כיצד לשנות את שפת ברירת המחדל של Chrome

Google Chrome ל- Windows ו- Chrome OS מאפשר לך לשנות את שפת ממשק המשתמש שלו ממעל ל -100 שפות זמינות. לכן, אם אתה רוצה שההגדרות והתפריטים של Chrome יופיעו בשפה אחרת, כך תשנה את שפת ברירת המחדל.

משתמשי macOS, Linux, iPhone, iPad ו- Android צריכים לשנות את שפת ברירת המחדל של המערכת על מנת שהשפה ב- Chrome תמשיך בעקבותיה.

אנו משתמשים ב- Google Chrome ב- Windows עבור מדריך זה. שינוי שפת ברירת המחדל של Chrome במערכת ההפעלה של Chrome, לעומת זאת, זהה כמעט.

הדבר הראשון שתרצה לעשות הוא להפעיל את Chrome, לחץ על סמל התפריט ואז לחץ על "הגדרות". לחלופין, אתה יכול להקליד  chrome://settings/ בשורת הכתובת שלך כדי לעבור ישירות לשם.

ברגע שבתפריט ההגדרות, גלול מטה לתחתית ולחץ על "מתקדם".

גלול עוד מעט מטה עד שתראה את הכותרת שפות. לחץ על "שפה" כדי להרחיב את ההגדרה.

לאחר שההגדרה מתרחבת, לחץ על שלוש הנקודות שליד השפה המועדפת עליך ולאחר מכן סמן את תיבת הסימון לצד "הצג את Google Chrome בשפה זו".

אם ברצונך ש- Chrome יתרגם דף באינטרנט לשפה מסוימת, לחץ על סמל התפריט ולאחר מכן סמן "הצעה לתרגם דפים בשפה זו."

בכל פעם שאתה מבקר בדף, Chrome יבקש ממך הודעה שתשאל אם אתה רוצה שהוא יתרגם את הדף לשפה שבחרת.

קשורים: כיצד להפעיל או לכבות את התרגום ב- Chrome

אם השפה בה ברצונך ש- Chrome יופיע אינה מופיעה ברשימה, לחץ על "הוסף שפות".

בחלון שמופיע, תוכלו לחפש שפה או לגלול ברשימה ולסמן את תיבת הסימון שלידה. לאחר שבדקת את כל השפות בהן ברצונך להשתמש, לחץ על "הוסף" כדי לסגור את החלון.

לאחר שתבחר את השפה בה ברצונך להציג את ממשק המשתמש של Chrome, עליך להפעיל מחדש את הדפדפן כדי שהשינויים הללו ייכנסו לתוקף. לחץ על "הפעל מחדש".

לאחר ההפעלה מחדש של Chrome, הדפדפן ייפתח בשפה המועדפת עליך. אם ברצונך לשנות את Chrome לשפה אחרת - או לחזור לשפה הקודמת - היכנס להגדרות השפה ובחר שפה אחרת.