כיצד לפתוח את הטרמינל ב- Mac

בעת שימוש ב- Mac, לפעמים אתה צריך לחפור עמוק בהגדרות או אולי לשלוף כמה משימות שורת פקודה למפתחים. לשם כך תזדקק לאפליקציית Terminal כדי לגשת לשורת הפקודה ב- macOS. כך תשיק אותו.

כיצד לפתוח טרמינל באמצעות חיפוש זרקור

אולי הדרך הקלה והמהירה ביותר לפתוח את הטרמינל היא באמצעות Spotlight Search. להפעלת זרקור, לחץ על סמל הזכוכית המגדלת הקטן בשורת התפריטים שלך (או לחץ על Command + Space).

כאשר סרגל חיפוש הזרקורים מופיע על המסך שלך, הקלד "terminal.app" ולחץ על Return. לחלופין, לחץ על סמל Terminal.app שיופיע.

טרמינל יושק, ותהיה מוכן לצאת לדרך.

כיצד לפתוח מסוף מ- Launchpad

אתה יכול גם לפתוח את הטרמינל במהירות מ- Launchpad. אם יש לך Launchpad במעגן שלך, לחץ על סמל ספינת הטילים - או לחץ על "F4" במקלדת כדי להפעיל אותו.

כאשר Launchpad נפתח, הקלד "Terminal" והקש על Return. לחלופין, תוכל ללחוץ על סמל ה"טרמינל ".

אפליקציית טרמינל תיפתח.

כיצד לפתוח את המסוף מתיקיית היישומים שלך

אם אתה מעדיף ללכת להפעיל את טרמינל מסמל התוכנית ב- Finder, בדרך כלל תמצא אותו בתיקיה / Applications / Utilities. זהו מיקום ברירת המחדל שלו בהתקנות חדשות של MacOS.

כדי לפתוח את הטרמינל מתיקיית היישומים שלך, לחץ על שולחן העבודה שלך כדי להביא את Finder למיקוד. בשורת התפריטים, לחץ על "עבור" ובחר "יישומים".

תיקיית היישומים שלך תיפתח. גלול עד שתמצא את התיקיה "Utilities". לחץ פעמיים על התיקיה "Utilities" כדי לפתוח אותה. בפנים תמצאו טרמינל.

לחץ פעמיים על סמל Terminal.app והטרמינל ייפתח.

שמור את הטרמינל ברציף שלך לגישה מהירה יותר

לאחר השקת הטרמינל, אם תרצה לגשת אליו שוב בעתיד, תוכל לבחור לשמור את הסמל שלו ברציף שלך. פשוט לחץ לחיצה ימנית על סמל הטרמינל ברציף שלך ובחר "אפשרויות> שמור במעגן". בפעם הבאה שתצטרך להפעיל את טרמינל, פשוט לחץ על סמל העגינה שלו. תיהנו בשורת הפקודה!

החל מ- macOS Catalina, מעטפת שורת הפקודה המוגדרת כברירת מחדל היא Zsh, אך תוכל לחזור למעטפת Bash אם אתה מעדיף זאת.

קשורים: כיצד לשנות את מעטפת ברירת המחדל ל- Bash ב- macOS Catalina