כיצד לחבר עכברים, מקלדות ומשחקי משחק לטלפון או לטאבלט אנדרואיד

אנדרואיד תומך בעכברים, מקלדות ואפילו רפידות משחק. במכשירי Android רבים תוכלו לחבר ציוד היקפי USB למכשיר שלכם. במכשירי Android אחרים, ייתכן שיהיה עליך לחבר אותם באופן אלחוטי באמצעות Bluetooth.

כן, זה אומר שתוכלו לחבר עכבר לטאבלט אנדרואיד ולקבל סמן עכבר, או לחבר בקר Xbox 360 ולשחק משחק בסגנון קונסולה. אתה יכול אפילו לחבר מקלדת ולהשתמש בקיצורי מקשים כמו Alt + Tab.

עכברי USB, מקלדות ומשחקי משחק

לטלפונים וטאבלטים של Android אין יציאות USB סטנדרטיות בגודל מלא, כך שלא תוכלו לחבר ציוד היקפי USB ישירות אליו. בכדי לחבר התקן USB למכשיר ה- Android שלך, תזדקק לכבל USB בדרכים. כבל USB OTG הוא מתאם המתחבר ליציאת ה- Micro-USB במכשיר שלך ומאפשר לך לחבר ציוד היקפי USB בגודל מלא. כבלים אלה ניתנים לרכישה בדולר או שניים באתר כמו Monoprice, או בכמה דולרים נוספים באמזון.

כבל USB OTG עשוי גם לאפשר לך להשתמש בהתקני USB אחרים עם Android שלך. לדוגמה, אתה יכול לחבר כונן הבזק מסוג USB לטלפון או לטאבלט אנדרואיד שלך.

הערה חשובה: לא כל מכשיר אנדרואיד תומך בציוד היקפי עם כבל USB OTG. למכשירים מסוימים אין את התמיכה המתאימה לחומרה. לדוגמא, ניתן לחבר עכברים ומקלדות USB לטאבלט Nexus 7, אך לא לסמארטפון Nexus 4. הקפד ל- Google אם המכשיר שלך תומך ב- USB OTG לפני רכישת כבל USB OTG.

ברגע שיש לך כבל USB OTG, פשוט חבר אותו למכשיר שלך וחבר את התקן ה- USB ישירות אליו. ציוד היקפי שלך אמור לעבוד ללא כל תצורה נוספת.

עכברי Bluetooth, מקלדות ומשחקי משחק

כבל USB OTG אינו הפיתרון האידיאלי עבור מכשירים רבים. חוטים מוסיפים עומס רב למה שאמור להיות מכשיר נייד. מכשירים רבים גם אינם תומכים בכבלי OTG מסוג USB.

אם המכשיר שלך לא תומך ב- USB OTG או שאתה פשוט לא אוהב חוטים, אתה עדיין בר מזל. באפשרותך לחבר עכברי Bluetooth אלחוטיים, מקלדות ומשחקי משחק ישירות לטלפון או לטאבלט שלך. פשוט השתמש במסך הגדרות ה- Bluetooth של Android כדי להתאים אותו למכשיר שלך, בדיוק כמו שאתה מזווג דיבורית Bluetooth. מסך זה תמצא ב'הגדרות '-' Bluetooth '.

אם אתה קונה עכבר או מקלדת לשימוש בטאבלט אנדרואיד שלך, סביר להניח שתרצה לרכוש מכשירי Bluetooth מטעמי נוחות ותאימות.

באמצעות עכבר, מקלדת או לוח משחק

השימוש בציוד ההיקפי שלך הוא קל להפליא. כל ציוד היקפי קלט זה אמור "פשוט לעבוד" - ללא צורך בהשתרשות או בשינויים אחרים.

  • עכבר : חבר עכבר ותראה על המסך סמן עכבר מוכר. בעזרת הסמן ניתן לנווט בממשק של Android וללחוץ על דברים שבדרך כלל מקישים עליהם. זה עובד בדיוק כמו שהיה עושה במחשב. כמובן, אתה עדיין יכול גם להושיט יד ולגעת במסך בזמן שהעכבר מחובר.
  • מקלדת : המקלדת שלך צריכה לעבוד רק בעת הקלדת שדות טקסט, ומאפשרת לך להקליד במהירות סבירה במקלדת מכנית ולראות יותר מהמסך על ידי הסרת הצורך במקלדת המגע שעל המסך. קיצורי מקשים רבים פועלים כמו במחשבים, כולל Alt + Tab למעבר בין אפליקציות אחרונות ו- Ctrl + X, C או V לגזירה, העתקה והדבקה.
  • Gamepad : ניתן להשתמש ב- gamepad כדי לנווט בממשק מסך הבית של אנדרואיד ולהפעיל אפליקציות, אך זה לא השימוש האידיאלי. יהיה עליך להשתמש ב- gamepad עם משחקים התומכים בבקרים. יש משחקים (כמו משחקי ה- Sonic Platformer לאנדרואיד) שמתחננים לאחד ועובדים הרבה יותר טוב עם בקר מאשר עם פקדי מסך המגע הרגילים.

סקרנו גם את התהליך ההפוך - כך ניתן להשתמש במכשיר ה- Android שלך כעכבר, מקלדת או ג'ויסטיק למחשב שלך.