ממפה כל מפתח לכל מפתח ב- Windows 10, 8, 7 או Vista

אם נמאס לך מאופן הפעולה של מקשים מסוימים במערכת שלך, תוכל למפות אותם מחדש כדי לתפקד כמפתח אחר באמצעות כלי שירות חינמי בשם SharpKeys. ככה זה עובד.

אתה יכול למעשה למפות את המפתחות בדרך הקשה באמצעות פריצת רישום כמו זו שאנו מכסים על מנת להשבית את מקש Caps Lock. אבל למה להשתמש בדרך הקשה, כשיש דרך קלה וחופשית יותר. שם נכנס SharpKeys לתמונה. זה כלי עזר קטן שמנהל את כל מפתחות הרישום והערכים האלה עבורך, ומעניק לך ממשק פשוט למיפוי מפתח אחד למשנהו - או אפילו כיבוי מפתחות - מבלי שתצטרך בכלל להתעסק ברישום. מיפוי מחדש של מקשים נהדר בכדי לגרום למפתחות שלך לעבוד כמו שאתה רוצה. זה שימושי במיוחד אם אתה מפעיל את Windows ב- Mac באמצעות BootCamp ומפתחות ה- Opt / Cmd אינם מתורגמים כהלכה למקשי Windows ו- Alt.

בדקנו את SharpKeys ב- Windows 10, 8, 7 ו- Vista, וזה עובד בסדר גמור בכולם. שים לב, עם זאת, המקשים המדויקים העומדים לרשותך למיפוי מחדש תלויים במקלדת שלך. לדוגמא, אם אתה משתמש במקלדת מולטימדיה עם מקשי עוצמה נוספים, השתקה והפעלה / השהיה, אלה אמורים להופיע ב- SharpKeys.

קשורים: כיצד להשבית את מקש Caps Lock במערכת Windows 7, 8, 10 או Vista

התחל בהורדת הגרסה האחרונה של SharpKeys מדף השחרור שלהם. אתה יכול להוריד ולהתקין אותו על ידי אחיזת קובץ MSI או כאפליקציה עצמאית בקובץ ה- ZIP. כך או כך, המשך והפעל את SharpKeys כשאתה מוכן.

החלון הראשי מציג את המקשים שכבר מיפית. אם אתה מתחיל מאפס, לא תראה שום דבר ברשימה. לחץ על כפתור "הוסף" כדי ליצור מיפוי מקשים חדש.

בחלון מיפוי המפתחות תופיע שתי רשימות. הרשימה משמאל מייצגת את המפתח שאת התנהגותו ברצונך לשנות - מקש "מ-". הרשימה מימין היא ההתנהגות החדשה שתרצה שתניח - מקש "to". בחר את המקש שברצונך לבצע מיפוי מחדש מצד שמאל ואת המפתח שאליו ברצונך למפות אותו מחדש בצד ימין, ואז לחץ על "אישור".

הנה, אני משנה את מקש הגלילה - שאף פעם אני לא משתמש בו - כדי לשמש כמפתח Caps Lock שלי. לאחר מכן, אני אשבית את מקש Caps Lock בפועל כדי שאפסיק להכות אותו בטעות. אבל נגיע לזה עוד רגע

אם אתה מוצא את זה קל יותר מגלילה בין הרשימות, אתה יכול גם ללחוץ על כפתור "מקש הקלד" מתחת לרשימה או לחץ על המקש שברצונך לשנות.

SharpKeys יכול גם להשבית מפתח על ידי מיפוי אותו ללא פעולה כלל. מהרשימה משמאל (רשימת המקשים "מאת") בחר את המקש שברצונך להשבית. בצד ימין, בחר את הערך העליון - "כבה את המקש" - ואז לחץ על "אישור".

הנה, אני מכבה את מקש Caps Lock הזה.

כשתסיים למפות מחדש את המפתחות וחזרת לחלון הראשי של SharpKeys, לחץ על הלחצן "כתוב לרישום" כדי לאשר את השינויים שלך.

SharpKeys יידע אותך להתנתק או להפעיל מחדש את המחשב כדי שהשינויים ייכנסו לתוקף.

לאחר גיבוי המחשב האישי שלך, מיפוי המפתחות אמור להסתיים.