כיצד לכפות מחדש כל iPhone או iPad

כוח מחדש של iPhone או iPad עובד כתיקון מהיר לבעיות רבות של iOS ו- iPadOS. אם המכשיר שלך לא יאתחל, או אם אתה חווה באג ברמת המערכת, לפני שאתה ממהר לסרגל הגאונים, בדוק אם הפעלה מחדש של כוח תתקן את הבעיה.

מתי עליכם לכפות מחדש?

מדי פעם, ה- iPhone או ה- iPad שלך עלולים לסבול מצורה כלשהי של תקלה בתוכנה. זה יכול להיות עדכון iOS שהשתבש, אפליקציה סוררת או סתם באג של iOS או iPadOS שלא ייעלם.

כוח הפעלה מחדש מועיל ביותר כאשר ה- iPhone או ה- iPad שלך תקועים ולא מגיבים. כאשר אינך יכול אפילו לכבות את המכשיר שלך, נסה להפעיל אותו מחדש בכוח - בדרך כלל זה פותר את הבעיה.

כיצד לכפות מחדש את האייפון

תהליך ההפעלה מחדש של האייפון בכוח שונה בין דגמי הטלפונים. התהליך אמנם שונה, אך התוצאה זהה.

אייפון 8, אייפון X ומעלה

לאייפון ללא כפתור בית פיזי יש תהליך חדש להפעלה מחדש בכוח. אם אתה משתמש באייפון 8 או 8 פלוס (שיש להם כפתור בית קיבולי), או במכשירי האייפון האחרונים שאין להם כפתור בית בכלל (iPhone X, XS, XS Max, XR), בצע את השלבים הבאים כדי לאלץ מחדש את המכשיר.

ראשית, לחץ ושחרר את כפתור "הגברת עוצמת הקול". לאחר מכן, לחץ ושחרר את כפתור "עוצמת הקול". לבסוף, לחץ והחזק את כפתור "הצד" עד שתראה את הלוגו של Apple מופיע על המסך. עשויות לחלוף עד 30 שניות עד שהלוגו יופיע.

לאחר שהלוגו צץ, תוכלו לשחרר את כפתור הצד. כעת ה- iPhone שלך ​​יסיים את תהליך האתחול מחדש.

קשורים: כיצד לכפות מחדש על iPhone X, iPhone XS, iPhone XS Max ו- iPhone XR

אייפון 7 ואייפון 7 פלוס

ה- iPhone 7 ו- iPhone 7 Plus כוללים גם כפתור בית קיבולי, אך יש להם שילוב כפתורי הפעלה מחדש של כוח ספציפי לשני המכשירים הללו.

אתה יכול לכפות הפעלה מחדש של שני הטלפונים על ידי לחיצה ממושכת על לחצן "הפחת עוצמת הקול" ועל כפתור "הצד". המשך להחזיק עד שתראה את הלוגו של Apple.

אייפון 6s ומעלה

לאייפונים הישנים יותר עם כפתור הבית הפיזי יש תהליך הפעלה מחדש של כוח הרבה יותר פשוט.

אם אתה משתמש ב- iPhone 5s, SE, 6, 6 Plus, 6s או 6s Plus, לחץ והחזק את כפתור "הבית" יחד עם כפתור "Sleep / Wake" עד שלוגו Apple מופיע על המסך.

כיצד להכריח מחדש את האייפד

אם ה- iPad שלך תקוע על המסך ואינו מגיב לכל קלט מגע או לחיצת כפתור, השתמש באחת מהשיטות הבאות כדי לאלץ אותו להפעיל מחדש.

אייפדים ללא כפתור הבית

אם אתה משתמש ב- iPad Pro חדש עם Face ID, יש תהליך חדש להפעלה מחדש של ה- iPad Pro שלך (בדומה לדרך החדשה לכיבוי ה- iPad Pro).

ראשית, לחץ ושחרר את כפתור "הגברת עוצמת הקול", לחץ ושחרר את כפתור "עוצמת הקול" ואז לחץ והחזק את לחצן "למעלה" עד שתראה את הלוגו של Apple.

כשהלוגו מופיע, שחרר את הכפתור. הטאבלט שלך אמור להיות תקין לאחר סיום התהליך.

אייפדים עם כפתור בית

רוב האייפדים מלבד המקצוענים החדשים כוללים את כפתור הבית. אם ל- iPad שלך יש כפתור בית פיזי (מעגל) בלוח התחתון, השתמש בשיטה הבאה בכדי לאלץ מחדש את ה- iPad שלך.

לחץ והחזק את לחצן "הבית" וגם את כפתור "הדף" (המכונה גם כפתור ההפעלה או כפתור שינה / התעוררות) בו זמנית עד שתראה את לוגו Apple על המסך.

כאשר מופיע הלוגו של אפל, תוכלו לשחרר את הכפתורים.

בדרך כלל, הפעלה מחדש בכוח מטפלת בבעיות iOS קטנות ובאגים. אם הבעיה שלך נמשכת, אתה יכול לנסות לאפס את ה- iPhone או ה- iPad שלך כמוצא אחרון.

קשורים: כיצד לתקן אפליקציות קורסות ב- iPhone או iPad