מה זה EasyAntiCheat.exe ומדוע זה נמצא במחשב שלי?

Fortnite וכמה משחקים מקוונים אחרים דורשים EasyAntiCheat. כלי זה עוקב אחר המחשב בזמן שאתה משחק, ומנסה למנוע מלכתחילה לעבוד בגידות. אם זה מזהה בעיה, ניתן לאסור עליך לשחק במשחק באופן מקוון.

מה זה EasyAntiCheat?

Easy Anti-Cheat, שפותח על ידי Kamu, הוא כלי נגד רמאות שנועד לעצור (ולתפוס) רמאים במשחקים מרובי משתתפים ברשת. חשוב על זה כמו תחליף מודרני יותר ל- PunkBuster, היישום נגד רמאות שהופיע לראשונה בשנת 2001. Anti-Cheat קל פועל גם על Windows וגם על MacOS.

בזמן שאתה משחק במשחק מקוון המשתמש ב- EasyAntiCheat, הוא פועל ברקע. על פי חומרי השיווק שלה, EasyAntiCheat "מתמקדת בהשבתת שורש הרמאות ברמה הטכנית." במקום פשוט לאסור רמאים, הכלי הזה נועד למנוע בכלל מהבגדים לעבוד.

קאמו לא יסביר בדיוק כיצד EasyAntiCheat עובד - אחרי הכל, הוא לא רוצה שרמאים יידעו בדיוק מול מה הם עומדים. בחומרים השיווקיים נכתב כי הוא משתמש ב"גישה היברידית המופעלת באמצעות קוד נהג ולמידת מכונה ". מסמך תמיכה מראה שהוא מחפש בין היתר זיכרון פגום, קבצי משחק לא ידועים, קבצי מערכת לא מהימנים, ודיפוי באגים. זה גם לא יפעל אם תכונות אבטחה של מערכת ההפעלה כמו אימות חתימת מנהל התקן והגנה על תיקון ליבה מושבתות.

בדרך כלל אתה אפילו לא שם לב ל- EasyAntiCheat פועל אלא אם כן אתה מחטט במערכת ההפעלה שלך או נתקל בבעיה. תראה את התווית "שירות EasyAntiCheat" או "EasyAntiCheat.exe" במנהל המשימות.

מתי EasyAntiCheat פעיל?

תהליך EasyAntiCheat.exe פועל רק לצד משחקים הדורשים זאת. אם אתה לא משחק משחק, EasyAntiCheat.exe לא פועל ברקע.

כשאתה משיק משחק שמשתמש בו - כמו Fortnite , למשל - EasyAntiCheat.exe מתחיל לפעול. הוא נשאר פועל בזמן שאתה משחק את המשחק ונכבה כשאתה סוגר את המשחק.

אם תבדוק את יישום השירותים, תראה גם ששירות EasyAntiCheat פועל רק בזמן שאתה נמצא במשחק המשתמש בו.

באילו משחקים משתמשים?

קל נגד צ'יט הפך נפוץ בקרב משחקים מרובי משתתפים שיצאו בשנים האחרונות. יש משחקים שעדיין משתמשים בפתרונות אחרים, כמו מערכת ה- Valve Anti-Cheat (VAC) המובנית של Steam. משחקים אחרים משתמשים בכלים משלהם נגד רמאות - לדוגמא, Overwatch ומשחקים אחרים של Blizzard משתמשים בתכונה האנטי-רמאות המובנית של Blizzard.

אתר Easy Anti-Cheat מציע רשימת משחקים המשתמשים ב- EasyAntiCheat. אלה כוללים את  Far Cry 5 , Fortnite Battle Royale , Rust , Ghost Recon של טום קלנסי: Wildlands ו- Watch Dogs 2 . אם אינך בטוח איזה משחק התקין אותו במחשב האישי שלך, בדוק את הרשימה.

אם אתה נתקל בשגיאות קלות נגד צ'יט במשחק, בדוק בבסיס הידע הרשמי לקבלת עזרה.

האם אוכל להסיר את התקנת EasyAntiCheat?

Easy Anti-Cheat מותקן רק במערכת שלך כאשר אתה מתקין משחק הדורש זאת. כשאתה מסיר את המשחק הזה, Easy Anti-Cheat מוסר גם כן.

לדוגמא, אם תתקין את Fornite , היא תתקין אוטומטית Easy Anti-Cheat. אם תסיר את Fortnite , Easy Anti-Cheat יוסר.

ניתן להסיר ידנית את Easy Anti-Cheat באופן ידני, אך לא תוכל לשחק במשחקים מקוונים הדורשים זאת. לשם כך, עליך להתקין אותו מחדש על ידי חיפוש מדריך ההתקנה של המשחק שהתקין את EasyAntiCheat והפעלת הקובץ EasyAntiCheat_Setup.exe.

לדוגמה, אם EasyAntiCheat הותקנה על ידי Fortnite ואתה מותקן Fortnite לתיקיית ברירת המחדל שלה, אתה תמצא קובץ זה במיקום הבא:

C: \ Program Files \ Epic Games \ Fortnite \ FortniteGame \ Binaries \ Win64 \ EasyAntiCheat

לחץ פעמיים על הקובץ "EasyAntiCheat_Setup.exe" כדי להפעיל אותו.

לחץ על הקישור "הסר התקנה" במסך ההתקנה כדי להסיר את Easy Anti-Cheat מהמערכת שלך.

אתה יכול גם ללחוץ על כפתור "שירות תיקונים" כאן כדי לתקן Easy Anti-Cheat אם אתה נתקל בבעיה.

Easy Anti-Cheat יוסר. באפשרותך לפתוח מחדש את כלי ההתקנה הזה וללחוץ על כפתור "התקן קל נגד צ'יט" כדי להתקין אותו מחדש, אם תרצה בכך.

לא תוכל לשחק במשחקים מקוונים הדורשים Easy Anti-Cheat בלעדיה. לדוגמה, אם תנסה להפעיל את Fornite לאחר הסרת ההתקנה של הכלי הזה, Fortnite פשוט יראה לך תיבת דו-שיח לבקרת חשבון משתמש לפני שתתקין מחדש אוטומטית את Easy Anti-Cheat במערכת שלך ותתחיל את המשחק.