מה קרה ל- Google Play סרטים וטלוויזיה?

Google Play סרטים וטלוויזיה הושק בשנת 2012 כחנות לקנייה והשכרה, ניחשתם נכון, סרטים ותוכניות טלוויזיה. אם אתה מחפש את האפליקציה בימינו, תגלה שהיא שונה לשם "Google TV". מה קרה?

כשגוגל מיתגה מחדש את שוק אנדרואיד כחנות Google Play, היא הביאה את כל ערוצי ההפצה הדיגיטליים שלה למקום אחד. זה כבר לא היה מקום רק לאפליקציות ומשחקים של Android, אלא הוא כלל גם ספרים אלקטרוניים, מוסיקה, סרטים ותוכניות טלוויזיה.

Google Play סרטים וטלוויזיה הייתה האפליקציה ששימשה לגישה לתוכן הדיגיטלי שרכשת דרך חנות Play, והיא הייתה זמינה ב- Android, iPhone ו- iPad, כמו גם בפלטפורמות טלוויזיה חכמות. באוקטובר 2020 מותגים מחדש אפליקציות Google Play סרטים וטלוויזיה כ- "Google TV".

Google TV הרחיבה את הפונקציונליות של אפליקציית Play סרטים וטלוויזיה. במקום להיות רק מקום לתוכן שרכשת, כעת זהו מרכז מרכזי עבור הספרייה ושירותי הזרמתך. זה מאפשר לך לשמור הכל במקום אחד.

באמצעות Google TV, תוכל להוסיף את שירותי הזרמת שאתה משלם עליהם, וכאשר אתה מבצע חיפוש של סרט או תוכנית טלוויזיה, הוא יכלול שירותים אלה יחד עם אפשרויות השכרה ורכישה דרך חנות Play. זה מקל מאוד על חיפוש בכל השירותים שלך בבת אחת.

חלק נוסף מהחוויה המשודרגת הוא התכונה "רשימת צפייה". כשאתה מחפש תוכנית טלוויזיה או סרט ב- Google, תראה לחצן "רשימת צפייה" בתיבת המידע. זה משתלב עם הכרטיסייה "רשימת צפייה" באפליקציית Google TV, כך שתוכל למצוא אותם בקלות לצפייה בהמשך.

אפליקציית Google TV מתחזקת עוד יותר אם יש לך את Chromecast עם Google TV או מכשיר Android TV מעודכן. רשימת הצפייה משתלבת עם מסך הבית, מה שמקל עוד יותר על מעקב אחר הסרטים ותוכניות הטלוויזיה האהובים עליכם, וצפייה בהם על המסך הגדול.

בקיצור, אפליקציית Google Play סרטים וטלוויזיה גדלה. זה עדיין המקום לקנות ולשכור סרטים ותוכניות טלוויזיה, והוא עדיין כולל את ספריית התוכן שנרכש. אם זה כל מה שאתה רוצה שיהיה, אינך צריך להשתמש באף אחת מהתכונות החדשות.

עם זאת, אם אתה מנוי לשירותי סטרימינג מרובים, Google TV יכול להיות בן לוויה שימושי מאוד. בעולם של עשרות שירותי סטרימינג שונים מכל חברת מדיה, גוגל TV יכולה לעזור לך להתמודד עם הכל.