כיצד לפתוח את הקושי במפת מיינקראפט

Minecraft 1.8 הציגה תכונת מפת תכונות חדשה: היכולת לנעול לצמיתות את הגדרת הקושי של המפה. זו אמנם דרך נהדרת לעודד אותך לשחק בלי לרמות, אבל גם מתסכל אם הקושי נעול במסגרת שאתה לא רוצה. המשך לקרוא כאשר אנו מראים לך כיצד לשנות את ההגדרה לצמיתות ולפתוח אותה.

מה נעילת הקושי?

רוב הסיכויים הם שמצאת מאמר זה באמצעות שאילתת חיפוש אתה יודע בדיוק מה נעילת הקושי ואתה מוכן להיפטר ממנו. כדי להעלות את כולם לנעול: נעילת הקושי היא תכונה שהוצגה ב- Minecraft 1.8 המאפשרת לשחקנים לנעול באופן קבוע את הגדרת הקושי של משחק הישרדות שאינו מופעל בגידות.

התכונה הוצגה לאחר ששחקנים ביקשו זאת מכיוון שהיא מונעת מכם לשנות את הקושי כדי לברוח ממצב שעיר. לפיכך, אם אתה מגדיר את המשחק להישרדות, ללא רמאות וקושי קשה אינך יכול להעיף את הקושי במשחק בטיפת כובע כדי להציל את עצמך (למשל להפוך אותו לקושי "שליו" לאלץ את כל המפלצות פורש אחרי שאתה מוצא את עצמך אבוד בלי תקווה וגווע ברעב במוקש נטוש).

כברירת מחדל קושי המשחק אינו נעול, אך באפשרותך למצוא את ההגדרה לעשות זאת על ידי לחיצה על מקש "ESC" כדי להעלות את תפריט ההגדרות ואז לנווט לתפריט המשנה "אפשרויות".

מנעול הקושי (נראה בכחול למעלה) ממוקם ממש ליד כפתור בחירת הקושי. ברגע שתלחץ על כפתור הנעילה הזה ותאשר את בחירתך, לא ניתן לשנות את רמת הקושי של המפה באמצעות הגדרות בתפריט וניתן לשנות זאת רק על ידי הפעלת רמאות משחק באמצעות טריק מאחור או על ידי עריכת קובץ המשחק בפועל. בואו נסתכל על שתי השיטות עכשיו.

שינוי הקושי עם הטריק LAN

אם אתה רק רוצה לשנות את הגדרת הקושי ולא אכפת לך אם אתה פותח אותה בפועל, יש טריק קטן שמסתמך על פתיחת המשחק שלך למשחק ברשת המקומית. לא משנה אם אתה לא משחק באמת עם אדם אחר (או שיש אפילו מחשב אחר ברשת שלך). כשאתה פותח משחק למשחק LAN, ניתנת לך היכולת לשנות את מצב המשחק (למשל הישרדות לקריאייטיב)  וגם את היכולת להפעיל ולכבות צ'יטים.

ראשית בואו נסתכל על הגדרת הקושי בעולם הבדיקות שלנו.

נכון לעכשיו הוא מוגדר ל"קשה "ונעול. אין דרך לשנות את האפשרויות באמצעות תפריטים במשחק ולחיצה על סמל הנעילה או על כפתור בחירת הקושי אינה מניבה שום תוצאה. הגיע הזמן להטיל את הטריק הישן הפתוח לרשת כדי לעקוף את הנעילה.

לשם כך לחץ על מקש "ESC" כדי למשוך את תפריט ההגדרות, לחץ על "פתח ל LAN" ואז כאשר מוצגות בפניך אפשרויות המשחק LAN בחר "אפשר צ'יטים: מופעל" כפי שנראה בצילום המסך לעיל.

לאחר הפעלת צ'יטים, תוכלו להשתמש בפקודות המסוף כדי לשנות את הגדרת הקושי למרות הנעילה. חזור למשחק ולחץ על מקש "T" כדי למשוך את תיבת הצ'אט / הקונסולה.

הזן את הפקודה "/ קושי שלווה" כדי לשנות את רמת הקושי. (הכינויים לרמות קושי הם "שלווים", "קלים" ו"קשים "או" 0 "," 1 "," 2 "בהתאמה.)

כעת כשאתה מסתכל שוב בתפריט ההגדרות תגלה שרמת הקושי הותאמה בהתאם לפרמטר הפקודה של המסוף שלך.

