כיצד להוסיף חברים במתג נינטנדו

משחקים מהנים יותר כשמשחקים אותם עם חברים. ב- Nintendo Switch, תצטרך להוסיף מישהו לרשימת החברים שלך לפני שתוכל לשחק איתו משחק. כך תשלח ותקבל הזמנות לחברים ב- Switch.

כיצד להוסיף חבר במתג הנינטנדו

ישנן שתי דרכים להוסיף חבר ב- Nintendo Switch: שלח בקשת חברות באמצעות קוד חבר של מישהו, או קבל בקשת חברות שנשלחה אליך. בנוסף, אתה יכול לחפש חברים באופן מקומי באמצעות Bluetooth.

קשורים: מה כלול מנוי מקוון של מתג Nintendo Switch?

לאחר שהוספת חבר למתג Nintendo, שניכם חייבים לרכוש מנוי מקוון של Nintendo כדי לשחק בכל משחק מקוון.

כיצד למצוא את קוד החבר שלך

לאחר ביצוע תהליך ההתקנה של Nintendo Switch, יוקצה לך באופן אוטומטי קוד חבר בן 12 ספרות. קוד חבר זה יתחיל עם "SW" וניתן יהיה לצפות בו בדף הפרופיל הראשי שלך או בפינה השמאלית התחתונה של הדף "הוסף חבר".

דף הפרופיל ממוקם בפינה השמאלית העליונה של מסך הבית. השתמש בג'וי-קון השמאלית שלך כדי לנווט לאווטאר שלך, ואז לחץ על כפתור ה- "A" הפיזי בצד ימין של ג'וי-קון.

כדי להוסיף חבר ב- Nintendo Switch, יהיה עליך לשתף את קוד החבר שלך (או לקבל קוד חבר של שחקן אחר).

ראשית, נווט לדף הפרופיל של Nintendo Switch בתפריט הבית ואז נווט לכרטיסייה "הוסף חבר".

קוד ה- Nintendo Switch של החבר שלך נמצא בפינה השמאלית התחתונה וזה מתחיל בדרך כלל עם "SW", ואחריו 12 ספרות.

אתה יכול לבחור לנהל בקשות חבר שהתקבלו, לחפש משתמשים מקומיים, להשתמש בקוד חבר כדי לשלוח הזמנת חבר או לבדוק את הבקשות ששלחת.

קבל בקשת חבר

כל בקשות חבר שתקבלו יופיעו בתפריט "בקשת חבר שהתקבלה". אתה יכול לבחור לקבל או לדחות את אלה.

שלח בקשת חבר

אם רכשת את קוד החבר של מישהו, תוכל להזין את הקוד על ידי בחירה באפשרות "חפש באמצעות קוד חבר" מתפריט "הוסף חבר".

הקלד את הקוד בן 12 הספרות של החבר ובקשת חבר יוצאת תישלח לאותו אדם. ניתן לנהל את כל בקשות החברים שנשלחו על ידי ניווט אל אפשרות התפריט "בקשות חבר שנשלחו" תחת "חיפוש עם קוד חבר".

הוסף חברים באופן מקומי

אפשרות זו תאפשר לך להחליף בקשות חבר עם אנשים באותו חדר. זה לא דורש חיבור לאינטרנט, מכיוון שהוא משתמש ב- Bluetooth כדי לחפש קונסולות מקומיות.

כדי להוסיף חברים באופן מקומי, עליך להיות מחובר לרשת Wi-Fi. אם קונסולת ה- Nintendo Switch אינה מחוברת לאינטרנט, בקשת החברים תישמר זמנית בקונסולה. בקשת החברים תישלח אוטומטית בפעם הבאה שהקונסולה תתחבר לאינטרנט.

הוסף חברים ששיחקת איתם בעבר

כמה משחקים מקוונים מרובי משתתפים יקשרו אותך עם שחקנים מקוונים אקראיים שאליהם תוכל לשלוח בקשות חברים בהמשך. מתפריט המשנה "הוסף חבר" בחר "חפש משתמשים שאיתם שיחקת" ואז הזמין מישהו ששיחקת איתו לאחרונה להתחבר.

הצעות לחברים

בחר באפשרות "הצעות לחברים" כדי לשלוח בקשות חבר לאנשים שאתה חבר איתם באפליקציות המכשירים החכמים של נינטנדו, ב- Wii U, ב- Nintendo 3DS, בפייסבוק או בטוויטר.

יש לקשר את כל חשבונות המדיה החברתית לפני שמתג Nintendo יכול לחפש חברים. לקישור חשבון מדיה חברתית לחשבון Nintendo שלך, בחר אפשרות על ידי לחיצה על ההדק "L" או "R" על Joy-Cons שלך. עקוב אחר הוראות ההגדרה על המסך.

הגדרות משתמש של Nintendo Switch

אם תרצה להנפיק מחדש קוד חבר חדש, לנהל את רשימת המשתמשים החסומים שלך או למחוק חשבונות מדיה חברתית מקושרים כלשהם, תוכל לעשות זאת בתפריט המשנה "הגדרות משתמש". בחר את הדמות שלך במסך הבית של המתג כדי להגיע לתפריט משנה זה.

זה גם המקום שבו אתה מנהל את הכינוי, הסמל, פרטי החשבון והגדרות eShop שלך.

ברגע שיש לך להוסיף כמה חברים, אתה יכול להתחיל להתחבר במשחקים מרובי משתתפים ביתר קלות.