כיצד לראות את כל סיסמאות ה- Wi-Fi השמורות שלך ב- Windows 10

Windows זוכר כל סיסמת Wi-Fi בה השתמשת אי פעם. כך זה מתחבר מחדש לאותן רשתות. כך תוכל להציג את הסיסמה השמורה של כל רשת שאי פעם התחברת אליה במחשב Windows שלך.

הורד את ה- WirelessKeyView של NirSoft

אתה יכול להציג סיסמאות שמורות בעזרת כלים בשורת הפקודה המובנית ב- Windows, אך אנו ממליצים על יישום WirelessKeyView החינמי של NirSoft. זהו כלי קל משקל שאינך צריך אפילו להתקין כדי להשתמש בו - פשוט הורד אותו, פתח את קובץ ה- ZIP ואז לחץ פעמיים על קובץ ה- EXE הכלול (אם מסתתרות סיומות קבצים, פתח את קובץ היישום "WirelessKeyView"). לאחר מכן תראה רשימה של שמות רשת שמורים והסיסמאות שלהם המאוחסנות ב- Windows.

עדכון : חלק מתוכניות האנטי-וירוס עשויות לומר ש- WirelessKeyView הוא תוכנה זדונית. זה חיובי כוזב, אם כן - מעולם לא היו לנו בעיות עם השירותים החינמיים של NirSoft. שלא כמו תוכנות חלונות מודרניות רבות, הן אינן מכילות אפילו תוכנות פרסום.

העמודה "שם רשת" מציגה את שמה של רשת ה- Wi-Fi - במילים אחרות, ה- SSID שלה. כדי למצוא את הסיסמה המשויכת לרשת, חפש את שם הרשת תחת העמודה "מפתח (Ascii)". זו הסיסמה שאתה מקליד כדי להתחבר לרשת זו.

כדי לגבות מידע זה, באפשרותך לבחור קובץ> שמור את כל הפריטים. תקבל קובץ טקסט המכיל מידע זה, כך שתוכל לקחת אותו איתך למחשב חדש או לאחסן אותו מאוחר יותר.

השתמש בשורת הפקודה

לוח הבקרה הסטנדרטי של Windows 10 מאפשר לך רק לראות את הסיסמה של רשת ה- Wi-Fi שאליה אתה מחובר כעת. אם אינך רוצה להוריד תוכנת צד שלישי, תצטרך להשתמש בכלי שורת הפקודה כדי לגלות מידע זה.

כדי למצוא סיסמה ב- Windows ללא תוכנת צד שלישי, פתח שורת פקודה או חלון PowerShell. לשם כך לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על לחצן התחל או לחץ על Windows + X ואז לחץ על "PowerShell".

הפעל את הפקודה הבאה כדי לראות את רשימת פרופילי הרשת השמורים במערכת שלך:

פרופילים של נטש וולאן

חפש את שם הרשת שאליה אתה זקוק לסיסמה, והפעל את הפקודה הבאה והחלף את "NETWORK" בשם אותה רשת:

netsh wlan show profile name = "NETWORK" key = clear

עיין תחת "הגדרות אבטחה" בפלט. השדה "תוכן מפתח" מציג את סיסמת רשת ה- Wi-Fi בטקסט רגיל.

חזור על תהליך זה עבור כל רשת Wi-Fi שאליה תרצה למצוא את הסיסמה.

אם אין לך שמירה ב- Windows, ישנן דרכים רבות אחרות בהן תוכל למצוא סיסמת Wi-Fi נשכחת, כולל במכשיר אחר (כמו Mac), בממשק האינטרנט של הנתב, או אפילו מודפס על הנתב עצמו.

קשורים: כיצד למצוא את סיסמת ה- Wi-Fi שלך