כיצד למכור את כרטיסי המסחר שלך ב- Steam (ולקבל אשראי Steam בחינם)

כרטיסי מסחר באדים הם בעצם כסף בחינם. בהנחה שבבעלותך כמה משחקים ב- Steam, אתה כנראה מייצר כרטיסי מסחר של Steam מבלי שתבין זאת בכלל - ותוכל למכור אותם בשוק הקהילתי עבור אשראי Steam Wallet, שבו תוכל להשתמש לרכישת משחקים.

הרווחתי לפחות 20 $ זיכוי Steam בחינם בשיטה שלהלן. זה לא הרבה כסף, אבל זה משחק או שניים בחינם כמעט ללא עבודה. כמה אתה יכול להשיג תלוי בכמה משחקי Steam בבעלותך - והאם יש להם כרטיסים זמינים או לא.

כרטיסי מסחר באדים 101

כרטיסי מסחר באדים הם בעיקר איך שהם נשמעים - כרטיסי מסחר דיגיטליים שמקבלים במשחקים. בזמן המשחק, Steam באופן אוטומטי ייתן לך כרטיס המשויך לאותו משחק כל כמה זמן - בממוצע, בערך אחת לעשרים עד שלושים דקות. יש לך גם סיכוי נמוך לקבל גרסאות "לסכל" של הקלפים, שהם פחות נפוצים ובעלי ערך רב יותר לאספנים.

אספו קבוצה של כרטיסי מסחר אלה ותוכלו לשלב אותם, להגדיל את "רמת Steam" (מספר חסר משמעות למדי), להשיג "תגים" קוסמטיים עבור פרופיל Steam שלכם ולקבל מדבקות שתוכלו להשתמש בהן בצ'אט Steam.

הנה החלק המגניב: גם אם לא אכפת לך מכל אותם תגמולים חסרי משמעות, אנשים אחרים כן. כך שתוכל למכור את הכרטיסים שלך בשוק הקהילה Steam. משתמשי Steam אחרים יקנו אותם ממך ותקבל כספי ארנק Steam שתוכל להשתמש בהם כדי לקנות משחקים. Valve ומפתח המשחק יקבלו קיצוץ מעסקת שוק הקהילה Steam, כך שכולם ינצחו.

למרבה הצער, מכירת כרטיסי מסחר יכולה להיות תהליך מפרך - במיוחד אם יש לך הרבה כאלה. אז הנה כמה טריקים להשיג את הכסף המתוק של Steam מבלי לבזבז המון זמן.

שלב ראשון: הפעל את המאמת הנייד של Steam Guard

קשורים: מהו אימות דו-גורמי, ולמה אני צריך את זה?

על מנת לרשום כרטיסים או פריטים אחרים בשוק הקהילה Steam, Steam דורשת ממך להשתמש ב- Steam Guard Mobile Authenticator כדי להגן על חשבונך. זוהי תכונה באפליקציית Steam לנייד עבור iPhone, Android ו- Windows Phone המאבטחת את חשבון Steam שלך באמצעות קוד כניסה המסופק על ידי הטלפון שלך. זו סוג של אימות דו-גורמי, וכנראה שזה דבר טוב להפעיל בכל מקרה.

אם אינך משתמש בתכונה זו, המכירות הפומביות שלך יתקיימו למשך חמישה עשר יום מטעמי אבטחה. זו טרחה. ולאחר הפעלת המאמת הנייד של Steam Guard, יהיה עליך להמתין שבעה ימים לפני שתוכל להתחיל לרשום פריטים ללא תקופת השהיה. אז עדיף להוציא את זה מהדרך כמה שיותר מהר.

כדי להפעיל את מאפיין המאמת הנייד, התקן את אפליקציית Steam לנייד והיכנס. הקש על לחצן התפריט באפליקציה הניידת והקש על האפשרות "Steam Steam" בראש התפריט. הקש על "הוסף מאמת" כדי להוסיף את האפליקציה כשיטת אימות ופעל לפי ההוראות שעל המסך.

 

יהיה עליך לספק מספר טלפון אליו Steam יכולה לשלוח הודעות טקסט, אם עדיין לא עשית זאת. אתה צריך גם לוודא שאתה רושם את מפתח השחזור במקרה שאיבדת אי פעם גישה לאפליקציית Steam בטלפון שלך ותצטרך לגשת לחשבון Steam שלך.

