כיצד לחבר בקר Xbox One למחשב Mac שלך

לפעמים משחקים בעזרת עכבר ומקלדת פשוט לא חותכים אותו; אתה זקוק לנוחות של בקר כדי ליהנות ממשחקים מסוימים. למרבה המזל, אתה יכול להשתמש במגוון בקרים ב- Mac שלך, כולל בקר ה- Xbox One שלך.

בעוד DualShock 4 של פלייסטיישן 4 ישחק יפה עם ה- Mac שלך דרך Bluetooth, בקר ה- Xbox One ייקח קצת יותר מאמץ. עם זאת, זה לא דבר מסובך מדי, ואתה יכול למשוך את זה עם קצת סבלנות.

כיצד לחבר את בקר ה- Xbox One שלך ​​ל- Mac שלך

אתה רוצה לתפוס כבל מיקרו-USB כדי לחבר את בקר ה- Xbox One או ה- Xbox 360 שלך מכיוון ש- Bluetooth נמצא בחוץ. למרבה המזל, יש עדיין דרך בה אתה יכול לגרום לדברים לעבוד. זה ידרוש קצת יותר ערמומיות מצדך, אבל זה שום דבר שלא אמור להיות מסוגל להתמודד איתו.

ראשית, עבור אל GitHub והורד את הגרסה החדשה ביותר של 360Controller. זה צריך להיראות כמו המסך למטה.

לאחר מכן, תרצה לפתוח את קובץ ה- DMG וללחוץ פעמיים על הקובץ "Install360Controller.pkg" כדי להתחיל את הדברים.

לאחר שתעשה זאת, תגיע למסך "התקנה רגילה". לחץ על "התקן". תופיע תיבת דו-שיח המזהירה אותך שעליך להפעיל מחדש את המחשב לפני השלמת ההתקנה. ודא ששמרת קבצים שאינך רוצה לאבד את ההתקדמות בהם מכיוון שהמחשב יופעל מחדש מיד לאחר השלמת ההתקנה.

ברגע שאתה במתקין, זה די מובן מאליו להשלים. פשוט לחץ על "המשך" עד שהוא יעבור את דרכו.

בשלב מסוים תתבקש להסכים לרישיון המוצר. בחר "הסכמה" כדי להגיע למסך הבא. המשך משם עד שתשלים את ההתקנה.

לאחר שתסיים את ההתקנה, תתבקש להפעיל מחדש את ה- Mac שלך. היית צריך לשמור הכל ולסגור תוכניות בהתאם, אך אם לא עשית זאת, ודא שאתה מקבל הנחיות שמירה כעת בזמן שהמחשב שלך מופעל מחדש. כשאתה חוזר לפעול, אתה אמור להיות טוב ללכת.

כעת, פתח את תפריט Apple ולחץ על הפקודה "העדפות מערכת".

כעת אמור להיות סמל קטן של "Xbox 360 בקרים" בתחתית החלון. לחץ פעמיים על זה.

אל תדאג שזה נקרא "בקרי Xbox 360" - הוא תומך גם בבקרי Xbox One. תראה מסך צץ שנראה כך.

אתה יכול להמשיך ולחבר את בקר ה- Xbox One שלך ​​באמצעות מיקרו USB עכשיו ולעשות כפתורים כראות עיניך. כל שנותר הוא לטעון את המשחק המועדף עליכם עם תמיכה בבקר וליהנות!

אשראי תמונה: xbox.com