כיצד לשדרג מ- Windows 10 Home ל- Windows 10 Professional

רוב המחשבים האישיים החדשים מגיעים עם Windows 10 Home, אך אתה יכול לשלם עבור שדרוג מתוך Windows 10 כדי לשדרג מהבית ל- Pro. אם שדרגת מהמהדורות המקצועיות של Windows 7 או 8.1, כבר יש לך את Windows 10 Professional.

אם תחליט לשדרג למהדורה המקצועית של Windows 10, תקבל הצפנת כונן BitLocker, וירטואליזציה משולבת של Hyper-V, שרת שולחן עבודה מרוחק מובנה ותכונות אחרות הממוקדות לעסקים כמו הצטרפות לתחום.

כמה עולה השדרוג, ואיך זה עובד?

קשורים: האם לשדרג למהדורה המקצועית של Windows 10?

שדרוג זה עולה 99.99 דולר בארה"ב. מיקרוסופט קובעת מחירים אחרים בשאר העולם, אך המחיר אמור להיות דומה.

אתה יכול לקנות את השדרוג ישירות מחנות Windows, כמו שאתה קונה אפליקציה, מוסיקה או סרט. לאחר שתעשה זאת, Windows 10 ישודרג אוטומטית למהדורה המקצועית והתכונות המקצועיות בלבד יופעלו.

השדרוג מורשה רק למחשב יחיד. לכן, אם רכשתם רישיון קמעונאי ל- Windows 10 Home ואתם רוכשים שדרוג ל- Windows 10 Pro, שדרוג זה יעבוד רק על מחשב יחיד. אמנם אתה זכאי להעביר את הרישיון המקורי של Windows 10 Home למחשב אחר, אך שדרוג Windows 10 Pro זה לא ילווה אותך למחשב אחר.

אם אתה קונה רישיון משלך ל- Windows 10 לבניית מחשב משלך במקום לקנות מחשב שמגיע עם Windows 10, זה משתלם יותר לרכוש רק את Windows 10 Professional מראש. מיקרוסופט מוכרת את Windows 10 Home תמורת 119 דולר ואת Windows 10 Professional תמורת 200 דולר. רכישת Windows 10 Home ושדרוגו למהדורה המקצועית תעלה לכם סכום כולל של 220 דולר, ולא תוכלו להעביר את החלק לשדרוג המקצועי ממנו למחשב אחר. אף אחד לא משנה אם זה עתה רכשת מחשב עם Windows 10 Home כלול, כמובן.

שים לב שאתה לא יכול לשדרג את Windows 10 Home ל- Windows 10 Enterprise - שתידרש התקנה מחדש מלאה עם מפתח מוצר Enterprise. אין גם מהדורה אולטימטיבית של Windows 10 עם התכונות הארגוניות הזמינות למשתמשי הבית כפי שהייתה עם Windows 7 ו- Vista.

כיצד לשדרג מ- Windows 10 Home ל- Pro

יהיה עליך להתחיל בשדרוג מאפליקציית ההגדרות. כדי לפתוח אותו, פתח את תפריט התחל או מסך התחל ובחר "הגדרות".

בחר באפשרות "עדכון ואבטחה" ולאחר מכן בחר "הפעלה". תראה את המהדורה של Windows 10 שהצגת כאן.

כדי לשדרג מ- Windows 10 Home ל- Windows 10 Professional, לחץ או הקש על הלחצן "עבור לחנות" בחלונית ההפעלה.

אפליקציית Windows Store תיפתח למסך מיוחד "שדרג ל- Windows 10 Pro". מכאן, אתה יכול ללחוץ או להקיש על כפתור "$ 99.99" כדי לרכוש את השדרוג של Windows 10 Professional בחנות כמו שתרכוש כל דבר אחר מהחנות. יהיה עליך לספק את פרטי חשבון Microsoft שלך ואת פרטי התשלום שלך.

אם יש לך מפתח מוצר Windows 10 Pro, אתה יכול לבחור את "יש לי מפתח מוצר Windows 10 Pro" ולהזין את מפתח המוצר לשדרוג.

תכונות אלה אינן הכרחיות עבור רוב האנשים. אפילו תכונות כמו וירטואליזציה Hyper-V ושולחן עבודה מרוחק ניתנות להחלפה בכלי וירטואליזציה של צד שלישי וכלי גישה לשולחן עבודה מרוחק. אם אינך זקוק לתכונות עסקיות כמו היכולת להצטרף לדומיין, התכונה המשכנעת ביותר המוגבלת למהדורות המקצועיות של Windows 10 נותרה הצפנת כונן BitLocker.

קרדיט תמונה: DobaKung בפליקר