 

בעת כניסה ל- Steam במכשיר חדש בעתיד, תתבקש להזין קוד מאפליקציית Steam שלך. פשוט פתח את אפליקציית Steam בטלפון שלך כדי למצוא את הקוד.

שלב שני: ראה אילו כרטיסים זמינים

כדי לראות אילו כרטיסים זמינים, פתח את Steam, העבר את העכבר מעל שמך ולחץ על "תגים".

גלול מטה כדי לראות מאילו משחקים יש לך קלפים, או מאילו משחקים יש לך שמייצרים קלפים. לדוגמא, בצילום המסך למטה יש לי כבר שלושה קלפים מהמשחק Brütal Legend . ומכיוון שיש לי את  Darksiders Warmastered Edition , אני יכול להרוויח עד שישה קלפים מהמשחק הזה אם אשחק בו.

אם אתה הבעלים של כמה משחקים ב- Steam, יש סיכוי טוב שיהיו לך לא מעט כרטיסים.

שים לב אילו מהמשחקים שלך מציעים קלפים, וכמה קלפים אתה יכול לייצר (למשל, Darksiders אומר "נותרו 6 טיפות קלפים").

שלב שלישי: צור את הקלפים האלה

אתה לא צריך לעשות שום דבר מיוחד כדי ליצור קלפים - אתה תקבל אותם רק בשביל לשחק במשחקים כרגיל. אבל אם אתה מוכן לנקוט בכמה טריקים, אתה יכול ליצור קלפים עוד יותר במהירות.

אם יש לך משחק אחד או שניים עם טיפות קלפים זמינים, אתה יכול ללחוץ על כפתור "הפעל" כדי להתקין ולשחק את המשחקים. ל- Steam פשוט אכפת שהמשחק פועל, כך שתוכל להריץ את המשחק ברקע, ללחוץ על Alt + Tab ולעשות משהו אחר בזמן המשחק פועל עד ש- Steam תתן לך את כל הקלפים.

אבל זו לא באמת הדרך העצלנית והמהירה ביותר להשיג את כל הקלפים האלה. במקום זאת, תוכל להשתמש ביישום הקוד הפתוח Steam Idle Master, אותו בדקנו בהצלחה טובה. יישום זה ידמה אותך כ"משחק "ב- Steam, ועובר אוטומטית ממשחק למשחק ככל שתקבל את הקלפים. אתה אפילו לא צריך להוריד את המשחקים לפני שמערכת Steam Idle Master יכולה להתבטל בהם, כך שזה אפילו חוסך רוחב פס יקר של האינטרנט.

האפליקציה מחייבת שתזין את פרטי חשבון Steam שלך או תספק קוד עוגיה כדי שיוכל לפקח על דף התגים שלך ולראות באילו משחקים עדיין קיימות טיפות קלפים.

זה לא יביא את חשבון Steam שלך לבעיה. אתה לא ממש "בוגד". אתה פשוט משתמש בכלי שנותן לך את טיפות הכרטיס שברשותך, ולא יותר טיפות קלפים מזה. כשאתה מוכר את הקלפים, גם Valve וגם מפתח המשחק מרוויחים כסף. אתה פשוט מדלג על התהליך ה"משחקי "של השגת הקלפים תוך כדי המשחק וקבלת אותם במהירות רבה יותר.

שים לב ש- Idle Master ינסה להפעיל את כל המשחקים באמצעות קלפים. אם רק רכשת משחק, אתה יכול להחזיר אותו להחזר רק אם שיחקת אותו פחות משעתיים בשבועיים הראשונים. כך ששימוש ב- Idle Master עלול לגרום לך להיות זכאי להחזר כספי אם אינך נזהר.

מאסטר סרק גם יזרוק את סטטיסטיקת Steam שלך. אם יישום זה מפעיל מספר משחקים בו זמנית, יתכן שהוא שיחק במשחקים במשך 800 שעות בשבועיים האחרונים בדף פרופיל Steam שלך לאחר סיומו. זה לא ממש משנה, אבל זה נראה מצחיק, ויש אנשים שאוהבים לראות כמה שעות הם באמת השקיעו במשחקים מסוימים. אם אתה לא רוצה להתעסק בסטטיסטיקה שלך, אתה יכול פשוט לדלג לשלב הרביעי ולמכור כרטיסים שהרווחת על ידי משחק משחקים באופן קבוע.

