כיצד להכריח מצב כהה בכל אתר בגוגל כרום

ל- Chrome 78 יש טריק חדש בשרוולו. זה יכול להפעיל בכוח מצב כהה בכל אתר שאתה מבקר בו, ולשים קץ לרקעים הלבנים המסנוורים האלה על שולחן העבודה הכהה והנחמד שלך.

עדכון : החל ממערכת ההפעלה Chrome Chrome 78, כנראה שדגל זה גורם לבעיות חמורות במערכת ההפעלה של Chrome. אל תנסה זאת אם אתה משתמש ב- Chromebook או שתצטרך לאפס את מערכת ההפעלה של Chrome לאחר מכן.

זהו פתרון כוח ברוט

ל- Google Chrome כבר יש מצב כהה מובנה. אתרים יכולים לעבור באופן אוטומטי למצב כהה אם אתה משתמש בו, בהנחה שהאתר תומך בכך. אך ברוב האתרים אין מצב כהה אוטומטי - או מצב כהה כלשהו.

במקום לחכות שמיליוני אתרים יקפצו על עגלת המצב הכהה, האפשרות החדשה "כוח כהה לתוכן אינטרנט" של Chrome תכהה בכל אותם אתרים בהירים. זה קצת כמו להשתמש ב- Smart Invert באייפון - צבעים בהירים יהפכו בהירים, אבל זה ישאיר תמונות לבד.

זהו פיתרון כוח אכזרי, וזה לא יהיה יפה כמו לחכות לאתרים שיאפשרו נושאים כהים חדשים ונוצצים. אבל זה יחשיך את הרשת בכל מקום. בעבר, תוכל להוריד ולהתקין סיומות דפדפן שהבהירו אוטומטית אתרי אינטרנט בהירים. עכשיו זה מובנה בתוך Chrome.

הפעלת אפשרות זו לא תפעיל את מצב החושך ב- Chrome - לשם כך תצטרך להפעיל את אפשרות המצב הכהה של מערכת ההפעלה שלך. לדוגמא, ב- Windows 10, עבור אל הגדרות> התאמה אישית> צבעים ובחר "כהה" תחת בחר מצב יישום ברירת המחדל שלך. ב- macOS, הפעל מצב כהה מתוך העדפות מערכת> כללי.

קשורים: כיצד להפעיל את המצב האפל של Google Chrome ב- Windows 10

כיצד לאלץ מצב כהה בכל אתרי האינטרנט

רוצה לנסות את זה? אפשרות זו זמינה כדגל מוסתר ב- Chrome 78. כמו כל הדגלים, זו אפשרות ניסיונית שעשויה להשתנות או להסיר בכל עת. יום זה עשוי לעבור אפשרות נכונה במסך ההגדרות של Chrome, או שהיא תיעלם לחלוטין.

כדי למצוא אותו, הקלד "chrome: // flags" בסרגל הכתובות של Chrome ולחץ על Enter.

חפש "מצב כהה" בתיבת החיפוש בחלק העליון של דף הניסויים שמופיע.

לחץ על התיבה מימין ל"כפה על מצב כהה לתוכן אינטרנט "ובחר" מופעל "להגדרת ברירת המחדל.

לחץ על "הפעל מחדש" כדי להפעיל מחדש את Chrome. Chrome יסגור מחדש את כל דפי האינטרנט הפתוחים שלך. הקפד לשמור כל תוכן בדפים אלה - למשל דברים שהקלדת בתיבות טקסט - לפני שתפעיל מחדש את הדפדפן.

עיין וראה איך זה עובד. אם אינך אוהב את זה, חזור למסך הניסויים של Chrome, שנה אפשרות זו חזרה ל"ברירת מחדל "והפעל מחדש את הדפדפן. Chrome יפסיק להתעסק עם צבעי האתר לאחר שתשבית אפשרות זו.

תוכל גם לנסות אפשרויות אחרות של Force Mode Dark Mode. המצבים השונים יפיקו תוצאות שונות בעמודי האינטרנט. חלקם אפילו יהפכו תמונות בהירות, ויהפכו את התמונות לכהות. זה כמובן יגרום לתמונות להיראות שונות, אבל זה יכול להיות נוח אם אתה רוצה שולחן עבודה כהה באופן עקבי.

אל תרגיש נאלץ להשתמש במצב כהה אם אתה לא אוהב את זה. מצב כהה הוא טרנדי, אך אולי זה לא ממש טוב יותר עבורך. למרות זאת, בכל מקרה אנחנו אוהבים מצב כהה.

קשורים: מצב כהה לא טוב יותר עבורך, אבל בכל מקרה אנחנו אוהבים את זה