כיצד לאפס את משגר היישומים של Android לברירת המחדל

לשחק עם משגרי יישומים חדשים באנדרואיד זה די מהנה, אבל לא בדיוק ברור כיצד לחזור למפעיל המשגר ​​של ברירת המחדל של גוגל. המשך לקרוא כפי שאנו מראים לך.

קשורים: כיצד להגדיר אפליקציות ברירת מחדל באנדרואיד

החלפת יישומי ברירת מחדל יכולה להיות מעט מבלבלת. למעשה, החלפת משגר ברירת המחדל הייתה מבלבלת מספיק מכך שהחל ב- Android 4.4, גוגל הוסיפה דרך הרבה יותר ברורה לעשות זאת. זה בעיקר נשאר זהה עד ל- Android 7.0, אז גוגל שינתה את הדברים קצת. אנו מתארים כיצד לשנות את המשגר ​​בכל גרסאות האנדרואיד, החל מהמהדורה האחרונה.

שינוי משגר ברירת המחדל ב- Android 7.x Nougat

ב- Nougat תוכלו למצוא את ההגדרה של משגר ברירת המחדל באותו מקום כמו כל אפליקציית ברירת מחדל אחרת. זה הגיוני כשאתה חושב על זה, אבל אולי זה לא המקום הראשון שאתה מסתכל עליו - במיוחד אם אתה רגיל לשיטה הישנה והטרום-נוגטית.

הדבר הראשון שתצטרך לעשות הוא לקפוץ לתפריט ההגדרות. משוך פעמיים את גוון ההתראות ואז הקש על סמל גלגל השיניים.

משם נווט מטה אל "אפליקציות" ואז לחץ על סמל גלגל השיניים  בתפריט זה  .

קצת במורד התפריט הזה תראה ערך של "אפליקציית הבית" - הקש עליו, שנה את משגר, וסיימת.

שינוי משגר ברירת המחדל באנדרואיד 4.4 - 6.x

קשורים: כיצד להתקין את Nova Launcher למסך בית חזק יותר של Android

שינוי המשגר ​​באנדרואיד 4.4 - 6.x הוא למעשה אפילו קל יותר. משוך את גוון ההתראות פעמיים, ואז הקש על סמל גלגל השיניים כדי לעבור להגדרות. לאחר מכן גלול מטה והקש על האפשרות בית. זהו זה. ראוי לציין כי אפשרות זו תופיע  רק אם התקנת מספר משגרים. אם אתה עדיין משתמש באופציית המניה, ערך זה לא יהיה שם.

הערה: למכשירי סמסונג רבים לא תהיה אפשרות "בית" בתפריט הגדרות השורש. אם אין לכם אפשרות זו, אז זה יהיה יותר כמו ההוראות של נוגט למעלה - פשוט כנסו אל הגדרות> יישומים> יישומי ברירת מחדל.

בתפריט הבית תמצא מסך בחירת משגר יישומים סופר נוח.

מתפריט הבית תוכלו לבחור משגר חדש וכן למחוק משגרים שאתם כבר לא רוצים. למשגר ברירת המחדל תמיד תהיה אפשרות האפשרות למחוק אפורה (או ללא סמל כלל, תלוי בגרסת Android). למכשירי אנדרואיד ישנים יותר יש משגר ברירת מחדל בשם, בפשטות מספיק, "משגר", כאשר למכשירים עדכניים יותר תהיה "משגר גוגל עכשיו" כאופציית ברירת המחדל למניות. וזה כמובן תלוי בבניית היצרן, כמו למשל, אפשרות ברירת המחדל נקראת "TouchWiz". במכשירי LG זה פשוט נקרא "בית".

שינוי משגר ברירת המחדל ב- Android לפני 4.4

אם אתה מפעיל מכשיר עם כל גרסת אנדרואיד לפני 4.4, יהיה עליך לנקוט בגישה מעט שונה (ופחות אינטואיטיבית) לשינוי משגר ברירת המחדל שלך.

ראשית, עליך לנווט אל הגדרות> אפליקציות> הכל.

גלול מטה וחפש את משגר היישומים הנוכחי שלך  . במקרה של מכשיר לדוגמא שלנו, משגר ברירת המחדל הוא משגר Google Now.

לחץ על משגר ברירת המחדל הנוכחי ואז גלול מטה לקטע "הפעל כברירת מחדל".

הקש על "נקה ברירות מחדל" כדי להסיר את דגל המשגר ​​המוגדר כברירת מחדל. לאחר מכן, לחץ על כפתור הבית במכשיר שלך כדי להפעיל את פונקציית המשגר.

בחר את המשגר ​​הרצוי ואז בחר "תמיד" אם אתה מוכן להתחייב לבחירה או "רק פעם אחת" אם אתה רוצה לשחק איתו.

זה כל מה שיש בזה! בין אם אתה מנסה לחזור למשגר השלישי שניסית או ברירת המחדל איתה התחלת, זה רק לחיצות ספורות בתפריט הנכון כדי לסדר את הדברים.