כיצד לשפר את ביצועי המשחק עם Intel HD Graphics Chips

הגרפיקה המשולבת של אינטל השתפרה בקפיצת מדרגה בשנים האחרונות, אך היא עדיין לא מהירה כמו חומרת גרפיקה ייעודית של NVIDIA או AMD. כך תוכל לסחוט עוד כמה ביצועי משחק מהגרפיקה של Intel HD שלך.

גרפיקה מובנית כמו Intel HD Graphics אינה מיועדת למשחקים מתקדמים, לכן צפו להפנות את הגדרותיהם למטה אם תרצו לנסות לשחק במשחקים מודרניים. אבל ניתן להפעיל מספר מפתיע של משחקים, גם אם יש לך מחשב נייד בעל עוצמה נמוכה עם מובנה Intel HD Graphics.

עדכן את מנהלי ההתקנים הגרפיים של אינטל

קשורים: כיצד לעדכן את מנהלי ההתקן הגרפיים שלך לביצועי משחק מקסימליים

כמו NVIDIA ו- AMD, אינטל משחררת עדכוני מנהלי התקנים גרפיים רגילים. עדכוני מנהלי התקנים גרפיים הם חיוניים למשחקים. לעתים קרובות הם מכילים אופטימיזציות חשובות המשפרות באופן דרמטי את הביצועים במשחקים שזה עתה פורסמו. כדי להבטיח שתקבל את ביצועי המשחק הטובים ביותר, עליך להשתמש במנהלי ההתקנים הגרפיים העדכניים ביותר.

Windows 10 אמור לעדכן את מנהלי ההתקנים שלך באופן אוטומטי, אך ייתכן שהוא לא יעדכן את מנהלי ההתקנים הגרפיים של אינטל מספיק פעמים. Windows שמרנית על עדכון מנהלי ההתקן הגרפיים, מכיוון שרק גיימרי המחשב באמת זקוקים למנהלי ההתקן הגרפיים העדכניים ביותר בכל פעם שהם משוחררים.

הורד את כלי העדכון למנהלי התקנים של אינטל והפעל אותו כדי לברר אם קיימים מנהלי התקן גרפיים חדשים ישירות מאינטל. התקן כל עדכון מנהל התקן גרפי שהוא מוצא.

אם המחשב שלך משתמש במנהלי התקן גרפיים המותאמים אישית על ידי היצרן (למשל Dell או HP), הכלי של אינטל לא יעדכן אותם באופן אוטומטי ויודיע לך על כך. במקום זאת תצטרך לקבל את העדכונים האחרונים של מנהל ההתקן הגרפי ישירות מאתר יצרן המחשבים שלך. חפש את דף ההורדה המציע מנהלי התקנים עבור המחשב הספציפי שלך.

כוונן את הגדרות הביצועים בלוח הבקרה הגרפי HD של אינטל

אתה יכול להשתמש בלוח הבקרה הגרפי של אינטל כדי לייעל את הגדרות הגרפיקה שלך לביצועים במקום לאיכות תמונה וחיי סוללה. כדי להפעיל אותו, לחץ לחיצה ימנית על שולחן העבודה של Windows ובחר "מאפייני גרפיקה". תוכל גם להפעיל את הכלי "לוח הבקרה הגרפי של אינטל HD" מתפריט התחל.

לחץ על סמל "3D" כאשר חלון לוח הבקרה מופיע לגישה להגדרות גרפיקה תלת ממדית.

כדי לסחוט את הביצועים האפשריים ביותר מהחומרה שלך, להלן האפשרויות לביצועים הטובים ביותר:

  • הגדר את מצב היישום האופטימלי ל"אפשר ". אפשרות זו מאפשרת אופטימיזציות המגדילות את הביצועים במגוון משחקים.
  • הגדר נגד כינוי רב-דוגמאות למצב "כבה". גם אם יישומים מבקשים אנטי-כינויים עם מספר דוגמאות להפחתת קצוות משוננים, אפשרות זו גורמת למנהל ההתקן הגרפי של אינטל להתעלם מבקשה זו. זה מגביר את הביצועים שלך במחיר של כמה קצוות משוננים.
  • הגדר נגד שינויים מורפולוגיים שמרניים כ"עקף הגדרות יישום ".  זו חלופה להגדרה לעיל. אם תבחר באפשרות "השתמש בהגדרות יישום" עבור הגדר אנטי כיווני מדגם רב, למרות המלצתנו, הגדר אנטי כיוו מורפולוגית שמרנית. בדרך זו, אם משחק מבקש MSAA נגד כינויים, מנהל ההתקן הגרפי של אינטל ישתמש במקום זאת בחלופה עם ביצועים טובים יותר. אפשרות מסוימת זו מהווה נקודת דרך טובה בין השבתה מוחלטת נגד כינויים לבין שימוש בגישה איטית יותר של MSAA.
  • הגדר את ההגדרות הכלליות ל"ביצועים ". פעולה זו בוחרת את ההגדרות המניבות את הביצועים הטובים ביותר לסינון אניסוטרופי וסינכרון אנכי. אתה יכול לבחור "הגדרות מותאמות אישית" אם אתה מעדיף לשנות את ההגדרות בעצמך.

יתכן שלחומרת גרפיקה מסוימת יכולות להיות אפשרויות שונות כאן, או שמנהלי התקן העתידיים יוכלו לשנות את האפשרויות. פשוט לחץ על סמל סימן השאלה שמשמאל להגדרה כדי לראות תיאור של מה שהגדרה עושה אם אתה זקוק למידע נוסף.

