB.

כעת חילצו את הטבלאות ל- \ tables \ vista_free בכונן ה- USB והן ישמשו אוטומטית על ידי Ophcrack.

אתחול מתקליטור / USB

אתחל את המחשב מכונן התקליטורים או מכונן ה- USB שיצרת.

הערה: בחלק מהמחשבים ייתכן שיהיה עליך להיכנס להגדרות ה- BIOS כדי לשנות את סדר האתחול או ללחוץ על מקש כדי להציג את תפריט האתחול.

לאחר סיום האתחול של הדיסק, Ophcrack אמור להתחיל אוטומטית ויתחיל לפצח את הסיסמאות עבור כל המשתמשים במחשב שלך.

הערה: אם המחשב מאתחל ויש לך רק מסך ריק או ש- Ophcrack אינו מתחיל, נסה להפעיל מחדש את המחשב ולבחור באפשרויות RAM ידניות או נמוכות בתפריט האתחול של תקליטור חי.

אם יש לך סיסמה מורכבת זה ייקח הרבה יותר זמן מסיסמאות פשוטות, ועם הטבלאות החינמיות ייתכן שהסיסמה שלך לעולם לא תיסדק. לאחר סיום הסדק תראה את הסיסמה בטקסט רגיל, רשום אותה והפעל מחדש את המכונה בכניסה. אם הסיסמה שלך לא נסדקת, אתה יכול גם להתחבר כאחד המשתמשים האחרים עם זכויות הניהול ואז לשנות את הסיסמה שלך מתוך Windows.

עם הטבלאות החינמיות הזמינות לא תוכל לפצח כל סיסמה, אך הטבלאות בתשלום נעות בין $ 100 ל $ 1000, כך שעדיף לך פשוט לאפס את הסיסמה שלך באמצעות אחת מהמדריכים הבאים:

  • אפס סיסמה באמצעות תקליטור חי של אובונטו
  • שנה סיסמה באמצעות תקליטור מערכת ההצלה של לינוקס
  • אפס סיסמה עם תקליטור האתחול האולטימטיבי
  • אפס סיסמה עם דיסק לאיפוס סיסמה

תוכלו לקבל את כל התוכנות הדרושות לפיצוח סיסמאות מקישורים אלה.

  • דף הבית של אופקרק
  • צורב קובץ iso לדיסק
  • יוצר USB אוניברסלי של Pendrive Linux

אם אינך משתמש בהצפנת כונן ויש לך סיסמה קשה, בדרך כלל זה הרבה יותר מהיר לאפס את הסיסמה באמצעות אחד הכלים שלמעלה, אך אנו רוצים להראות לך את כל הטכניקות השונות בהן תוכל להשתמש.