כיצד להכניס אמוג'י למסמכי Microsoft Word 📝

אימוג'י עובד בעצם בכל מקום בימינו, כולל במסמכי Microsoft Word. ג'אז את המסמכים שלך עם סמלי אימוג'י צבעוניים שעובדים בכל מערכות ההפעלה המודרניות, כולל Windows 10, macOS, iPhone, iPad, Android והאינטרנט.

אתה יכול להקליד אמוג'י ב- Word באותו אופן שבו אתה יכול להקליד אמוג'י בכל יישום אחר. בעת ההקלדה במסמך Word, השתמש בקיצור המקשים המתאים למערכת ההפעלה שלך:

  • ב- Windows 10, לחץ על Windows +. (נקודה) או Windows +; (נקודה-פסיק) כדי לפתוח את בורר האימוג'י.
  • ב- Mac, לחץ על Control + Command + Space כדי לפתוח את בורר האימוג'י.
  • בטלפון iPhone, iPad או Android תוכלו להשתמש במקלדת האימוג'י הרגילה.

אם השתמשת בבוחר האימוג'י בעבר, הוא יציג תחילה את האימוג'י הנפוץ ביותר שלך - זה עובד גם ב- Windows וגם ב- Mac.

גם ב- Windows וגם ב- Mac, אתה יכול להתחיל להקליד את שמו של אמוג'י כדי לחפש אותו. לדוגמה, כדי למצוא אימוג'י הקשור למזון, הקלד "אוכל". אתה יכול פשוט לגלול כאן דרך הרשימה הארוכה של אמוג'י כדי למצוא את מה שאתה אוהב.

השתמש במקשי החצים ולחץ על Enter או לחץ על אמוג'י כדי להוסיף אותו.

האימוג'י שתכניס למסמך שלך יופיע כסמלי אמוג'י מודרניים צבעוניים. תוכל לשנות את גודל אותם ולהפוך אותם לגדולים או קטנים יותר על ידי התאמת גודל הגופן שלהם, בדיוק כפי שהיית עושה עם כל טקסט אחר במסמך.

אמוג'י אלה יופיעו כעבודה כאשר המסמך שלך נפתח ב- Word בכל פלטפורמה מודרנית הכוללת תמיכה מובנית באימוג'י. עם זאת, הם ייראו קצת שונים בין פלטפורמות - למיקרוסופט, אפל וגוגל יש סגנונות אימוג'י ייחודיים משלהם.

אגב, קיצורי המקשים האלה פועלים בעצם בכל יישומי Windows או Mac ומאפשרים לך להוסיף ולהשתמש באימוג'י בכל מקום שתרצה. לדוגמה, אתה יכול אפילו להשתמש באימוג'י בשמות הקבצים שלך ב- Windows.

קשורים: Can אתה יכול להשתמש באימוג'י בשמות קבצים ב- Windows 10