שלב רביעי: למכור את הכרטיסים שלך בשוק

ברגע שיש לך כרטיסים זמינים, תרצה לרשום אותם בשוק כדי לייצר כמה קרנות של Steam Wallet. התהליך מעט איטי, אבל אם יש לך הרבה כרטיסים, אתה יכול לקבל סכום כסף הגון.

קשורים: הרחבות דפדפנים הן סיוט פרטיות: הפסק להשתמש בכל כך הרבה מהן

הערה: פעם המלצנו על סיומת Chrome בשם Steam Inventory Helper כדי להאיץ זאת. אנחנו כבר לא ממליצים לעשות זאת . רבים מדווחים שהפכה לתוכנת ריגול (דבר שיכול בקלות לקרות עם סיומות דפדפן), לכן אנו ממליצים לעשות זאת רק בדרך הארוכה כעת.

כדי להציג את המלאי שלך, לחץ על סמל המעטפה בפינה השמאלית העליונה ולחץ על "[X] פריטים במלאי שלך". לחץ על הקטגוריה "Steam" כדי להציג כרטיסי מסחר של Steam. בחר כרטיס מסחר, גלול לתחתית ולחץ על כפתור "למכור".

תוצג גרף של מחירי שוק ממוצעים עבור כרטיס זה, המאפשר לך לבחור לאיזה מחיר תרצה לרשום את הכרטיס שלך. בחר מחיר, הסכים להסכם Steam ולחץ על "אישור, העמיד אותו למכירה."

חזור על תהליך זה עבור כל כרטיסי המסחר שברצונך למכור.

שלב חמישי: אשר את העסקאות מהאפליקציה לנייד

גם לאחר רישום הכרטיסים במלאי שלך, הם עדיין לא יהיו זמינים למכירה בשוק. במקום זאת, יהיה עליך לפתוח את אפליקציית Steam בסמארטפון, להקיש על התפריט ולחץ על "אישורים". תראה את כל הקלפים שניסית לרשום.

סמן אותם בזה אחר זה והקש על "אשר נבחר" כדי לאשר שברצונך למכור את הכרטיסים האלה.

 

שלב שישי: התייחס מחדש לכרטיסים שלא נמכרו מאוחר יותר

כעת תוכל לשבת בחיבוק ידיים ולצפות בחשבונך אשראי Steam בחינם.

אם כרטיסים לא נמכרו לאחר זמן מה, תוכלו לעבור לקהילה> שוק ב- Steam ולראות אילו כרטיסים טרם נרכשו. אתה יכול להסיר את הכרטיסים האלה מהשוק ולפרט אותם במחיר נמוך יותר בתקווה שהם ימכרו.

שלב שביעי: עקוב אחר קלפים נוספים וחזור

לאחר שקיבלת את "טיפות הקלפים" המשויכות למשחק בחשבונך, Steam תיתן לך מדי פעם "חבילות בוסטר" של כרטיסים לאותו משחק, שאותם תוכל גם למכור באשראי Steam חינם יותר. אתה רק צריך להיכנס לחשבון Steam שלך לפחות פעם בשבוע כדי להיות זכאי.

מפתחי משחקים עדיין מוסיפים קלפים למשחקים ישנים יותר - אחרי הכל, הקלפים האלה עושים להם כסף - אז בדוק שוב בעתיד. גם אם לא רכשתם עוד משחקים, יש סיכוי טוב שמשחק שבבעלותכם בעבר צבר כרטיסי מסחר.

כרטיסי מסחר בדרך כלל שווים יותר כאשר המשחק חדש ויקר. ייתכן שתוכל למכור כרטיסי סחר חדשים של 60 דולר למשך 25 עד 30 סנט ליחידה, בעוד שכרטיסים אלה עשויים לרדת לשישה סנט או פחות מכיוון שהמשחק עצמו יורד במחיר. לכן, כשאתה קונה משחק יקר, כדאי למכור את הקלפים בסמוך לתאריך השחרור של המשחק במקום להחזיק אותם.