כיצד להציג יומן Google ב- Outlook

קיום יומנים מרובים עם פגישות שונות בכל אחד מהם הוא דרך בטוחה להזמנות כפולות ויכוח עם מישהו שעצבנת. התארגן יותר ואמין יותר על ידי הרשמה ליומן Google שלך ​​ב- Outlook.

לשם כך תזדקק ליומן Google ו- Outlook (וזה די ברור), אך לא תזדקק לתוספים, תוספות, תוספים או כלים של צד שלישי. גם גוגל וגם מיקרוסופט תומכות בפורמט iCal, שלמרות השם אין שום קשר לאפל והוא למעשה קיצור של "iCalendar". זהו תקן פתוח להחלפת מידע על לוח השנה ותזמון בין משתמשים למחשבים שקיים מאז סוף שנות התשעים. המשמעות היא שתוכל להירשם אליהם אם יש לך את הקישור הנכון, וזו השיטה בה נשתמש כאן.

הראה יומן Google ב- Outlook

מכיוון שאנחנו הולכים להציג יומן Google ב- Outlook, עלינו לקבל תחילה את הקישור מיומן Google. היכנס לחשבון Google שלך ​​ועבור ליומן Google. ברגע שאתה שם, לחץ על שלוש הנקודות שליד היומן ואז לחץ על "הגדרות ושיתוף".

גלול מטה עד שתגיע לסעיף "כתובת סודית בפורמט iCal". לחץ על הקישור כדי להדגיש אותו, ואז העתק אותו באמצעות Ctrl + V או על ידי לחיצה ימנית עליו ובחירת "העתק" מהתפריט.

כעת עליך להוסיף קישור זה ל- Outlook, לכן פתח את Outlook ועבור ליומן שלך. לחץ לחיצה ימנית על האפשרות "יומנים משותפים" ואז בחר הוסף יומן> מהאינטרנט

הדבק את כתובת ה- iCal הסודית שלך מיומן Google בתיבת הטקסט ואז לחץ על "אישור".

בחלון האישור לחץ על "כן".

וזה הכל; יומן Google שלך ​​יוצג כעת ב- Outlook. תוכל לחפוף אותו ליומן שלך - בדיוק כמו בכל לוח שנה משותף אחר - על ידי לחיצה על החץ בכרטיסייה.

ועכשיו תוכלו לראות את שני לוחות השנה, עם הפגישות בצבעים שונים, במקום אחד.

החיסרון בכך הוא שאתה עדיין צריך לנהל את הפגישות ביומן Google, אך כל השינויים שתבצע שם יתעדכנו כאן בדיוק כמו בכל לוח שנה משותף אחר.