כיצד לפתוח כרטיסייה סגורה מחדש ב- Google Chrome

כמו דפדפני אינטרנט מודרניים אחרים, Chrome מאפשר לך לפתוח מחדש במהירות כרטיסיות וחלונות שסגרת לאחרונה. גוגל העבירה אפשרות זו מעט ב- Chrome 78, אך עדיין קל למצוא אם אתה יודע היכן לחפש.

זה לא יאפשר לך לפתוח מחדש חלונות וכרטיסיות שנפתחו במצב גלישה בסתר של Chrome. Chrome שוכח את הכרטיסיות האלה ברגע שאתה סוגר אותן.

היכן האפשרות "פתח מחדש את הכרטיסייה הסגורה" ב- Chrome?

כדי לפתוח כרטיסייה סגורה מחדש ב- Chrome, לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על שטח ריק בסרגל הכרטיסיות ובחר באפשרות "פתח מחדש כרטיסייה סגורה". אם סגרת לאחרונה חלון במקום כרטיסייה, תראה כאן אפשרות "פתח מחדש חלון סגור".

פעולה זו תפתח את הכרטיסייה האחרונה שנסגרה. חזור על תהליך זה כדי לפתוח מחדש כרטיסיות לפי סדר סגירתן, עובר בהיסטוריה שלך.

ב- Mac עם לחצן עכבר יחיד, החזק את מקש Ctrl לחוץ ולחץ במקום לחיצה ימנית.

בעבר, תוכל פשוט ללחוץ לחיצה ימנית על כרטיסייה בסרגל הכרטיסיות של Chrome ולבחור "פתח מחדש את הכרטיסייה הסגורה". אפשרות זו כבר לא מופיעה בתפריט ההקשר באמצעות לחצן העכבר הימני. עליך ללחוץ לחיצה ימנית על שטח ריק כדי למצוא אותו.

כיצד לפתוח כרטיסיות סגורות מחדש באמצעות קיצור מקשים

ניתן גם ללחוץ על Ctrl + Shift + T כדי לפתוח מחדש כרטיסייה סגורה עם קיצור מקשים. אם סגרת לאחרונה חלון, במקום זאת ייפתח מחדש החלון הסגור.

קיצור מקשים זה פועל כמו לחיצה על "פתח מחדש את הכרטיסייה הסגורה". לחץ שוב ושוב על קיצור הדרך כדי לפתוח מחדש כרטיסיות סגורות לפי סדר סגירתן.

כיצד לפתוח כרטיסייה סגורה ספציפית

Chrome מציע גם תפריט המפרט את כל החלונות והכרטיסיות שנסגרו לאחרונה. כדי לגשת אליו, לחץ על תפריט Chrome והצביע על היסטוריה.

תחת סגור לאחרונה, תראה רשימה של חלונות וכרטיסיות שנסגרו לאחרונה. לחץ על אחד כדי לפתוח אותו מחדש.

אם סגרת את החלון או הכרטיסייה לפני זמן מה, יהיה עליך ללחוץ על האפשרות "היסטוריה" כאן ולעיין בהיסטוריית הגלישה שלך כדי למצוא אותה.