כיצד לצפות ב- Netflix ב- 4K במחשב Windows שלך

נטפליקס מציעה מגוון תוכניות טלוויזיה וסרטים ב -4 K. אתה יכול לצפות באלה במחשב האישי שלך, אך תזדקק לחומרה הנכונה, חיבור לאינטרנט, תוכנה ומנוי Netflix. זה לא קל כמו להזרים Netflix ב 1080p HD.

החומרה הדרושה לך עבור 4K

כדי להזרים את Netflix ב" Ultra HD "בטלוויזיה שלך, החומרה היחידה שאתה צריך היא טלוויזיה 4K ותיבת הזרמת תומכת 4K. זה די פשוט. במחשב זה קצת יותר מעורב.

תזדקק למחשב עם תצוגת 4K - כלומר 3840 × 2160 פיקסלים. אתה יכול לבדוק את הרזולוציה של התצוגה שלך על ידי כותרת אל הגדרות> מערכת> תצוגה ותסתכל בתיבה "רזולוציה".

התצוגה חייבת להיות מסוגלת לפעול בקצב רענון של 60 הרץ. הוא חייב לתמוך גם ב- HDCP 2.2. עיין במדריך המצורף לצג שלך או עיין במפרט היצרן באופן מקוון כדי לראות אם לצג יש תכונה זו. נטפליקס תציע הזרמת 4K במחשב האישי רק אם קיימת הגנה מפני העתקה דיגיטלית ברוחב פס 2.2.

נטפליקס גם אומרת שהמחשב שלך זקוק למעבד אינטל מדור 7 (Kaby Lake) או חדש יותר כדי להזרים אותו. עם זאת, על פי הדיווחים, חלק מהמעבדים הוותיקים עובדים, ומעבדי AMD רבים יעבדו גם הם. אתה לא תדע עד שתנסה. אתה רק צריך מעבד מספיק מהר כדי לטפל בפענוח תוכן 4K זה.

תוכל לגלות אם למחשב שלך יש מעבד מספיק חדש על ידי כותרת אל הגדרות> מערכת> אודות. חפש את המידע "מעבד" תחת "הגדרות מכשיר". כדי לקבוע את הדור, עיין במספר שאחרי המקף. לדוגמא, בצילום המסך למטה, "i7- 4 790" פירושו שיש לנו מעבד Core i7 מהדור הרביעי.

רוחב פס מינימלי להורדה עבור 4K

על פי נטפליקס, תזדקק גם לחיבור אינטרנט עם לפחות 25 מגה לשנייה (מגה-ביט לשנייה) ברוחב הפס להורדה לצורך הזרמת 4K. גבוה יותר זה יותר טוב.

אתה יכול לבדוק את חיבור האינטרנט שלך על ידי כותרת ל- SpeedTest.net או על ידי שימוש בכלי בדיקת המהירות של Fast.com עצמו.

אם חיבור האינטרנט שלך לא עומד במהירות זו, לא תוכל להזרים ב- Ultra HD 4K בשום מכשיר. נטפליקס אומרת כי 5 מגה לשניות יאפשרו הזרמת HD סטנדרטית ב 1080p.

דרישות תוכנה עבור 4K

אפילו בהנחה שיש לך את החומרה ואת חיבור האינטרנט לאפשר הזרמת 4K, אתה צריך להשתמש בתוכנה הנכונה. אתה לא יכול פשוט ללכת לאתר של נטפליקס ב- Google Chrome או ב- Mozilla Firefox. Netflix לא תזרם ב -4 K עם הדפדפנים האלה.

כדי להזרים את Netflix ב- 4K במחשב אישי, עליך להשתמש ב- Windows 10 - אינך עושה זאת ב- Windows 7. עליך להשתמש באתר האינטרנט של Netflix בדפדפן Microsoft Edge או להזרים באמצעות אפליקציית Netflix מהחנות.

עדכון : ייתכן שיהיה עליך להתקין את חבילת הרחבות הווידיאו HEVC מחנות Windows. זה נכלל בעבר כברירת מחדל ב- Windows 10, אך נראה שכבר לא. NVIDIA אומרת שזה הכרחי אם אתה משתמש במערכת Windows 10 המותקנת באמצעות עדכון יוצרי הסתיו ואילך. אם התקנת גרסה קודמת של Windows 10 ועדכנת, ככל הנראה יתקין את הרחבות הווידיאו HEVC.

גם נטפליקס לא מאפשרת לך להזרים ב- 4K ב- Mac. הדרך היחידה לצפות ב- Netflix ב- 4K ב- Mac היא על ידי הפעלת Windows 10 במכונה וירטואלית או באמצעות Boot Camp.

תוכנית נטפליקס שתזדקק לה

גם אם יש לך את כל השאר, אתה יכול להזרים רק ב -4 K אם אתה משלם עבור תוכנית הזרמת הזכות. רק תוכנית הסטרימינג ה"פרימיום "היקרה ביותר של נטפליקס מציעה תוכן 4K.

תוכל לראות באיזו תוכנית זרימה של נטפליקס חשבונך משתמש, על ידי כותרת לדף החשבון שלך באתר של Netflix ולחץ על "שנה תוכנית".

תוכנית 4K Ultra HD היא $ 15.99 לחודש - 3 $ לחודש יקרה יותר מתכנית HD הרגילה. עם זאת, הוא אכן מאפשר הזרמה על ארבעה מכשירים בחודש במקום שניים. אולי תוכל לשדרג ולשתף מנוי לנטפליקס עם מישהו?

גם לאחר שתשלם עבור 4K, תצטרך לוודא ש- Netflix מוגדרת להשמעת 4K. עבור אל דף החשבון באתר של נטפליקס ולחץ על "הגדרות הפעלה". ודא שהוא מוגדר כ"אוטומטי "או" גבוה ".

אם הוא מוגדר כ- "נמוך" או "בינוני", נטפליקס תשתמש בפחות רוחב פס כדי להזרים, אך היא לא תזרום ב -4 K.

קשורים: מדוע לא אכפת לנטפליקס אם תשתף את חשבונך

כיצד למצוא תוכן 4K בנטפליקס

לבסוף, לא הכל בנטפליקס יזרם ב -4 K. רק חלק מהתוכן של נטפליקס זמין אפילו ב -4 K. אתה יכול לחפש ב- Netflix "4K" או "UltraHD" כדי למצוא תוכן 4K.