שים לב, עם זאת, הגדרת הקושי עדיין נעולה. מחוץ לפתיחת המשחק שלך לרשת LAN ולהפעיל צ'יטים בכל פעם שתפעיל מחדש את המשחק בכדי לבצע שינויים שתרצה, לא תוכל להתאים את רמת הקושי.

אם אתה רק רוצה לבצע שינוי יחיד, למשל אם אתה מגלה שאתה לא אוהב את רמת הקושי הגבוהה יותר ורק רוצה להחזיר אותה לצמיתות לרמה נמוכה יותר, הטריק הזה מושלם ואינו דורש שום תוכנה חיצונית; השינוי יימשך לאורך זמן גם אם אתה עוזב את המשחק ומאבד את מצב הרמאות הפתוח ל- LAN שהפעלת. אם אתה רוצה לפתוח את הנעילה עצמה (ולא רק להתאים את ההגדרה מאחורי הקלעים באמצעות פקודת קונסולה) תצטרך להשתמש בעורך ברמת Minecraft.

נעילת נעילת הקושי

בעוד שהטריק שנדרש בעבר ללא צורך בתוכנה נוספת, סביר להניח שיספיק לרוב האנשים שרק רוצים להחליף את הגדרת הקושי פעם אחת, לאלו מכם שאוהבים להתאים את הקושי בזמן המעבר מבלי לנקוט בפקודות רמאות קונסולות ואז תיקון קבוע יותר בסדר.

קשורים: כיצד לעבור עולם מיינקראפט מהישרדות ליצירתי להארדקור

כדי לבצע שינויים קבועים במצב הנעילה עליך לערוך את קובץ המשחק בפועל, level.dat. אתה לא יכול פשוט לסטור לקובץ בעורך טקסט, אולם מכיוון ש- Minecraft משתמשת בתבנית ספציפית המכונה תווית בינארית בשם (NBT). לשם כך, עלינו לקרוא לכלי שתזכיר אולי מההדרכה הקודמת של Minecraft, כיצד להחליף עולם של Minecraft מהישרדות לקריאייטיב להארדקור, NBTExplorer.

NBTExplorer הוא פלטפורמה חינמית בחינם שתוכננה במיוחד לעריכת קבצי משחק מבוססי NBT של Minecraft. תוכל למצוא גרסאות עבור Windows, Mac ו- Linux בדף GITHub של NTBExplorer או לקרוא עוד על כך בשרשור הרשמי בפורומים של Minecraft.

הערה: למרות שטכניקה זו בטוחה מאוד וסביר מאוד שלא תשחית את הנתונים שלך,  תמיד גבה את נתוני העולם שלך לפני שתערוך אותם. אם אינך יודע כיצד לעשות זאת, עיין במדריך שלנו לגיבוי נתוני Minecraft כאן.

הורד והפעל את היישום. כברירת מחדל הוא מחפש נתונים עולמיים בתיקיית ברירת המחדל של Minecraft שלך, אך אם ברצונך לערוך שמירה שנמצאת מחוץ לספריית ברירת המחדל, תוכל תמיד לחפש אותה באמצעות הפקודה קובץ -> פתח כדי לאתר את הקובץ.

עולם הבדיקות שלנו להדרכה זו נקרא, באופן יצירתי, "נעילת מבחן I". כדי לגשת להגדרה של נעילת הקושי, הרחב הן את הערך עבור קובץ השמירה שברצונך לערוך והן את הערך הבא עבור "level.dat" כפי שנראה בצילום המסך למטה.

הערך אותו אנו מחפשים, בין העשרות שנמצאו בקובץ level.dat, נמצא למעלה למעלה: "DifficultyLocked". ערך ברירת המחדל הוא "0" או לא נעול; זה עובר ל- "1" כאשר אתה נועל את הגדרת הקושי במשחק.

כדי לבטל את הנעילה לצמיתות של הגדרת הקושי פשוט לחץ פעמיים על הערך "DifficultyUnlocked" וערוך את "1" ל" 0 ". בסיום הקפד לשמור את השינויים באמצעות קובץ-> שמור (CTRL + S או קיצור המקשים המקביל במערכת שלך). בואו נטען את המשחק שלנו בחזרה ונבדוק את הגדרת הקושי.

הגדרת בחירת הקושי אינה נעולה ואנחנו רשאים לשנות את הגדרת הקושי מבלי לנקוט בפקודת המסוף או בעריכת קבצים.

יש לכם שאלה של מיינקראפט גדולה או קטנה? שלח לנו דוא"ל בכתובת [email protected] ואנחנו נעשה כמיטב יכולתנו לענות עליו.