כיצד להיפטר מההודעות, הצלילים והתוכנות הכלולות של Avast

Avast הוא יישום אנטי-וירוס רועש במיוחד. הוא מדבר על התראות בקול רם, מציג מודעות ומאגד תוכנות רבות נוספות. אתה יכול להשבית כמה (או את כל) המטרדים האלה כדי להרגיע את Avast.

קשורים: מהו האנטי-וירוס הטוב ביותר עבור Windows 10? (האם Windows Defender מספיק טוב?)

השלבים הבאים בוצעו עם תוכנת האנטי-וירוס החינמית של Avast. הגרסה החינמית של Avast מאפשרת לך להשבית הכל, אך הקופץ שלה "מציע" למוצרי Avast אחרים. זה רק המחיר שאתה משלם עבור השימוש בגרסה החינמית. למידע נוסף על תוכניות אנטי-וירוס אנו ממליצים, עיין במדריך זה.

התאם אישית את ההתקנה שלך כדי להסיר תוספות מיותרות

במהלך התקנת Avast, תוכל ללחוץ על הקישור "התאמה אישית" כדי למנוע מ- Avast להתקין תוכנות נוספות שאינך מעוניין בהן.

אם כבר התקנת את Avast וברצונך לעבור שוב על מסך ההתאמה האישית, תוכל לעבור ללוח הבקרה> הסר התקנה של תוכנית ולחץ פעמיים על "Avast" ברשימה.

לחץ על הקישור "שנה" בחלון Avast כדי לבחור אילו רכיבים ברצונך להתקין.

קשורים: אל תשתמש בתוספי הדפדפן של אנטי-וירוס שלך: הם למעשה יכולים לגרום לך להיות פחות בטוחים

כברירת מחדל, Avast מתקין את "ההגנה המומלצת" שלה, כולל "דפדפן SafeZone" נפרד לחלוטין, שתי סיומות שונות של דפדפנים, שירות VPN, קמרון סיסמאות, תוכנית ניקוי מחשב וכלי שירות המחפש עדכונים לתוכנת שולחן העבודה האחרת שלך. .

אנו ממליצים שלא להשתמש בתוספי הדפדפן של האנטי-וירוס שלך. אנו מעדיפים גם שירותי VPN אחרים, מנהלי סיסמאות וכלי ניקוי מחשבים אישיים. החומר הזה אינו הכרחי.

אתה יכול לבחור בדיוק אילו חלקים ב- Avast ברצונך להתקין כאן או פשוט ללחוץ על "אילו רכיבים ברצונך להתקין?" תיבה ובחר "הגנה מינימלית" כדי להשיג רק את תוכנת האנטי-וירוס.

השבת את הצלילים של Avast

שאר ההגדרות של Avast זמינות בממשק המשתמש שלה. כדי לגשת אליו, לחץ לחיצה ימנית על סמל "Avast" הכתום באזור ההודעות שלך או לחץ עליו באמצעות לחצן העכבר הימני ובחר "פתח את ממשק המשתמש של Avast". סמל מעגלי זה עשוי להיות מוסתר מאחורי החץ למעלה שמשמאל לסמלי מגש המערכת שלך.

לחץ על סמל "הגדרות" בצורת גלגל השיניים בפינה הימנית העליונה של חלון Avast כדי לפתוח את מסך ההגדרות.

הרחב את הקטגוריה "צלילים" בחלונית הכללי כדי למצוא את אפשרויות הצליל. אתה יכול לבטל את הסימון של האפשרות "אפשר צלילי Avast" כדי להשתיק את Avast לחלוטין.

אם אתה רק מוצא את ההתראות המדוברות של Avast מעצבנות, אתה יכול פשוט לבטל את הסימון בתיבה "השתמש בצלילי קול (כאשר הדבר זמין)".

השבת את (רוב) הקופצות של Avast

הרחב את החלק "חלונות קופצים" בחלונית הכללי בחלון ההגדרות של Avast כדי למצוא את הגדרות הקופץ של Avast.

אינך יכול להשבית תוספות קופצות עבור מוצרי Avast אלא אם כן יש לך גרסה בתשלום של Avast. אם כן, תוכל לבטל את הסימון בתיבה "הצג הצעות קופצות למוצרי Avast אחרים" כאן.

באפשרותך להשבית סוגים אחרים של חלונות קופצים - מידע, עדכון, אזהרה והתראות מוקפצות - על ידי הגדרת התצוגה שלהם למשך "0" שניות כאן.

Avast יציג גם הודעה כאשר עדכוני האנטי-וירוס שלה נכשלים. אם אתה נתקל בקביעות בבעיות חיבור ואינך מעוניין לראות הודעת שגיאה זו, תוכל ללחוץ על הקטע "עדכן" בחלון ההגדרות ולבטל את הסימון בתיבה "הצג תיבת הודעה אם מתרחשת שגיאה".

ניתן גם להפעיל את תיבת הסימון "מצב שקט / משחק" בראש חלונית הכללי כדי לעצור את כל ההודעות הקופצות של Avast עד שתשבית את מצב השקט.

זה ימנע מ- Avast להציג לך התראות כאשר הוא מזהה תוכנות זדוניות, אולם כנראה שזה לא הגדרה שתרצה להפעיל.

השבת את חתימת הדוא"ל של Avast "תכונה"

תכונה זו לא תעצבן אותך, אך היא תעצבן את האנשים שאליהם אתה שולח דוא"ל. Avast מוסיף אוטומטית חתימה למיילים שאתה שולח, ומפרסם את עצמו.

כדי להשבית תכונה זו, בטל את הסימון של האפשרות "אפשר חתימת דואר אלקטרוני של Avast" בחלונית הכללי בחלון ההגדרות של Avast.

Avast צריכה להיות בעיקר שקטה ולחרוג מהדרך עכשיו, ולהגן על המחשב שלך בשקט ברקע. אתה אמור לראות הצעות קופצות רק למוצרים בתשלום של Avast.