כיצד לעצור את הופעת מקלדת המגע של חלונות 10 בכניסה

לאחרונה המחשב הנייד שלי מציג בפני את מקלדת המגע של Windows בכל פעם שאני פותח את מסך הנעילה ... למרות שלמחשב הנייד שלי אין מסך מגע . נתקלת בבעיה דומה? להלן פתרונות תשחץ.

אם אתה יכול, מצא והסר את ההתקנה של האשם (או עצור אותו מהפעלה אוטומטית)

אם זה התחיל להתרחש באופן אקראי, זה כנראה בגלל אפליקציה או מנהל התקן חדשים שהתקנת. אני מאוד חושד שהאשם במערכת שלי היה Air Display, אך מכיוון שהיא לא מתקנת כראוי ב- Windows 10, לא יכולתי באמת לאשר או לתקן את הבעיה בדרך זו. אך חשוב על האפליקציות שהתקנת לאחרונה, ואם אחת מהן אולי גרמה למחשב שלך לחשוב שיש לו מסך מגע, או זקוק לתכונות גישה נוחות. הסר את ההתקנה והפעל מחדש את המחשב כדי לראות אם הבעיה נעלמת.

לחלופין, אתה יכול לפתוח את מנהל המשימות על ידי לחיצה על Ctrl + Shift + Esc במקלדת שלך, ולעבור לכרטיסיה אתחול. נסה להשבית כאן משימות הפעלה מסוימות כדי לראות אם זה פותר את הבעיה. אם יש לך מזל, הבעיה קיימת רק כאשר האשם פעיל, כך שתוכל לפחות למנוע זאת במהלך שימוש רגיל במחשב שלך.

השבת את מקלדת המגע בקלות הגישה

אם יש לך מזל, מקלדת המגע הופעלה באמצעות מרכז הקלות של גישה רשמי של Windows, ותוכל לפתור את הבעיה על ידי כיבוי בלבד.

כדי להגיע לשם, פתח את תפריט התחל והקלד "קלות גישה". לחץ על Enter כאשר האפשרות מרכז קלות הגישה מופיעה.

משם, לחץ על "השתמש במחשב ללא עכבר או מקלדת."

בטל את הסימון בתיבת הסימון "השתמש במקלדת על המסך". אם הוא כבר לא מסומן, בדוק אותו, לחץ על החל, ואז בטל את הסימון - רק למען האמת. לחץ על אישור כדי לשמור את השינויים ולצאת ממסך זה.

השבת את שירות מקלדת המגע

אם האפשרויות שלעיל לא עובדות, ייתכן שתצטרך לעבור קצת יותר גרעיני ולהשבית לגמרי שירותי מגע. כלומר, אם למחשב הנייד שלך יש מסך מגע, או שאפליקציה מסוימת דורשת שתכונות אלה יפעלו כראוי, אתה עלול לשבור משהו. אך אל דאגה: הצעדים הללו הפיכים לחלוטין, כך שאם הם שוברים משהו, תמיד תוכלו להחליף אותו בחזרה.

אזהרה: מיקרוסופט הודיעה לנו שבגירסאות העדכניות ביותר של Windows 10, השבתת שירות זה תמנע ממך להקליד את תפריט התחל, כמו גם את אפליקציית ההגדרות וכל אפליקציות UWP. זה יגרום גם לבעיות אחרות. אנו ממליצים לא לעקוב אחר הוראות אלה במחשבי Windows 10 מודרניים.

כדי להשבית את שירות מקלדת המגע של Windows, פתח את תפריט התחל והקלד "שירותים". לחץ אנטר.

גלול מטה ל"שירות לוח המקלדות וכתב היד ". לחץ עליו פעמיים.

אתר את התפריט הנפתח סוג הפעלה, ושנה אותו ל "מושבת".

זה הפיתרון שבסופו של דבר עבד בשבילי, ומכיוון שאני לא משתמש בתכונות הקשורות למגע, הוא לא שבר שום דבר שרציתי לשמור עליו.

יש לך פתרונות משלך לבעיה זו? הקפד ליידע אותנו בתגובות ואנחנו יכולים לכלול אותם ברשימה זו.