אתה צריך גם ללחוץ על סמל "כוח" במסך לוח הבקרה הראשי של Intel HD Graphics. זה יאפשר לך לנהל הגדרות חיסכון בחשמל. כברירת מחדל, אינטל מגדירה את החומרה בכדי לחסוך בחשמל, ותוכלו לסחוט ממנה ביצועים נוספים באמצעות הגדרות ביצועים מקסימליות.

ישנן הגדרות נפרדות עבור סוללה מחוברת ומופעלת, המאפשרת לך לחסוך בחשמל בעת ניתוק החשמל ולהשתמש בהגדרות ביצועים גבוהים יותר כאשר אתה מחובר לשקע.

עבור ההגדרה Plugged In, בחר "ביצועים מקסימליים" לקבלת ביצועי משחק מקסימליים בעלות של צריכת חשמל נוספת.

אם אתה רוצה לשחק משחקים עם הביצועים הטובים ביותר כשאתה פועל על סוללה, בחר בקטגוריית מופעל סוללה ושנה גם את ההגדרות שם. בחר בתוכנית ההספק הגרפית "ביצועים מקסימליים" והגדר את חיי הסוללה המורחבים למשחקים כ"שבית " זה ייתן לך ביצועים מקסימליים לאחר ניתוק החשמל, במחיר של חיי סוללה כלשהם.

הקצה יותר זיכרון מערכת לגרפיקה המשולבת

קשורים: כמה זיכרון RAM המחשב שלך זקוק למשחקי מחשב?

כרטיסי מסך ייעודיים כוללים זיכרון RAM משלהם (VRAM) בכרטיס עצמו. זיכרון זה מוקדש למרקמים ולפונקציות עיבוד גרפי אחרות.

גרפיקה על גבי הבית אינה כוללת RAM נפרד. במקום זאת, השבב פשוט "שומר" חלק מה- RAM על לוח האם שלך ומתייחס אליו כ- RAM RAM.

יש כאן פשרה. ככל שאתה מקצה יותר זיכרון RAM לגרפיקה המשולבת שלך, כך יש לו יותר VRAM. עם זאת, ככל שתקצה יותר זיכרון RAM לגרפיקה המשולבת שלך, כך יהיה לך פחות זיכרון לשימוש כללי. לכן לפעמים אתה יכול להתאים אישית בדיוק כמה RAM אתה רוצה להקצות לכרטיס המסך שלך בקושחת ה- BIOS או הקושחה של UEFI.

זה משהו שצריך לשנות, אבל קשה לומר אם זה יעזור. כדאי לנסות לשנות אפשרות זו ולראות מה קורה. אם הגרפיקה של אינטל שלך מורעבת בזיכרון RAM, הקצאת זיכרון RAM רב יותר של המערכת שלך יכולה להאיץ את העניינים. אם בגרפיקה של אינטל יש מספיק די זיכרון למשחק שאתה רוצה לשחק, אך למחשב שלך נגמר זיכרון RAM רגיל, הקצאת יותר זיכרון RAM ל- VRAM פשוט תאט את המצב.

כדי למצוא הגדרה זו, הפעל מחדש את המחשב ולחץ על המקש המתאים בכדי להיכנס למסך הגדרות הקושחה של ה- BIOS או ה- UEFI בזמן אתחולו. לרוב זהו המקש F1, F2, מחק, F10 או F12. עיין במדריך של המחשב שלך לקבלת פרטים נוספים, או פשוט בצע חיפוש באינטרנט אחר שם הדגם והמספר של המחשב האישי שלך וכן "הזן את ה- BIOS".

במסך הגדרות ה- BIOS או ה- UEFI, אתר את אפשרויות הגרפיקה המשולבות וחפש אפשרות השולטת בכמות הזיכרון המוקצה לחומרת הגרפיקה המשולבת. הוא עשוי להיקבר תחת "מתקדם", "תצורת ערכת השבבים" או תפריט אחר כזה. שים לב שלא לכל מחשב יש אפשרות זו ב- BIOS שלה - לרבים אין. יתכן שתוכל לשנות זאת.

התאם את הגדרות המשחק

קשורים: כיצד להגדיר את הגדרות הגרפיקה של משחקי המחשב שלך ללא מאמץ

NVIDIA ו- AMD מציעות כלי אופטימיזציה של הגדרות גרפיקה בלחיצה אחת בהן תוכלו להשתמש בכדי להתאים במהירות את הגדרות הגרפיקה של המשחק כך שיתאימו לחומרה שלכם. אינטל אינה מציעה כלי כזה, כך שתצטרך לשנות את הגדרות המשחק ביד.

זו כנראה הדרך החשובה ביותר לגרום למשחקים לבצע ביצועים טובים יותר. בכל משחק, מצא את אפשרויות ביצועי הגרפיקה והגדרת רזולוציית המסך והנמיך אותן עד שהמשחק יופיע היטב. בחלק מהמשחקים עשויה להיות אפשרות "איתור אוטומטי" שעשויה לעזור, ותמיד תוכל פשוט לנסות להשתמש בקביעות הגדרות הגרפיות "נמוך" או אפילו "בינוני" במקום להתאים את האפשרויות בנפרד.

אם משחק לא פועל היטב בהגדרות המינימליות, אין הרבה מה שתוכל לעשות מלבד להשיג חומרה חזקה יותר.

בסופו של דבר, אין שום דבר שאתה יכול לעשות שיהפוך את Intel HD Graphics לתחרותי עם כרטיס גרפי NVIDIA או AMD מתקדמים. משחקים מתקדמים מודרניים עשויים אפילו לא לתמוך רשמית בגרפיקה של HD של אינטל. אבל גרפיקה של אינטל מסוגלת כעת באופן מפתיע, במיוחד עבור משחקים ישנים ומשחקים חדשים פחות תובעניים.