כיצד לעצור את הודעות האימייל, הטקסט או הטלפון החכם של אמזון

אמזון יכולה להודיע ​​לך על רכישות, משלוחים ועיכובים למשלוח באמצעות דוא"ל, הודעת טקסט או הודעות דחיפה מאפליקציית אמזון. אפשר אפילו להפעיל את כל שלושת סוגי ההודעות ותופצץ בהתראות כפולות בכל פעם שתזמין משהו.

אך אמנם אלה יכולים להיות שימושיים, אך ככל הנראה אינך רוצה את שלושתם בבת אחת. אולי החלטת שאתה בכלל לא רוצה התראות - החבילה תגיע לשם כשהיא תגיע לשם. במקרה כזה, הנה השבתה של כל אחת מההודעות האלה.

כיצד להשבית את הדוא"ל השיווקי של אמזון

לא ניתן להשבית את כל הדוא"ל מאמזון. תמיד תקבל דוא"ל כאשר אתה מבצע הזמנה באמזון, וכשאמזון תשלח אליך את החבילה.

אם ברצונך להשבית סוגים אחרים של התראות דוא"ל, תוכל להיכנס לאתר אמזון ולגשת לדף זה - אותו תוכל למצוא מתוך חשבונות ורשימות> מרכז הודעות> העדפות דואר אלקטרוני והודעות.

השבת הודעות אימייל לקידום מכירות שאינך מעוניין לקבל תחת "אימיילים לקידום מכירות". כדי לא לקבל עוד הודעות דוא"ל שיווקיות, סמן את התיבה "אל תשלח לי שום דוא"ל שיווקי לעת עתה" ולחץ על "עדכן".

כיצד לעצור את הודעות הטקסט של אמזון

אמזון יכולה לשלוח הודעות SMS למספר הטלפון הנייד שלך עם עדכונים על ההזמנות והמשלוחים שלך. אם תרצה להימנע מאלה מכיוון שאתה ממילא כבר מקבל הודעות דוא"ל, תוכל להשבית אותם.

כדי לבטל את הרישום לטלפון שלך, השב לאחת מההודעות של אמזון באמצעות "STOP" או שלח "STOP" למספר 262966.

אם אתה רוצה לעשות את זה מהמחשב האישי שלך, היכנס לאתר האינטרנט של אמזון ועבור לדף זה. לחלופין, אתה יכול ללחוץ על האפשרות "חשבון ורשימות", ואז לגלול למטה לקטע הגדרות ולחץ על "נהל 'עדכוני משלוח באמצעות טקסט'" תחת הגדרות חשבון. משם, לחץ על כפתור "בטל רישום" כדי להפסיק לקבל הודעות SMS על משלוחים.

כיצד להשתיק את הודעות הדחיפה של אמזון בטלפון או בטאבלט

אם אתה משתמש באפליקציית אמזון בטלפון האייפון או האנדרואיד שלך, כנראה שתקבל גם התראות דחיפה בכל פעם שנשלח או נמסר משהו. כדי לעצור את אלה, פתח את אפליקציית אמזון בטלפון שלך, פתח את התפריט והקש על "הגדרות". הקש על האפשרות "התראות" ברשימה.

השבת את סוגי ההתראות שאינך מעוניין לקבל. לדוגמה, אם תשבית את "התראות משלוח", לא תקבל התראה כאשר אמזון תשלח לך חבילה. אם תשבית את כל האפשרויות כאן, לא תקבל שום התראות.

 

כיצד לסנן הודעות דוא"ל של אמזון

אמזון תמיד שולחת אליך אימיילים על אישור הזמנה ואישור משלוח. אלה שימושיים. אחרי הכל, אם מישהו ניגש לחשבונך והזמין פריטים במרמה באמצעות אמצעי התשלום שלך, היית רוצה לדעת שיש בעיה.

אך ייתכן שתרצה למנוע מיילים אלה להגיע. אם אתה כבר רואה התראה באפליקציית אמזון בכל פעם שאמזון שולחת לך חבילה, ייתכן שלא תרצה לראות את אותו מידע בתיבת הדואר הנכנס שלך.

שירותי דוא"ל מציעים פילטרים שיכולים למנוע מהודעות דוא"ל להגיע לתיבת הדואר הנכנס שלך. Amazon.com שולחת דוא"ל אישור הזמנה ממועד [email protected]הזמנת פריט ודוא"ל אישור משלוח ממועד שליחת [email protected]פריט אליך. בעזרת מידע זה קל ליצור פילטר (באמצעות שירות הדוא"ל שלך, כמו Gmail או Outlook), שממיין עבורך את ההודעות.

קשורים: כיצד להשתמש בתכונות החיפוש המתקדם של Gmail וליצור מסננים

כדי להסתיר רק הודעות דוא"ל לאישור משלוח, פשוט צור מסנן שיגיד לו דוא"ל [email protected]לדלג על תיבת הדואר הנכנס שלך. לדוגמה, ב- Gmail, לחץ על החץ למטה בצד ימין של שדה החיפוש. הקלד [email protected]לתיבה "מאת" ולחץ על "צור מסנן עם חיפוש זה".

בחר "דלג על תיבת הדואר הנכנס (העבר אותו לארכיון)" ולחץ על "צור מסנן". Gmail יגנז אוטומטית דוא"ל אישור משלוח לאחר שתקבל אותם, כך שלא תראה אותם בתיבת הדואר הנכנס שלך.

שירותי דואר אלקטרוני אחרים מאפשרים לך ליצור מסננים או כללים אוטומטיים שעובדים בצורה דומה. בדוק את ההגדרות או גוגל את לקוח הדוא"ל המתאים לך לקבלת מידע נוסף כיצד.