כיצד להכין קריקטורות פוטושופ תוך כדקה אחת

זה הפך לקלישאה באינטרנט - "מצייר את עצמך!" אבל בהתחשב בכמה רגעים בפוטושופ, אתה יכול לחתוך את המתווך ולהפוך את אחת התמונות שלך לקריקטורה מסננת תמונות מדהימה להפליא. קדימה, אתה יודע שיש לך דקה.

בעוד שחלק מהתמונות יעבדו טוב יותר מאחרות, ניתן להפוך כמעט כל תמונה לתמונת "קריקטורה" עם קו מגניב וצבעים בהירים וחלקים. וברצינות, דקה אחת אפילו עשויה להפריז במקרה! המשיכו לקרוא ותראו כמה זה יכול להיות קל.

הפיכת תמונה פשוטה לסרט צילום

נצטרך להתחיל עם תמונה ברזולוציה גבוהה של אדם עם פרטים טובים וגווני עור שטוחים למדי. היום נשתמש בתמונה זו של הגברת היפה הזו במצעד קרנבל של סן פרנסיסקו, העונה על צרכים אלה די טוב. התמונה שלך תצטרך לכלול גם תווי פנים מוגדרים היטב, אך לא ניגודיות יתר - ללא צללים כבדים. כשיש לך תמונה מתאימה, פתח אותה בפוטושופ. (דרך האופן הזה היא בעיקר ידידותית ל- GIMP, אז נסה זאת אם אתה משתמש בעורך התמונות האהוב עלינו ב- GNU. )

שכפל את שכבת הרקע שלך על ידי לחיצה ימנית בחלונית השכבות. זהו צעד ראשון טוב בכדי להבטיח שלא תחליף בטעות את הקובץ המקורי שלך.

נווט אל פילטרים> טשטוש> טשטוש חכם. אתה יכול להשתמש בערכים אלה או לבוא עם משלך, תלוי איך אתה רוצה שהתמונה שלך תתעצב.

זה יקטין את מרקמי העור ויחליק את התמונה שלך, וזה יהיה חשוב בהמשך.

התאמת רמות מהירה (Ctrl + L) יכולה לעזור לדחוף את הניגודיות ולגרום לתמונה שלך לעבוד טוב יותר כקריקטורה. נסה את ההגדרות האלה, או משלך, כראות עיניך.

על התמונה שלך להכיל גווני עור שטוחים אף יותר, מעט מאוד פרטים בעור, עדיין ניתן לזהות תווי פנים ופרטים טובים עדיין בתמונה. אבל גם אם התמונה שלך לא מושלמת, תן לזה זריקה.

לאחר סיום הרמות שלך, צור עותק משוכפל של השכבה על ידי לחיצה ימנית ובחירה באפשרות "שכפול". אל תעתיק את שכבת הרקע המקורית שלך, אלא שכפל את השכבה שעליה הרצת מסננים. בדוגמה שלנו זה נקרא "העתק רקע". בחר את העותק החדש כפי שמוצג.

נווט אל פילטרים> סקיצה> צילום. ( למשתמשי GIMP יש גם פילטר צילום, הממוקם תחת פילטרים> אמנותי> צילום צילום. ) התאם את מחווני הפירוט והחושך בערך כפי שמוצג כאן, או לכל הערכים שגורמים לתמונה שלך להראות טוב. יתכן שתגלה שאתה צריך להקפיץ את ההגדרה "פרט" או "חושך", תלוי במה שהתמונה שלך צריכה לעבוד טוב.

אחד המוזרויות המתסכלות והמוזרות של פילטר ה- Photocopy בפוטושופ הוא שהוא משתמש בצבעים שהפעלת בפלטת החזית / הרקע בארגז הכלים שלך. אתה עשוי לקבל תוצאות מוזרות אלא אם כן בארגז הכלים שלך יש צבעים אלה, אותם תוכל לקבל במהירות על ידי לחיצה על מקש "D" במקלדת.

בתנאי שלא תיתקל בבעיות עם מסנן הצילום, תקבל תמונה דומה לזו. יתכן שתצטרך להשתמש במחק או במברשת כדי לנקות חלק מהעור או מאזורי הפנים שלך. בדוגמה שלנו, לא היינו צריכים לעשות הרבה מזה.

בחר את השכבה העליונה שלך והגדר אותה למצב מיזוג של "הכפל" כפי שמוצג לעיל מודגש בכחול.

הדימוי שלנו מתחיל להתגבש, אבל בואו נקבל שכבת צבע קריקטורה שטוחה ומשכנעת יותר לבסיס שלנו.

בחר את שכבת ההעתקה התחתונה, שהיא ככל הנראה זו שבאמצע, אם אתה עוקב אחריה.

נווט אל סינון> אומנותי> מגזרת לשימוש במסנן הגזירה. התאם את המחוונים כפי שמוצג כדי לקבל פרטים טובים למדי בתמונתך, מבלי שהוא יהפוך לפשוט או לאבד צבע.

התמונה הסופית שלנו היא תמונה יפה וססגונית, עם צבעים חלקים תחת דוגמה טובה של פילטר פוטושופ. זה אולי לא יביא לך עבודה כאמן מקצועי, אבל זה טריק מהנה למשוך קבוצה של הצילומים שלך. תהנה עם זה!

יש לך שאלות או הערות הנוגעות לגרפיקה, תמונות, סוגי פילטים או פוטושופ? שלח את השאלות שלך לכתובת [email protected], והן עשויות להיות מוצגות במאמר עתידי של How-To Geek Graphics.

רקדנית לטינה נוצת כחולה למדי מאת כריס וויליס, זמינה תחת Creative Commons.